Ako usetrit na internete, stravovani a vybere z bankomatov

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Ako usetrit na internete, stravovani a vybere z bankomatov

Příspěvek od hafi »

@filisipi: jj :-D zvlaste ta slovenstina je v tomto kouzelna, jen mi mrzi, ze jsem to nevidel nazivo, tak to napsany to precijenom neni ono

@wiki: aaa, tys nam chtel pomoct? Pardon, jsem nepostrehl. Nemel bys tam jeste svůj referral na airbnb? Tim by slo zajistit dostatek jidla pro pulku Afriky...


wikiliki
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 10. 09. 2016, 13:49
Stav: Offline

Re: Ako usetrit na internete, stravovani a vybere z bankomatov

Příspěvek od wikiliki »

hafi píše:@filisipi: jj :-D zvlaste ta slovenstina je v tomto kouzelna, jen mi mrzi, ze jsem to nevidel nazivo, tak to napsany to precijenom neni ono

@wiki: aaa, tys nam chtel pomoct? Pardon, jsem nepostrehl. Nemel bys tam jeste svůj referral na airbnb? Tim by slo zajistit dostatek jidla pro pulku Afriky...



Ty musis byt zo zivota dost frustrovany..ze.. je mi takych ako si ty luto

Filisipi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 215
Registrován: 09. 11. 2012, 19:11
Oblíbené typy letadel: B748, Dash8 - Q400NG
Pohlaví: muž
Bydliště: Seoul, GMP + ICN
Stav: Offline

Re: Ako usetrit na internete, stravovani a vybere z bankomatov

Příspěvek od Filisipi »

wikiliki píše:No v prvom rade ked tak je to o ludoch nemyslis ? Co s tym maju Slovaci ako narod ?

Ale prosim ta je mi to uz uplne jedno. Ty si zjavne sem nicim neprispel a nic neporadil. Aby si si nahodou sebe alebo niekomu nerobil reklamu. :-bd


Já se nechovám jako ublížená patnáctka, dearest. Tím končím debatu, nechci to tu zaspamovat.

wikiliki
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 10. 09. 2016, 13:49
Stav: Offline

Re: Ako usetrit na internete, stravovani a vybere z bankomatov

Příspěvek od wikiliki »

Ale ked je niekto k***t tak nech si datuje pre mna za mna aj 1€ za mb. A tiez nech zere aj za trojnasobok. Mna by len stale zaujmalo co na tych linkoch ktore zdielam komu vadi...a kde tam vidi kto ze ja z toho nieco mozem mat... nic absurdnejsie som tu este necital.

Filisipi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 215
Registrován: 09. 11. 2012, 19:11
Oblíbené typy letadel: B748, Dash8 - Q400NG
Pohlaví: muž
Bydliště: Seoul, GMP + ICN
Stav: Offline

Re: Ako usetrit na internete, stravovani a vybere z bankomatov

Příspěvek od Filisipi »

wikiliki píše:Ale ked je niekto k***t tak nech si datuje pre mna za mna aj 1€ za mb. A tiez nech zere aj za trojnasobok. Mna by len stale zaujmalo co na tych linkoch ktore zdielam komu vadi...a kde tam vidi kto ze ja z toho nieco mozem mat... nic absurdnejsie som tu este necital.


Tyjo, sorry za ještě jednu reakci, ale neděláš v OVB nebo MLM?:D Oni takhle přesně reagujou, když je odmítneš.

"A víš co? Já chtěl abys byl milionář! Ale když chceš bejt chudej, tvoje volba!":D


Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Re: Ako usetrit na internete, stravovani a vybere z bankomatov

Příspěvek od Admin »

Uzavírám toto téma.

Za každý vložený odkaz s affilite kódem budu udělovat ban. Pokud bude takový odkaz hned v jednom z prvních příspěvků uživatele ve fóru, bude se jednat automaticky o trvalý ban.


Zamčeno