Nové lety (destinace) do PRG

Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Yankee Alpha »

euroflyer píše:
Orus-x píše:Ten článek je zase totální slátanina - nevím jak souvisí povolení cestovat pro čínské komunistické úředníky a případná možná nová linka tchajwanské China Airlines :roll:
Prosím neplést zde s Air China

souvisí to s tím, že přibývá v regionu zájem o linky do Prahy....

Tak si to přečti ještě jednou... čínští úředníci z pevninské Číny fakt s Tchajwanem (odkud létá Air China) moc společného nemají, de facto vůbec nic...


Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

Ještě jednou:
CI = China Airlines, Taiwan, Republic of China = to jsou ti, co do PRG lítají pravidelně cargo linky
CA = Air China, Čínská lidová

arkan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 119
Registrován: 02. 04. 2007, 00:26
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od arkan »

Tak už je to potvrzený,velkokapacitní lety z Asie budou.Píšou to v Chaberském zpravodaji :D :twisted:

http://www.drahan.chabry.cz/dokument/soubor/222.pdf

S tou dráhou se to čím dál víc komplikuje,penta šponuje cenu,lidi podávaj žaloby až někde v Chabrech,na čt se toho chytli nějací "ekoredaktoři".No bude to ještě zajímavý :(

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

arkan píše:S tou dráhou se to čím dál víc komplikuje,penta šponuje cenu,lidi podávaj žaloby až někde v Chabrech,na čt se toho chytli nějací "ekoredaktoři".No bude to ještě zajímavý :(


Hmm, všem strašně vadí nová dráha, všichni si budou stěžovat na hluk, ale až si v cestovce koupěj dovolenou a budou sedět v A321 ČSA do HRG a pojíždět v PRG půl hodiny před startem tak si budou strašně stěžovat proč to tak dlouho trvá :twisted:
Je ten hluk opravdu tak nesnesitelný? Já mám prostě převážně dojem, že je teď móda, že všichni krafou úplně do všeho, všichni všemu rozumějí, všichni píšou petice. Často se nemůžu zbavit dojmu, že samozvaní mluvčí a předsedové těchto vesnických anti-sdružení proti čemukoliv jenom zvyšují "cenu" vlastní osobnosti v těchto komunitách...

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Ja se teda, mezi nama, taky dost divim jak vsem vadi hluk,pritom kolem letiste vetsinou uz bydlej jen lidi co na letisti delaj, 90%pilotu... a ti ten hluk milujou... :)


Lakakomi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 16. 05. 2006, 20:10
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Lakakomi »

Orus-x píše:Já mám prostě převážně dojem, že je teď móda, že všichni krafou úplně do všeho, všichni všemu rozumějí, všichni píšou petice. Často se nemůžu zbavit dojmu, že samozvaní mluvčí a předsedové těchto vesnických anti-sdružení proti čemukoliv jenom zvyšují "cenu" vlastní osobnosti v těchto komunitách...


Já mám taky takový dojem. U nás na Suchdole se protestuje proti všemu a většina místních sdružení se "živí" jenom střídáním protestování proti letišti a dálnici a letišti a dálnici :-)


Odpovědět