Aeroflot - off-topic

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1886
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Aeroflot - off-topic

Příspěvek od MEA »

aj mňa by zaujímalo (a asi aj pobavilo) vysvetlenie... dočkáme sa?


loupeznik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 626
Registrován: 13. 08. 2010, 01:37
Bydliště: ČB/ZH
Stav: Offline

Re: Aeroflot - off-topic

Příspěvek od loupeznik »

Nu, já tu spíš vidím tendenci obviňovat nositele nepopulárních názorů ze všech možných špatností. :)

To si jako myslíš, že jsem měl stejně důvod letět do Kišiněva, jo? Jenže já fakt nepotřebuju si tu na něco hrát. Prostě jsem dostal chuť se po letech (přesně řečeno po 45 letech :lol: ) opět proletět s AFL. Dal jsem si celkem jednoduchá kritéria (nemuset řešit víza, stihnout to za víkend, rozumné náklady) a po zběžném hledání mi vyšli dva kandidáti - Kišiněv a Istanbul, z nichž Kišiněv vycházel lépe časově i finančně.

Původně jsem to koupil na konec června, pak mi do toho něco vlezlo a potřeboval jsem změnit termín. Na webu AFL (který mi nepřijde moc zdařilý, nicméně rezervace se dala udělat v rámci běžných zvyklostí) jsem na možnost změny rezervace na první pohled nepřišel, poslal jsem tudíž email na call centrum AFL. Do hodiny přišla odpověď s návodem na postup. Na webu ta možnost změny je, akorát pod pro mě trochu zavádějícím názvem Exchange. Hodnotím pozitivně, že nakonec se celá změna dala udělat on-line, včetně zaplacení celkem rozumného (na to že letenka je v levné třídě N) poplatku 50 euro.

Odpovědět