Problémy s větrem

Skytravel
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 346
Registrován: 05. 06. 2006, 15:55
Bydliště: Koucourkov
Stav: Offline

Příspěvek od Skytravel »

clovek asi ani netusi co se vsechno muze prihodit. jednou jsem slysel.....
....bylo to ve Vietmanu, Pacific Airlines, litala pro ne jednu dobu jedna ceska zanikla nejmenovana spolecnost, kterou vlastnil manzel Helenky Vondrackove. Vozili mistni, kteri videli vetsinou letadlo poprve v zivote.
Jeden cestujici si sel ulevit na toaletu, evropsky zachod videl vsak poprve v zivote. Stoupl si na nej. Pak to trosku houplo a cestujici vypadl ze zachodku.
:wink:


stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

taky se mi libila story o jedne kapku pulentní dámě, která se na WC přicucla k míse, ze ji nemohli odtrhnout a drzela tam tak pevně ze ani nebylo nebezpecny ji tam nechat na pristani. Pak na zemi museli nejak zespoda uvolnit ten tlak :D a na ÁTRu ze si nejaka starsi osoba splachla protezu, kterou potom v destinaci nejak odcerpali a vratili ji majitelce :D

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Přijdu do práce a koukám na 172,173(TS1) se odbavuje LH....prý na TS2 vítr poničil střechu a zateklo tam - je zavřenej... :( jdu se tam podívat. Asi někdo něco odfláknul...

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

dracoola píše:
Skytravel píše:kdo to uklizel? :twisted:


Nikdo proboha,stevardi ani letusky tu nejsou od uklizeni zvratku...Bud to odnesou na WC v "blicaku" anebo to daj do kapsy pred sebou a "NEKDO" z uklidu to uz uklidi...


...do kapsy před sebou? :shock: Uff, to asi není nejvhodnější místo pro uložení... Jak dlouho ten blicák udrží obsah uvnitř?

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

Taky jsem si rikal, s tou strechou na novem terminalu. Jak je mozne, ze uz tu strechu opravovali, kdyz je teprve nova? Zase ta kvalita ceske prace a korupce na vsech mistech.

Proste jako v koucourkove a zase jenom u nas


jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Jednou sem ho zkusila naplnit vodou, jeste za hodinu mel sice vlhky steny, ale neprosakoval. Zvratky jsou pevnejsi, tak to asi vydrzi bez problemu. Btw ja jsem od kolegyne slysela, ze jim na letu do IST nekdo nadelal do takovy ty vyklopny schranky, co je nad zachodem.. Turek, ktery to v IST uklizel, nemel zrovna radost.

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

jane píše:Jednou sem ho zkusila naplnit vodou, jeste za hodinu mel sice vlhky steny, ale neprosakoval. Zvratky jsou pevnejsi, tak to asi vydrzi bez problemu. Btw ja jsem od kolegyne slysela, ze jim na letu do IST nekdo nadelal do takovy ty vyklopny schranky, co je nad zachodem.. Turek, ktery to v IST uklizel, nemel zrovna radost.

:shock: :lol: :lol: :lol:

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

alesesl píše:Taky jsem si rikal, s tou strechou na novem terminalu. Jak je mozne, ze uz tu strechu opravovali, kdyz je teprve nova? Zase ta kvalita ceske prace a korupce na vsech mistech.

Proste jako v koucourkove a zase jenom u nas


To je presne vono...statni zakazka. to prece mohlo poskodit letadla na plose. Ale to se nejak ututla vsechno.

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

dider píše:To je presne vono...statni zakazka. to prece mohlo poskodit letadla na plose. Ale to se nejak ututla vsechno.


nebojte, nejen u nás,ale i v německu - poničilo jim to v Berlíně to hypermoderní nádraží-zřítil se nějakej nosník.... :!:

m@rtin
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 697
Registrován: 14. 10. 2004, 18:39
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od m@rtin »

alesesl:
Typický čecháček. Nezlobte se na mě, ale o stavařině víte asi kulový. Mohu s klidem prohlásit, že stavba terminálu byla provedena kvalitně. A pokud tu píšete o stavebních zakázkách, já to vidím přesně naopak. Nejvíce ochuzené a stavebně špatné jsou především hypermarkety, diskonty a jiné narychlo postavené budovy, u kterých jde především o to - rychle začít prodávat a fungovat a rejžovat. Nebo si snad nepamatujete na loňské spadlé střechy pod tíhou sněhu? Já tedy ano. Dokonce se dostaly i Nohavicovy Ladovské zimy. Zajděte se dnes podívat do obchodního centra u letiště - Šestky, které se otevíralo v půlce loňského listopadu. Po včerejším orkánu jsou uzavřené restaurace. Utrhlo to okenní tabuli a je tam totální potopa. A jedná se snad o státní zakázku? O utrhaných střechách v německu nebo ve Francii snad píšou dnešní deníky víc než dost. Promiňte mi mý horkokrevný příspěvek, ale poslední dobou jsem čím více alergický na podobné rozumbrady, kteří sedí tady u nás v Čechách za pecí a mají pocit, jak jsme my nejzkorumpovanější národ na světě a jak se za našimi hranicemi nachází rajská zahrada. Mohu s klidem prohlásit, že takový bordel jaký mají na letišti CDG v Praříži byste těžko hledal i v Kyjevě. Takový zřícený terminál CDG, korupce v německých automobilkách, v Hyundaii...to jen ukazuje, že je to světový problém a ne jen náš. Tím to nechci obhajovat, ale na věty typu - to je možné jen u nás, jsem už alergický. Většině podobným chytrolínům chybí rozhled.
Omlouvám se za OT

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3040
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

Ale cely to bylo dneska nejaky divny. Priletel jsem z WAW, letadlo prirolovalo k C-cku, vystoupili jsme normalne do haly (pricemz z ne-Schengenu!), a az pred pasovkou nas policajti poslali spojovacim objektem na TS1. A ta prosklena strecha tesne pred schodama k priletove pasovce na TS2 taky mela imho par platu pryc.

Jinak na WAW dneska rano byl taky docela chliv. Na odletu melo skoro vsechno okolo 1,5-2h zpozdeni, CSA bylo jedno z mala, co do toho bordelu prietelo a odletelo nacas...

BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od BB »

Pokud si pamatuji, tak se starym terminalem (TS1) zadne problemy az na kolabujici klimatizaci nikdy nebyly, zatimco tomu novemu uz dvakrat uletla strecha a funguje teprve rok!!! A to nemluvim o technickych zalezitostech, ze treba ze zacatku nesly mosty pristavovat k nekterym typum letadel a nefunguji na nich elektricke zdroje. Netvrdim, ze je to nejak odflaknute, ale stary terminal je ocividne navrzen nebo postaven lepe.

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

m@rtin: já teda nejsem stavař, ale projekty staveb na LKPR ma pod palcem Nikodem a nevím jestli jsou tak neskutečně dobří, že dostali snad všechny zakázky které se realizovali. A řada z nich ma někdy dost zavážné konstrukční chyby.

Právě jsem se byl podívat na TS2, jak to tam vypadá, a viděl jsem totálně zničenou střechu nad tranzitním prostorem TS2. Tam nebyla chyba stavební, spíš asi projektová. Nevím. Viděl jsem video co to včera dělalo a ta střecha lítala jak hadr. Těch nedostatků ohledně TS2 je ale fakt trochu víc.

A ještě k tý korupci. Všude v Evropě(stará 15ka) je korupce určitě problém, ale na rozdíl od Čech se ty problémy řeší a postižený jedinci jsou potrestání. Tady jsou namátkou dva odkazy:

http://www.finexpert.cz/default.aspx?se ... icle=18224

http://zpravy.atlas.cz/ekonomika/100957 ... e-csa.aspx

...myslíte, že někdo se vzdá funkce :?:

A měli jsme tady Tvrdíka, problémy s pozemkama a tak dál a nic z toho se neřešilo...

stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

http://galerie.autorevue.cz/showphoto.p ... puser=5316
koukam, ze to odnesly i choboty na Bcku :shock:

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

dider píše:m@rtin: já teda nejsem stavař, ale projekty staveb na LKPR ma pod palcem Nikodem a nevím jestli jsou tak neskutečně dobří, že dostali snad všechny zakázky které se realizovali. A řada z nich ma někdy dost zavážné konstrukční chyby.

Právě jsem se byl podívat na TS2, jak to tam vypadá, a viděl jsem totálně zničenou střechu nad tranzitním prostorem TS2. Tam nebyla chyba stavební, spíš asi projektová. Nevím. Viděl jsem video co to včera dělalo a ta střecha lítala jak hadr. Těch nedostatků ohledně TS2 je ale fakt trochu víc.

A ještě k tý korupci. Všude v Evropě(stará 15ka) je korupce určitě problém, ale na rozdíl od Čech se ty problémy řeší a postižený jedinci jsou potrestání. Tady jsou namátkou dva odkazy:

http://www.finexpert.cz/default.aspx?se ... icle=18224

http://zpravy.atlas.cz/ekonomika/100957 ... e-csa.aspx

...myslíte, že někdo se vzdá funkce :?:

A měli jsme tady Tvrdíka, problémy s pozemkama a tak dál a nic z toho se neřešilo...



Presne tak,myslite si m@rtine ze nekdo vezme odpovednost do svych rukou. Vase blaboly o supermarketech a hypermarketech si nechte tak pro sebe. Ja jsem se o nich ani nezminil a ani me nezajimaji jak jsou postaveny nebo nepostaveny. Ja se tady bavim o letistich.

Tady je zajimavy prispevek, ze TS1 zadny takovy problem nemel se strechou nebo necim podobnym. Na tak dlouhou dobu jak mastili dohromady TS2 tak to mohli udelat lepe.

A kdyz se jedna o korupci jak se tady pise, nevidel jsem nikoho kdo by byl v nasem narode za ni opravdu potrestam. Kazdy umi jenom zatkloukat a zatkloukat a shazovat vinu na toho druheho.

Letiste praha je sice A.S. nebo co, ale porad se chova jako komousky moloch. Neflexibilne, neprofesionalne a kazde investice ma za sebou nejakeho bocana.

TS2 jak se pise v clanku neni v havarijnim stavu kvuli nejakemu hurikanu/orkanu nebo jak tomu rikaji. Problemy se strechou byli uz i predtim, proto tu strechu opravovali, nebo se snad mylim? Kdydy ten terminal byl postavem kvalitne, tak se tento problem nestane.

Tedka mi prave problem s TS2 pripada, jako, kdyby byl postaven jako nejaky hypermarket nebo supermarket, jak jste se jiz zminoval.
Naposledy upravil(a) alesesl dne 20. 01. 2007, 10:11, celkem upraveno 1 x.


Odpovědět