Google vyhledá vaše lety v minulosti

Odpovědět
HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Google vyhledá vaše lety v minulosti

Příspěvek od HighFlyer »

Mozna uz tu funkci znate a "objevil jsem Ameriku", ale pokud ne, tak si zadejte do googlu "my past flights". Predpokladam, ze to google taha z potvrzovacich emailu, ktere vam chodi od aerolinek na gmail (pokud ho mate).

V mem pripade sedi vsechny lety, ktere tam jsou od roku 2010. A je tam jedna usmevna chyba, pry jsem letel pred rokem a pul z Vidne do Albuquerque, coz jsem v zadnem pripade neletel. Po chvili jsem si uvedomil, ze me jeden znamy prosil, abych proveril tarif, ze se mu zda cena prilis vysoka. A poslal mne k tomu itinerar. A google ho ulozil jako muj vlastni.


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: google vyhleda vase lety v minulosti

Příspěvek od flyingblue »

HighFlyer píše:Mozna uz tu funkci znate a "objevil jsem Ameriku", ale pokud ne, tak si zadejte do googlu "my past flights". Predpokladam, ze to google taha z potvrzovacich emailu, ktere vam chodi od aerolinek na gmail (pokud ho mate).

V mem pripade sedi vsechny lety, ktere tam jsou od roku 2010. A je tam jedna usmevna chyba, pry jsem letel pred rokem a pul z Vidne do Albuquerque, coz jsem v zadnem pripade neletel. Po chvili jsem si uvedomil, ze me jeden znamy prosil, abych proveril tarif, ze se mu zda cena prilis vysoka. A poslal mne k tomu itinerar. A google ho ulozil jako muj vlastni.


Jdem prihlasenej se svym uctem a Google mi nic takoveho neukazuje.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: google vyhleda vase lety v minulosti

Příspěvek od HighFlyer »

flyingblue píše:Jdem prihlasenej se svym uctem a Google mi nic takoveho neukazuje.

Taky u toho mam poznamku od googlu "Only you can see these results", takze asi je muzu videt jenom ja a ne flyingblue :)

Ale ted vazne - nevim, co ti poradit. Zkus zadat "my past trips", to taky funguje. A ted me napada: Kam ti chodi potvrzeni od leteckych spolecnosti? Na gmail nebo nekam jinam? Pokud jinam, tak tim to je.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: google vyhleda vase lety v minulosti

Příspěvek od flyingblue »

HighFlyer píše:
flyingblue píše:Jdem prihlasenej se svym uctem a Google mi nic takoveho neukazuje.

Taky u toho mam poznamku od googlu "Only you can see these results", takze asi je muzu videt jenom ja a ne flyingblue :)

Ale ted vazne - nevim, co ti poradit. Zkus zadat "my past trips", to taky funguje. A ted me napada: Kam ti chodi potvrzeni od leteckych spolecnosti? Na gmail nebo nekam jinam? Pokud jinam, tak tim to je.


Je mozny, ze to ma Google zapnuty jenom pro nektere uzivatele. Potvrzeni mi chodi na korporatni Google Apps ucet (korporace je v tomto pripade moje srocko) :-)

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Google vyhledá vaše lety v minulosti

Příspěvek od Tony Smoke »

ja to tiez neviem najst :(


HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Google vyhledá vaše lety v minulosti

Příspěvek od HighFlyer »

Tak to jsme narazili na zajimave tema. Mozna je to prave tim korporatem. Je zde nekdo, komu to funguje? Pokud budu mit nejakou reprezentativni ministatistiku, tak se na to zeptam Tat'jany ;)

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Google vyhledá vaše lety v minulosti

Příspěvek od hafi »

Funguje trips i flights. Ale je v tom relativně dost chyb - zvláště ve jménech pasažérů - občas tam je místo mě uveden prodejce, jindy jsou tam u letu zpět lidi, kde jsem letěl jen já, uvedeni lidi, s nimiž jsem letěl jiný let (2 rezervace, stejný let tam, jiný let zpět...a všichni pasažéři jsou uvedeni jak u letu tam tak u mého letu zpět).

Btw funguje ti future trips/flights? Mně ne. Mám tam sice nějaké budoucí rezervace, ale na jiné jméno, tak nevím, jestli je to zrovna odfiltrovalo, nebo to nefunguje (jiné obdobné rezervace na cizí jméno mi to v past trips zobrazuje, tak spíš myslím, že to nefunguje, ale jistý si tím nejsem).

A chytá ti to rezervace i přes airbnb? Myslím, že když byly aktivní, tak se v maps.google.com zobrazovaly, tedy je to rozlišit asi umí, ale tady je v past trips nevidím. Jen booking apod.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Google vyhledá vaše lety v minulosti

Příspěvek od HighFlyer »

@hafi

Takze klasicke mouchy a porodni bolesti :)) Ano, funguje mi i "my future flights/trips". Momentalne mam zakoupeny jen jeden za zhruba 14 dnu a ten se mi tam zobrazuje.

Airbnb nemohu otestovat, neb jsem dosud nevyuzil (ac jsem mel opravdu dobrou vuli, ale kdyz jsem 3x rezervoval tri ruzna ubytovani, ktera se zobrazovala jako dostupna v mych terminech, a potom mi 3x doslo oznameni, ze v tech terminech dostupna nejsou, tak jsem tuto sluzbu zaradil mezi nepouzitelne). Samozrejme se mi zobrazuji vsechna ubytovani pres booking.com. V minulosti i budoucnosti.

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Google vyhledá vaše lety v minulosti

Příspěvek od Tony Smoke »

mohol by sem prosim niekto dat step by step screen shot ze kadial sa tam dostat?

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Google vyhledá vaše lety v minulosti

Příspěvek od micaello »

Mě to také nefunguje =/, používám soukromý gmail, od počátku věků nastavený v US English lokalizaci..

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Google vyhledá vaše lety v minulosti

Příspěvek od flyingblue »

HighFlyer píše:Tak to jsme narazili na zajimave tema. Mozna je to prave tim korporatem. Je zde nekdo, komu to funguje? Pokud budu mit nejakou reprezentativni ministatistiku, tak se na to zeptam Tat'jany ;)


Neco mi rika, ze o tom Tana bude vedet uplnou tuzku :-)


Odpovědět