Práce u ostrahy letiště

Odpovědět
Honza89
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 04. 09. 2018, 02:30
Stav: Offline

Práce u ostrahy letiště

Příspěvek od Honza89 »

Zdravím,pokud je tu náhodou někdo kdo absolvoval výběrový řízení k ostraze letiště VH mel bych dotaz.Jak přesně probíhá posouzení zdravotní způsobilosti?Jestli by měl někdo náhodou pocit že vyzrazuje nějaký děsný tajemství klidně privát :).Je mi jasný že tam asi budou psychotesty a fyzický testy ale jde mi konkrétně o to jestli jsou součástí odběry krve,moče a celkový testy jako třeba u policie,armády a tak.Docela nerad bych v případě zájmu o tuhle práci vyletěl na nějaký hovadině jako trochu zvedlej cholesterol,cukr a tak,nevim nejsem doktor a co můžou chtít tady netušim,neni to klasická sekuritka.Ta stopka kvůli něčemu se přihodila ne úplně málo lidem pří různejch výběrovkách tak se radši ptám s čim počítat protože to by znamenalo nejdřív objednání se na kompletní kontrolu k obvodnímu lékaři jestli je teda člověk úplně fit a režim bez nějaký extra zátěže tejdny před testama.Moc díky za odpověd.


aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: Práce u ostrahy letiště

Příspěvek od aviatic »

Mno....výběr je tam určitě hodně přísnej,protože takovej soubor kr....ů,který nevzali ani k měšťákům, se jen tak nevidí.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Práce u ostrahy letiště

Příspěvek od JackBrno »

Honza89:
Myslím, že si to trochu pleteš s výběrovkou na řídícího letového provozu :) Tohle vážně není pozice, na kterou by se stály fronty a zaměstnavatel si mohl nějak přísně vybírat jednoho z tisice :D Naopak spíš budou mít problém sehnat dost uchazečů. Takže bude jen běžná zdravotní prohlídka + fyzické testy a angličtina a zřejmě musíš mít maturitu. No a samozřejmě bezúhonnost. Jinak si to asi trochu moc idealizuješ, řekl bych, že na letišti jsou zajímavější pozice :)

Honza89
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 04. 09. 2018, 02:30
Stav: Offline

Re: Práce u ostrahy letiště

Příspěvek od Honza89 »

:roll: no paráda,já se ale neptal na to jestli si někdo myslí nebo nemyslí že ostraha jsou kreténi ale na to jak ta běžná zdravotní prohlídka teda vypadá :D .Že to nebude prohlídka jako k výsadkářům mi došlo ale někde na tomhle anebo podobným foru jsem čet že už na bezpečnostní kontrolu chtěli nevim co tak proto se ptám.
Zajímavější pozice na letišti možná jsou,každej má nějaký důvody proč se o něco zajímá a nic neni hotový.Jako kdyby byla možnost zeptat se přímo náborovýho oddělení už bych to udělal že jo :D

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Práce u ostrahy letiště

Příspěvek od JackBrno »

Tak možnost se přímo u nich zeptat, určitě existuje. Jsem si celkem jistý, že by stačil jeden e-mail s otázkou, zda mají nějaké zvláštní zdravotní požadavky ;) Hlavně tam bude ta fyzička, alespoň průměrný zrak a samozřejmě nesmí být překážka práce na noční směny (tam může vadit nízký tlak). Asi není třeba zmiňovat čistý rejstřík trestů, řidičák (nemít trestné body) a podobné bezpečnostní záležitosti.


MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Práce u ostrahy letiště

Příspěvek od MarcosFT »

Zeptej se na happyfly.cz

Honza89
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 04. 09. 2018, 02:30
Stav: Offline

Re: Práce u ostrahy letiště

Příspěvek od Honza89 »

Info už mám,díky,možný smazat

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Práce u ostrahy letiště

Příspěvek od JackBrno »

Mazat zbytečné, třeba to někomu dalšímu napoví :) Jinak jestli to není tajné, můžeš se podělit s ostatními.

Honza89
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 04. 09. 2018, 02:30
Stav: Offline

Re: Práce u ostrahy letiště

Příspěvek od Honza89 »

Proč ne,prakticky standart jako PČR s tim že ne takovej hrot.Psychotesty,fyzický testy,odběry krev a moč.Kdo někdy dělal výběrko k nějaký takovýhle firmě ví,kdo neví pohoní Google.Ten u kontaktů na náborový oddělení v podobě jména a ničeho fakt nefunguje.k tomu jak tu někdo řešil že si je jistej že je tam kontakt.Vše,ještě jednou díky za info.

losdodos
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 29. 03. 2018, 07:16
Stav: Offline

Re: Práce u ostrahy letiště

Příspěvek od losdodos »

Pracuji v dohledovém centru, což je trochu něco jiného, než strážný, nebo vrátný. Práce je rozhodně lépe finančně ohodnocena a zahrnuje nejenom dohlížení a střežení. Vyžaduje to již nějaké to vzdělání a schopnosti. I v tomto případě je potřeba mít zkoušku kvalifikace. Kde ji získat?

EDIT ADMIN: Odkaz smazán


Odpovědět