Chaos na security T2 30.3.

Odpovědět
Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3038
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Chaos na security T2 30.3.

Příspěvek od Night fly »

Copak se to vcera po poledni delo na security T2 :?: Pry jediny funkcni ram, v dusledku toho dvouhodinova fronta a X pax nestihlo odlety :?: A mluvci letiste smeruje lidi se zadosti o kompenzace na aerolinky - to jako vazne :?: :?: :?:


jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Chaos na security T2 30.3.

Příspěvek od jencik »

Night fly píše:
31. 03. 2023, 08:25
Copak se to vcera po poledni delo na security T2 :?: Pry jediny funkcni ram, v dusledku toho dvouhodinova fronta a X pax nestihlo odlety :?: A mluvci letiste smeruje lidi se zadosti o kompenzace na aerolinky - to jako vazne :?: :?: :?:
Vraj ich bolo 50, viac info sa mame dozvediet v pondelok. Vecer bolo na letisku zivo, ked si urobila rodeo zase cudzinecka policia.

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Chaos na security T2 30.3.

Příspěvek od jencik »

Tak len doplnim, vraj to bolo cca 30 ludi, to mi nepride tak vela, navyse Tel Aviv odbavoval T1, takze realne cca podobny cas odletu mali 4 lietadla. Letisko sa k tomu uplne jasne nepostavilo, uznalo svoje pochybenie, ale odmietlo, zeby to bolo kvoli nedostatku personalu. Tak neviem, ci kontrola pracovala pomaly alebo to tam niekto zasekol, kazdopadne ma prekvapila trochu reakcia security, ktora sa k tomu postavila vlazne a nechala ludom uletiet lietadlo- to v US som videl celkom ochotu ludi prepchat pri tesnych odletov za cenu toho, ze niekoho pustili vo fronte. Zaver nech si spravi kazdy sam.


Odpovědět