Web prg.aero 17.11. - nulové informace o mimořádnosti

Odpovědět
Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Web prg.aero 17.11. - nulové informace o mimořádnosti

Příspěvek od Night fly »

17.11 dopoledne na LKPR hořela zřejmě světla naváděcího systému, letiště nepřijímalo. Nicméně na webu letiště v přehledech letů ještě ve 12:00 nebyla o mimořádnostech ani zmínka, co kam na příletu divertovalo (a jestli vůbec) se člověk dozví jedině z flightradaru, na webu letiště se lety tváří jako že přistály, ale to, že přistály v BER/MUC/BRQ, se už jaksi nezmiňuje. Stejně tak v info o odletech je jen salámovou metodou "další info ve 12:00/12:30" atd., ale to, že např. inboundy z ATH nebo CDG sedly v MUC, LO z WAW se vrátil do WAW, DY a AY přistály v BER, to už si substrát musí dohledat sám...

Update: až po 12:00 se na titulce objevila notifikace na mimořádnost.


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Web prg.aero 17.11. - nulové informace o mimořádnosti

Příspěvek od Globik »

Přijde mi, že na letištích začali totálně dlabat na cesťáky. Letěl jsem teď z Hila. Několik hodin před odletem jsem dostal SMS, že je změna, že můj let je posunut na nový čas odletu, rozdíl byl 45 minut. Přijdeme na letiště 35 minut před původním odletem, na monitorech o zpoždění ani slovo. Projdeme security a teprve to naskočilo. Bez údaje o předpokládaném čase. Lidi se smaží v gatu (je pod plechovou střechou, bez klimatizace), místo aby byli ještě v hale. Nakonec čas odletu posunuli o 55 minut, což se přesně kryje s odletem dalšího spoje ze shodného gatu do stejné destinace. Ten je taky zpožděn, ale opět to není vyvěšeno (jen z FR je jasné, že to načas odletět nemůže). V gatu jsou tedy lidé na dva spoje. Na poslední chvíli před naším boardingem oznamují rozhlasem z gatu změnu gatu na ten další spoj.

Odpovědět