Jak dostat fakturu

Odpovědět
vallett
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 16. 02. 2015, 16:21
Stav: Offline

Jak dostat fakturu

Příspěvek od vallett »

Dobrý den, koupila jsem balíček ( letenku+hotel) od Expedia.ie , zaplatila kartou a nevím jak dostanu fakturu. Již jsem si o ni napsala a stále nic nemám. Prosím neumí někdo poradit ?? Děkuji


HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Jak dostat fakturu

Příspěvek od HighFlyer »

vallett píše:Dobrý den, koupila jsem balíček ( letenku+hotel) od Expedia.ie , zaplatila kartou a nevím jak dostanu fakturu. Již jsem si o ni napsala a stále nic nemám. Prosím neumí někdo poradit ?? Děkuji

Mas nejaky rezervacni kod? Prisel ti po nakupu potvrzovaci email? Pokud ano, tak mne ho prekopiruj do soukrome zpravy. Mrknu ti na to a kdyztak poradim, co s tim.

vallett
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 16. 02. 2015, 16:21
Stav: Offline

Re: Jak dostat fakturu

Příspěvek od vallett »

tAK JSEM VŠE POSLALA A DOUFÁM, ŽE JSEM TO POSLALA DOBŘE .. TVÁŘILO SE TO VŠELIJAK :) MOC DĚKUJI


HighFlyer píše:
vallett píše:Dobrý den, koupila jsem balíček ( letenku+hotel) od Expedia.ie , zaplatila kartou a nevím jak dostanu fakturu. Již jsem si o ni napsala a stále nic nemám. Prosím neumí někdo poradit ?? Děkuji

Mas nejaky rezervacni kod? Prisel ti po nakupu potvrzovaci email? Pokud ano, tak mne ho prekopiruj do soukrome zpravy. Mrknu ti na to a kdyztak poradim, co s tim.

vallett
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 16. 02. 2015, 16:21
Stav: Offline

Re: Jak dostat fakturu

Příspěvek od vallett »

Posláno ... :)


vallett píše:tAK JSEM VŠE POSLALA A DOUFÁM, ŽE JSEM TO POSLALA DOBŘE .. TVÁŘILO SE TO VŠELIJAK :) MOC DĚKUJI


HighFlyer píše:
vallett píše:Dobrý den, koupila jsem balíček ( letenku+hotel) od Expedia.ie , zaplatila kartou a nevím jak dostanu fakturu. Již jsem si o ni napsala a stále nic nemám. Prosím neumí někdo poradit ?? Děkuji

Mas nejaky rezervacni kod? Prisel ti po nakupu potvrzovaci email? Pokud ano, tak mne ho prekopiruj do soukrome zpravy. Mrknu ti na to a kdyztak poradim, co s tim.


Odpovědět