Odgumování dráhy

Odpovědět
Spolygon
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 24. 05. 2017, 12:30
Stav: Offline

Odgumování dráhy

Příspěvek od Spolygon »

Na prg.aero jsem četl že tento týden bude probíhat pravidelné odgumování dráhy 24/06, což znamená nízké přelety nad naším pozemkem. Zajímalo by mne, jak často takové odgumování dráhy probíhá? Myslel jsem že je to jen párkrát ročně, ale poslední odgumování bylo asi před měsícem, což mě trochu zmátlo.


obyvatelPrahy6
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 21
Registrován: 22. 06. 2016, 14:21
Stav: Offline

Re: Odgumování dráhy

Příspěvek od obyvatelPrahy6 »

Cituji:
"V termínu od 23. 10. do 27. 10. 2017 do odpoledních hodin bude probíhat pravidelná podzimní uzávěra hlavní dráhy Letiště Václava Havla Praha označené 06/24. Po tuto dobu bude provoz směřován pouze na vedlejší vzletovou a přistávací dráhu, jejíž letové koridory vedou nad Prahu a v opačném směru směrem na Kladno.

V rámci údržby bude provedena oprava zálivek, vizuální kontrola povrchu, měření únosnosti, lokální opravy povrchu, obnova vodorovného značení a údržba elektrozařízení a poklopů. Zároveň se pravidelný termín využije pro nutné odgumování vozovky, aby se uzavírka využila co nejefektivněji."

Tím je řečeno vše, prostě celková sezónní údržba (2x za rok). To "odgumování" je asi jen dodatek, nejspíš před nedávnem ne vše úplně stihli odgumovat.

Odpovědět