Cesta na Kanáry - dotaz

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Cesta na Kanáry - dotaz

Příspěvek od Zdenek »

Umíš alespoň základy angličtiny? Pokud správně chápu, letenka vyjde na 4, na kolik vyjde ubytování a za kolik se dá sehnat týden na Kanárech od cestovky? Potřebuješ auto na celou dobu pobytu? A tušíš co tam budeš dělat? Na Teide asi nevylezeš, na nějaké treky na náhorní planině to bych se též bál sněhu, na koupání nevím.
Nic mi do toho nění, na Tenerifě jsem prožil špičkových 14 dní na konci září.


Thom@s
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 19. 08. 2015, 14:02
Stav: Offline

Re: RE: Re: Cesta na Kanáry - dotaz

Příspěvek od Thom@s »

Zdenek píše:Umíš alespoň základy angličtiny? Pokud správně chápu, letenka vyjde na 4, na kolik vyjde ubytování a za kolik se dá sehnat týden na Kanárech od cestovky? Potřebuješ auto na celou dobu pobytu? A tušíš co tam budeš dělat? Na Teide asi nevylezeš, na nějaké treky na náhorní planině to bych se též bál sněhu, na koupání nevím.
Nic mi do toho nění, na Tenerifě jsem prožil špičkových 14 dní na konci září.

S anglictinou to mam tak,ze rozumim docela v pohode,kdyz mam ale mluvit ja,tak s tim uz mam problem. jinak jo,letenka za 4 a ubytovani cca za 5,ale i kdyz k tomu pripocitam auto a vse kolem,vychazi to podstatne levneji,nez u cestovky. A co tam vsecko budu delat jeste nevim presne,to zatim planuju

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: RE: Re: Cesta na Kanáry - dotaz

Příspěvek od Zdenek »

Thom@s píše:S anglictinou to mam tak,ze rozumim docela v pohode,kdyz mam ale mluvit ja,tak s tim uz mam problem.

V tom případě jsem nic nenapsal. Pokud rozumíš tak je to v pohodě.
Mne totiž stále a stále překvapuje že jsou lidi co nerozumí ani hello a mluví v cizině na recepčního česky.

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Cesta na Kanáry - dotaz

Příspěvek od firefly »

Ale mluví hlasitě a pomalu : Ne-sví-tí - lam-pa, ro-zu-míš??? A to přece každý správný recepční pak musí pochopit :biggrin: :biggrin: :lol: :lol:

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Cesta na Kanáry - dotaz

Příspěvek od cocik »

Kned-lik, k-n-e-d-l-i-k, knedlik mi k tomu prines, sakra... :D


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Cesta na Kanáry - dotaz

Příspěvek od flyingblue »

cocik píše:Kned-lik, k-n-e-d-l-i-k, knedlik mi k tomu prines, sakra... :D


Obcas misto "sakra" zazni i "kr...o" ...


Odpovědět