Planovani gatu?

Odpovědět
Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3038
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Planovani gatu?

Příspěvek od Night fly »

Proboha koho napadlo dat dnes jedine dva lety odletajici mezi 10 a 11h z T2, navic temer soucasne (FRA a CDG), do tesne sousedicich gatu C10 a C11? Kdyz pominu samotne nakupeni 250+ lidi pohromade, v prostoru byl celkem chaos i pri nastupu, misty nebylo uplne jasne, ktere oznameni patri kteremu letu (zejmena se to tykalo vyzev k nastupu po skupinach), nekteri pax z toho byli hodne zmateni... Div ze oba lety ve finale odletely nacas.


HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Planovani gatu?

Příspěvek od HighFlyer »

Night fly píše:
20. 10. 2021, 14:17
Proboha koho napadlo dat dnes jedine dva lety odletajici mezi 10 a 11h z T2, navic temer soucasne (FRA a CDG), do tesne sousedicich gatu C10 a C11? Kdyz pominu samotne nakupeni 250+ lidi pohromade, v prostoru byl celkem chaos i pri nastupu, misty nebylo uplne jasne, ktere oznameni patri kteremu letu (zejmena se to tykalo vyzev k nastupu po skupinach), nekteri pax z toho byli hodne zmateni... Div ze oba lety ve finale odletely nacas.
Navrhuji toto nové vlákno pojmenovat "Lety odletěly načas a vše dopadlo, jak dopadnout mělo."

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3038
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Planovani gatu?

Příspěvek od Night fly »

HighFlyer píše:
20. 10. 2021, 21:36
Navrhuji toto nové vlákno pojmenovat "Lety odletěly načas a vše dopadlo, jak dopadnout mělo."
To sice nakonec jo, ale v duchu hesla "proc delat veci jednoduse, kdyz to jde i slozite" :roll:

Roiman4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 340
Registrován: 23. 10. 2017, 22:45
Oblíbené typy letadel: A340-600
B747-400
Pohlaví: muž
Bydliště: ZLN/PRG
Stav: Offline

Re: Planovani gatu?

Příspěvek od Roiman4 »

To se musí někdo vyjádřit přímo z letiště, kteří to mají na starost. ( asi správa letiště to řídí... )

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Planovani gatu?

Příspěvek od Globik »

Předpokládám zjednodušení práce někoho?
V první polovině osmdesátek jsem jel v polovině týdne Vindobonou z Tábora do Prahy. Ta byla tehdy povinně místenková. Na rozdíl od pátků byl vlak skoro prázdný. Vagón, kam jsem měl místenku, byl úplně prázdný, až na jedno kupé. Tam nás bylo narvaných 8. Protože proč řešit prozákaznický přístup, když je při telefonickém hlášení zbylých míst jednodušší nahlásit celé obsazené kupé, než to hlásit po jednotlivých místech. Samozřejmě jsem si sedl jinam.
Nevím tedy konkrétně, v čem by to pro někoho na LKPR bylo jednodušší, ale přesně tohle mě napadlo.


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Planovani gatu?

Příspěvek od whiskey »

Prva polovica 80. rokov v CSSR a prozakaznicky pristup v jednom odstavci, skoro som si cvrkol :-)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Planovani gatu?

Příspěvek od Globik »

whiskey píše:
26. 10. 2021, 07:49
Prva polovica 80. rokov v CSSR a prozakaznicky pristup v jednom odstavci, skoro som si cvrkol :-)
Dobře, tak jak jsem to měl napsat? Že by byli hodní na zákazníky? Hele, aniž bych chtěl snižovat marasmus té doby, tak spousta lidí se snažila k druhým chovat slušně.
Btw.nezapomenu na trafikantku ve vašem hlavním městě (tedy hlavním městě SSR), to už tedy bylo v druhé polovině osmdesátek: Trafika zavírala dejme tomu v 18.00, já tam přišel v třeba 17.50, trafikantka nikde, čekám. Přišla dejme tomu v 18.05. A že už je zavřeno. Já na to, že jsem přišel, když bylo ještě otevřeno. Ona, že byla čůrat a zda já, když jdu v pracovní době čůrat, to taky naddělávám. Neprůstřelná, zavřela okýnko a hotovo.
Ale abych byl objektivní, tak v první polovině devadesátek v našem hlavním městě jsem si v nějakém krámku vyhlédl elektronickou kapesní hru. Jdu tam ráno, když mají otevírat. Čekal jsem asi půl hodiny a baba přišla pozdě a beze slova omluvy. Říkám jí, že tam čekám, mělo být otevřeno o půl hodiny dřív. Otevřela si na mě hubu, že byla u doktora.


Odpovědět