Noc na letisti

Zucastnite se akce Noc na letisti?

ano
9
29%
ne
22
71%
 
Celkem hlasů: 31

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

já myslim že hodně záleželo na průvodci protože to bylo asi nejzajímavější se něco dovědět


FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

já jsem se zúčastnila prohlídky ten druhý čtvrtek ve 21:00 a byla to teda hrůza, docela mě to zklamalo ... Jak už se tady píše - žádný nový informace, a ukázali nám jen hasičárnu, která nemá nic moc společnýho s letectvím a taky nám nepustili na rwy jako někoho a tužky jsme taky nedostali a ještě jak byla tma, tak nebylo ani nic pořádně vidět :(

Milan2007
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 23. 04. 2007, 10:57
Stav: Offline

Noc...

Příspěvek od Milan2007 »

Čtu to tady a koukám na ten děs a hrůzu. Je fakt, že to děcka v hasičárně pořádně zdržely. Na Rwy 24 pak už jen busem... taky mi to bylo líto. Průvodce v naší skupině naštěstí v obraze, spousta inf. No něco jsem věděl, něco dozvěděl. Fakt si nyní vážím toho, že jsme dostali profíka.
Na prohlídku jsem obětoval 2h tam a nazpět. I tak dobrý výlet. Pár fotek přes sklo... propisky jsme dostali. Snad Čáslav bude zajímavější. Je taky grátis a celý den - pojížděčka a přistavený závodní stroje. Třeba MiG29 od Slováků. Nádhernej zvuk... Třebas se tam s někým z exkurze potkáme.


Odpovědět