Článek MF Dnes - rozhovor s českým pilotem A380

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Emirates A380 v Praze 1. 7. 2015

Příspěvek od Yirina »

Já bych to opravila, nebude to 10 let, ale zatím jenom 5. :wink:


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Emirates A380 v Praze 1. 7. 2015

Příspěvek od JackBrno »

Zdenek píše:Mě zas přijde že Emirates je úplně fuk co o A380 píší kdesi v ... (novinách) a nenapadá mne jediný důvod proč by za to měli platit.


To je omyl, kult luxusu a kvality je potřeba neustále pěstovat a podporovat. Značku prostě musí být vidět, jinak upadá. Proč si myslíš, že třeba Coca-cola opakovaně a často má reklamní kampaně v TV i jinde? Ne, opravdu to není proto, aby představili nový produkt, ani proto, že se zrovna v té době třeba méně prodává (na to u takového produktu nemá reklama prakticky žádný okamžitý vliv). Ale je potřeba připomínat lidem značku, že tady je, je velká a je pořád IN :-)

mattsun
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 20. 08. 2014, 01:50
Stav: Offline

Re: Emirates A380 v Praze 1. 7. 2015

Příspěvek od mattsun »

HonzaLB píše:Petr31: jistě jste schopen svoji lež doložit u soudu, že? Nebo jste jen další z kategorie mimozemšťanců, co nechápou, že


pane, nechcel som sa do toho zapajat, ale asi nebude u Vas vsetko v poriadku ked tu vypisujete o sude a podobne. Vam moze byt uplne suma-fuk kolko, pripadne ako Emirates za tuto "reklamu" zaplatilo. Emirates je tam kde je aj kvoli svojmu uzasnemu marketingu co sa napiklad o EU aerolinkach neda napisat ani nahodou. zoberte si bezneho cloveka ktory si napr teraz potrebuje zaletiet dajme tomu do Azie a ide si kupovat letenku. o akych spolocnostiach vie z medii ( ci uz TV, net alebo novinach/casopisoch )? ...no o europskych urcite nie, ale napr Emirates a Qatar na neho vyskakuju pomaly z kazdeho druheho sportoveho prenosu. a ten kto sport nesleduje, dozvie sa to prave touto cestou ktora Vam tak strasne vadi.

a o zvysnom marketingu o povedomi tej ktorej znacky Vam tu uz napisal JackBrno...

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4083
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Emirates A380 v Praze 1. 7. 2015

Příspěvek od HighFlyer »

Petr31 píše:...myslím, že Praha NEBUDE PŘIPRAVENA, dokud se nevyřeší, jak kulturně dopravit větší množství pasažérů do centra.

Petr31 nam prozradil opet vice o svem zpusobu uvazovani. Ve svete jeho predstav to funguje tak, ze turiste vybiraji cil sve dovolene zpusobem "Aha, v Praze to trva pul hodiny do centra a jeste se musi prestupovat z autobusu do metra a tam navic nejsou eskalatory, tak tam urcite nepoletim. Najdu si jinou destinaci, kde se dostanu do centra rychleji."

Po uvaze na tema "Slovensko by melo vybudovat vlajkoveho dopravce" je to dalsi nominace do Perly roku 2015 na Airways.cz.

gr09
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1106
Registrován: 03. 01. 2011, 14:55
Stav: Offline

Re: Emirates A380 v Praze 1. 7. 2015

Příspěvek od gr09 »

Yirina píše:Já bych to opravila, nebude to 10 let, ale zatím jenom 5. :wink:

Prvni A380 vzletla 27. dubna 2005 :)
Jestli tedy narazis na tento bod:
HonzaLB píše:1. je deset let od prvního letu A380 a tudíž se o letadle píše poněkud více, než v jiné měsíce a roky?


HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Emirates A380 v Praze 1. 7. 2015

Příspěvek od HonzaLB »

mattsun píše:
HonzaLB píše:Petr31: jistě jste schopen svoji lež doložit u soudu, že? Nebo jste jen další z kategorie mimozemšťanců, co nechápou, že


pane, nechcel som sa do toho zapajat, ale asi nebude u Vas vsetko v poriadku ked tu vypisujete o sude a podobne. Vam moze byt uplne suma-fuk kolko, pripadne ako Emirates za tuto "reklamu" zaplatilo. Emirates je tam kde je aj kvoli svojmu uzasnemu marketingu co sa napiklad o EU aerolinkach neda napisat ani nahodou. zoberte si bezneho cloveka ktory si napr teraz potrebuje zaletiet dajme tomu do Azie a ide si kupovat letenku. o akych spolocnostiach vie z medii ( ci uz TV, net alebo novinach/casopisoch )? ...no o europskych urcite nie, ale napr Emirates a Qatar na neho vyskakuju pomaly z kazdeho druheho sportoveho prenosu. a ten kto sport nesleduje, dozvie sa to prave touto cestou ktora Vam tak strasne vadi.

a o zvysnom marketingu o povedomi tej ktorej znacky Vam tu uz napisal JackBrno...

mě není fuk, když někdo lže o novinách, v kterých pracuji:-) a Petr31 bohužel lže. A tak hrdinně, že pouze jako anonym.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Emirates A380 v Praze 1. 7. 2015

Příspěvek od flyingblue »

HonzaLB píše:mě není fuk, když někdo lže o novinách, v kterých pracuji:-) a Petr31 bohužel lže. A tak hrdinně, že pouze jako anonym.


Na druhou stranu se mu nedivim, kdyz si pak novinarsky substrat bere do ust rodinne prislusniky diskutujicich, ze?

Ze MAFRA bere zakazky, kdy jsou soucasti reklamniho baliku i neoznacene clanky v novinach, prozradi kazda lepsi agentura. Na druhou stranu jest treba konstatovat, ze to delala i pred tim, nez se stala soucasti Agrokombinatu.

jara.zkoumal
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 24
Registrován: 02. 04. 2014, 11:48
Stav: Offline

Re: Emirates A380 v Praze 1. 7. 2015

Příspěvek od jara.zkoumal »

HonzaLB píše:Chtěl bych se zeptat, jaké léky berete a zda jste si vzal dnes všechny prášky. Když vás to nebaví, tak to nečtěte, jednoduchá rada. Lidi to zjevně podle čtenosti zajímá.


Vazim si teto invektivy, urcite se po ni citite lepe...

Vsem ostatnim (a to i Yirine) naopak bez ironie dekuji za prispevky do diskuse. Mne slo predevsim o to, ze Emirates byla jedina aerolinka, ktera u nas hodne inzerovala, a to prave v MF Dnes! Tedy v dobe, kdy jsem ji jeste cetl. A jeste pro vysvetleni, aby to zase nebylo nekomu divne, jak jsem se dostal na Idnes. Tento clanek jsem videl v jedne diskusi, ktera se tykala prave marketingu...

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Emirates A380 v Praze 1. 7. 2015

Příspěvek od HonzaLB »

jara.zkoumal píše:
HonzaLB píše:Chtěl bych se zeptat, jaké léky berete a zda jste si vzal dnes všechny prášky. Když vás to nebaví, tak to nečtěte, jednoduchá rada. Lidi to zjevně podle čtenosti zajímá.


Vazim si teto invektivy, urcite se po ni citite lepe...

Vsem ostatnim (a to i Yirine) naopak bez ironie dekuji za prispevky do diskuse. Mne slo predevsim o to, ze Emirates byla jedina aerolinka, ktera u nas hodne inzerovala, a to prave v MF Dnes! Tedy v dobe, kdy jsem ji jeste cetl. A jeste pro vysvetleni, aby to zase nebylo nekomu divne, jak jsem se dostal na Idnes. Tento clanek jsem videl v jedne diskusi, ktera se tykala prave marketingu...

můžete poslat odkaz? rád se pobavím.

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Emirates A380 v Praze 1. 7. 2015

Příspěvek od HonzaLB »

jara.zkoumal píše:[ Mne slo predevsim o to, ze Emirates byla jedina aerolinka, ktera u nas hodne inzerovala, a to prave v MF Dnes!

co je hodně?
zaznamenal jste, že v objemu prodaných letenek v Kč byly Emirates v některých měsících největší aerolinkou na českém trhu?
jiné aerolinky neinzerovaly?
v jiných médiích Emirates neinzerovaly?

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Emirates A380 v Praze 1. 7. 2015

Příspěvek od HonzaLB »

flyingblue píše:
HonzaLB píše:mě není fuk, když někdo lže o novinách, v kterých pracuji:-) a Petr31 bohužel lže. A tak hrdinně, že pouze jako anonym.


Na druhou stranu se mu nedivim, kdyz si pak novinarsky substrat bere do ust rodinne prislusniky diskutujicich, ze?

Ze MAFRA bere zakazky, kdy jsou soucasti reklamniho baliku i neoznacene clanky v novinach, prozradi kazda lepsi agentura. Na druhou stranu jest treba konstatovat, ze to delala i pred tim, nez se stala soucasti Agrokombinatu.

Prý jste včera znásilnil pět psů, říká několik lepších policajtů. A prý jste to dělal už dávno před tím, než jste vlezl na airways.
vy se za svoji manželku stydíte? já si ji nebral do huby, pouze jsem upozornil, že pracuje v ČAH na manažerském postu v době, kdy ho vedl Mr. Dvořák, jehož kroky jste tu tak plamenně obhajoval. Jistě jste tím nebyl ovlivněn:)

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Emirates A380 v Praze 1. 7. 2015

Příspěvek od flyingblue »

HonzaLB píše:
flyingblue píše:
HonzaLB píše:mě není fuk, když někdo lže o novinách, v kterých pracuji:-) a Petr31 bohužel lže. A tak hrdinně, že pouze jako anonym.


Na druhou stranu se mu nedivim, kdyz si pak novinarsky substrat bere do ust rodinne prislusniky diskutujicich, ze?

Ze MAFRA bere zakazky, kdy jsou soucasti reklamniho baliku i neoznacene clanky v novinach, prozradi kazda lepsi agentura. Na druhou stranu jest treba konstatovat, ze to delala i pred tim, nez se stala soucasti Agrokombinatu.

Prý jste včera znásilnil pět psů, říká několik lepších policajtů. A prý jste to dělal už dávno před tím, než jste vlezl na airways.
vy se za svoji manželku stydíte? já si ji nebral do huby, pouze jsem upozornil, že pracuje v ČAH na manažerském postu v době, kdy ho vedl Mr. Dvořák, jehož kroky jste tu tak plamenně obhajoval. Jistě jste tím nebyl ovlivněn:)


Diky za potvrzeni toho, ze Petr31 dela dobre, kdyz diskutuje anonymne.

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Emirates A380 v Praze 1. 7. 2015

Příspěvek od Yirina »

gr09 píše:
Yirina píše:Já bych to opravila, nebude to 10 let, ale zatím jenom 5. :wink:

Prvni A380 vzletla 27. dubna 2005 :)
Jestli tedy narazis na tento bod:
HonzaLB píše:1. je deset let od prvního letu A380 a tudíž se o letadle píše poněkud více, než v jiné měsíce a roky?



Aha, já to psala k tématu tohoto vlákna - návštěvy A380 na LKPR, která se chystá z důvodu 5. výročí letů EK do Prahy. Jak jsem chápala, tak uživatel jara.zkoumal si stěžoval na tu mediální masáž, která je v souvislosti s touto návštěvou a v červnu bude ještě intenzivnější.

jara.zkoumal
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 24
Registrován: 02. 04. 2014, 11:48
Stav: Offline

Re: Emirates A380 v Praze 1. 7. 2015

Příspěvek od jara.zkoumal »

Ad bod 1. Jste-li dobry novinar, urcite znate servery zamerene na reklamu a marketing a nebude pro vas problem si diskusi najit. Nebo vam ostatni kolegove vse naserviruji a delaji reserse?

Ad bod 2. Nevim, je mi to jedno. Kdyz jsem sledoval MF Dnes, byly tam z "cestovani" pouze reklamy na Emirates (klidne i na 1/2) a pote na CK, a to predevsim Alexandria. Nepamatuji se, ze bych tam zaznamenal reklamu na Turky, Polaky nebo snad British Airways.

Timto se s vami loucim, musim jit do lekarny...

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Článek MF Dnes - rozhovor s českým pilotem A380

Příspěvek od Pan Am »

Mě ten dotaz nepřijde zas tak mimo, aby pisatel musel být označován za duševně nemocného, protože nic takového není přece možné. Článek nemusí být bezprostředně placen, ale může být například bonusem za jiné plnění. To je v našich médiích přece zcela běžné.

V souvislosti s MAFRA mě zaujal tento post týkající se Lidových novin - https://www.facebook.com/katerina.safar ... 5978016758


Odpovědět