Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od Night fly »

Dnesni (1/9) zazitek:

-prilet z WAW s LO nacas, u pasu relativni klid, o dost vetsi nez v cervnu pri drive zminenem priletu z PVK, kdy se v jednu chvili sletlo snad 10 letu QS
-20 minut se nic nedelo, pak se na pasu objevilo asi 20 kufru s tagy letu QS2040 do (!!!) LPA
-rychly pohled na prg.aero prozradil, ze let QS2040 v te dobe byl uz asi 20 minut na ceste, coz u nekterych jedincu vyvolalo skodoliby smich ;-)
-dalsich 10 minut se nic nedelo, kufry nic netusicich dovolenkaru leticich vstric Kanarum se vesele tocily na pasu v Praze
-pak jsme zasli na prepazku Menzies, kde se travili velmi prekvapene, ale po rychle kontrole uznali, ze asi opravdu soudruzi z NDR udelali chybu
-nasledovalo sesbirani kufru patricich do LPA a dalsi napjate cekani pax z WAW
-dalsi rozjezd pasu znamenal prijezd dalsich tri kufru, tentokrat patricich do LEI a PMI
-po hodine se konecne objevily kufry z WAW
-pri odchodu kolem 13:30 jsem si u vedlejsiho pasu vsiml koupaku z QS1103 (HER) s priletem 11:39, kteri stale cekali...

Docela by me zajimalo, co tam v te tridirne dneska vyvadeli a kolik tech postizenych celkem bylo :think:


mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od mandrinka »

Tak Menzies no. A na přepážce baggage claimu byla zase děvčata, co vypadala, že se zrovna vrátila z akce Partyhardcore.com? Jinak my fanoušci tragédie servisu jsme to pochopili a zdržíme se komentářů, že nejsou schopní dopravit odbavená zavazadla, když teď víme, že za to může Menzies. Hold asi cena odpovídá kvalitě, no.

Roiman4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 340
Registrován: 23. 10. 2017, 22:45
Oblíbené typy letadel: A340-600
B747-400
Pohlaví: muž
Bydliště: ZLN/PRG
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od Roiman4 »

Je nas podstav a jeste jestli se podepise ta “dalsi” vec, tak asi fakt budou muset vozit ukrajince =))
Tim ale neomlouvam Menzies ( PS: hlavni velitelstvi na LHR)

JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od JiS_Progressus »

Roiman4 píše:Je nas podstav a jeste jestli se podepise ta “dalsi” vec, tak asi fakt budou muset vozit ukrajince =))
Tim ale neomlouvam Menzies ( PS: hlavni velitelstvi na LHR)

A to mají sotva měsíc na přípravu, než podobně kvalitní služby budou zažívat i cestující OK ...
Na hlavní velitelství bych to nesváděl, česká pobočka je "svá" už od časů Ogdenu ...

H_K
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 53
Registrován: 10. 12. 2016, 19:15
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od H_K »

"Nejsou lidi" bývá nejčastější eufemismus pro "blbě je platíme, tak utekli"... :)

Z toho HER mi měl včera asi přijet kolega, a taxikář mě akorát vezl na let do LHR před druhou s tím že ho nabere - tak byl trochu nervní jestli už tam kolega nebude stepovat... A on nevolal a nevolal, tak už víme... :)

Akorát mě mrzí že se vracím taky do Prahy, za dva týdny, musím si začít řešit služebky drsně s návratem Mnichov / Vídeň....

(A jak by se hodily Vodochody, pro uklizení koupáků stranou celkově, když takhle roste provoz...)

Přitom svýho času to fungovalo dobře a člověk mohl být i s kufrem za 15 minut venku, no ale asi "nejsou ty lidi"... :D


(Že mi při dovolené v JARu a 4 segmentech na cestě zpátky rozjebli kufr až na příletu do PRG snad radši nebudu řešit, no co, nemam lítat. :) )


zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od zdenda »

mandrinka píše:Tak Menzies no. A na přepážce baggage claimu byla zase děvčata, co vypadala, že se zrovna vrátila z akce Partyhardcore.com? Jinak my fanoušci tragédie servisu jsme to pochopili a zdržíme se komentářů, že nejsou schopní dopravit odbavená zavazadla, když teď víme, že za to může Menzies. Hold asi cena odpovídá kvalitě, no.

My, skalni fanoušci Tragédie-s.:-)

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od Night fly »

JiS_Progressus píše:A to mají sotva měsíc na přípravu, než podobně kvalitní služby budou zažívat i cestující OK ...


Lety OK bude nove handlovat Menzies anebo Menzies "sezere" cely CSA handling?

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od flyingblue »

Night fly píše:
JiS_Progressus píše:A to mají sotva měsíc na přípravu, než podobně kvalitní služby budou zažívat i cestující OK ...


Lety OK bude nove handlovat Menzies anebo Menzies "sezere" cely CSA handling?


Nejdriv (a) a nasledne se uvidi ...

JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od JiS_Progressus »

Night fly píše:
JiS_Progressus píše:A to mají sotva měsíc na přípravu, než podobně kvalitní služby budou zažívat i cestující OK ...


Lety OK bude nove handlovat Menzies anebo Menzies "sezere" cely CSA handling?


V rámci sjednocení služeb QS se lety OK přesouvají do "laskavé péče" Menziesu.
Proslýchá se, že pár dopravců to naopak bere v protisměru.
Vzhledem k tomu, že před 6 lety ( to je hrozný, jak to letí ) Menziesu prodali letištní handling, pochybuju, že by letiště nechalo celou tu tragédii dál bujet a prodalo jim další svoji dceřinku. Naopak sázím, že po fúzi se letiště do kvality handlingu bude víc angažovat.

martineek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 12. 08. 2009, 10:47
Oblíbené typy letadel: B747, B777, A340
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, MEX
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od martineek »

Kdo handluje Qatar? Já před cca měsícem jsem byl za cca 20minut z letadla u auta i 2 kufry. Letěl jsem sice v C, ale občas se mi i zde stávalo, že priority nic neznamená.. představa letět s dětmi na dovolenou a vědět, že nase kufry krouží na pásu, zatím co my právě v 11km letíme nad Německem, není úplně uspokojivá... :(

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od Globik »

martineek píše:Kdo handluje Qatar? Já před cca měsícem jsem byl za cca 20minut z letadla u auta i 2 kufry. Letěl jsem sice v C, ale občas se mi i zde stávalo, že priority nic neznamená.. představa letět s dětmi na dovolenou a vědět, že nase kufry krouží na pásu, zatím co my právě v 11km letíme nad Německem, není úplně uspokojivá... :(

Menzies je nemá na seznamu a ČSA handling je má v referencích, takže bych předpokládal, že ČSA.
https://www.czechairlineshandling.com/o-nas#references

martineek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 12. 08. 2009, 10:47
Oblíbené typy letadel: B747, B777, A340
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, MEX
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od martineek »

Globik píše:
martineek píše:Kdo handluje Qatar? Já před cca měsícem jsem byl za cca 20minut z letadla u auta i 2 kufry. Letěl jsem sice v C, ale občas se mi i zde stávalo, že priority nic neznamená.. představa letět s dětmi na dovolenou a vědět, že nase kufry krouží na pásu, zatím co my právě v 11km letíme nad Německem, není úplně uspokojivá... :(

Menzies je nemá na seznamu a ČSA handling je má v referencích, takže bych předpokládal, že ČSA.
https://www.czechairlineshandling.com/o-nas#references

Hm, tak asi proto jsem byl hned i s kufry venku :-) aspoň vím s kým lítat :-)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od Globik »

martineek píše:.. představa letět s dětmi na dovolenou a vědět, že nase kufry krouží na pásu, zatím co my právě v 11km letíme nad Německem, není úplně uspokojivá... :(

Btw.myslíš že to věděli? Že jim to někdo řekl?
Když jsem letěl před měsícem dvanáctihodinovou dálkovku z FRA, tak informaci že 20 kufrů nebylo vinou "letiště" dovezeno ke stroji a naloženo, jsme se dověděli od kapitána po dosednutí na plochu v destinaci. A dotčení cesťáci se o tom, že to konkrétně byly jejich kufry, předpokládám dověděli až když pochopili, že jejich čekání u pásu je marné.

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od MK »

Globik píše:
martineek píše:Kdo handluje Qatar? Já před cca měsícem jsem byl za cca 20minut z letadla u auta i 2 kufry. Letěl jsem sice v C, ale občas se mi i zde stávalo, že priority nic neznamená.. představa letět s dětmi na dovolenou a vědět, že nase kufry krouží na pásu, zatím co my právě v 11km letíme nad Německem, není úplně uspokojivá... :(

Menzies je nemá na seznamu a ČSA handling je má v referencích, takže bych předpokládal, že ČSA.
https://www.czechairlineshandling.com/o-nas#references


no...nevim jestli to tak jeste je, ale bylo to tak, ze Qatar Cargo A33F dela CSA a Qatar A320 Menzies..

JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: Slusny fuck-up bagazniku Menzies

Příspěvek od JiS_Progressus »

Qatar teď mají napůl, Cargo dělá ČSAH, osobáky dělá MAG. Ale mělo by se to sjednotit. Brzy.

Myslím si, že je celkově Menzies z přidělení nového zákazníka nervózní.
Když tehdy za nesmyslně nízkou cenu získali Travel, tak toho byla plná média, všude možně jim gratuloval CEO z UK. Teď získali bázi, potažmo základnu aeroklubu a ticho po pěšině.
Bude zajímavé to sledovat, když nezvládají to co mají teď. Rumunština a ukrajinština zurčí kolem letadel už teď ...


Odpovědět