Air Asia X do PRG?

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Air Asia X do PRG?

Příspěvek od MS743 »

http://www.airliners.net/discussions/ge ... #ID3397521

Jakekoliv ivfo o pravde? KUL-PRG??

diky za info....


dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Nevim,ale vzhledem k tomu ze tam je napsano prague s malym "p" tak nevim nevim... :D

Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Skybob »

Najednou je v Asii o PRG nějaký velký zájem :shock:

arkan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 119
Registrován: 02. 04. 2007, 00:26
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od arkan »

http://www.airasia.com/site/en/page.jsp?reference=aax

na tý blikací mapce Praha opravdu je :!: :shock: :D

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

arkan píše:http://www.airasia.com/site/en/page.jsp?reference=aax

na tý blikací mapce Praha opravdu je :!: :shock: :D


PRAVE!!!!!!!! budou letat Air Asia X jen z KUL nebo tez z BKK?

klidnetam poslete emailovou adresu (Air Asia Xbe the first to fly with us)..at vidi ze z prahy je tez zajem... lol


OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Příspěvek od OR »

Vzhledem k terminu dodani prvnich A330-300 ve poslednim ctvrtleti 2008 bych byl jeste opatrny co se tyka potvrzeni destinaci.
Doleti A333 z KUL do PRG bez omezeni? Zda se mi to hodne daleko(9600km), sice Airbus pise maximalni doletu u A333 10500 Km, ale to je asi bez carga s pridavnou nadrzi. ICN - PRG je pry uz dost na hrane, KUL je jeste o 1300 km dal.

Jay
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 21. 07. 2005, 19:10
Stav: Offline

Příspěvek od Jay »

OR píše:Vzhledem k terminu dodani prvnich A330-300 ve poslednim ctvrtleti 2008 bych byl jeste opatrny co se tyka potvrzeni destinaci.
Doleti A333 z KUL do PRG bez omezeni? Zda se mi to hodne daleko(9600km), sice Airbus pise maximalni doletu u A333 10500 Km, ale to je asi bez carga s pridavnou nadrzi. ICN - PRG je pry uz dost na hrane, KUL je jeste o 1300 km dal.


Kazdopadne by to bylo skvele, myslim, ze to vypada nadejne a uz nam zbyva jen cekat. Treba to privede i dalsi aerolinky, ted jeste, aby to zvladla Ruzyne (po strance organizacni i kapacitni) :lol:

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Když jsem to sem asi před půl rokem napsal, tak ste na mě koukali jak na blázna. :) a teď je vidět, že se o tom minimálně uvažuje.

Jay
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 21. 07. 2005, 19:10
Stav: Offline

Příspěvek od Jay »

American píše:Když jsem to sem asi před půl rokem napsal, tak ste na mě koukali jak na blázna. :) a teď je vidět, že se o tom minimálně uvažuje.


Ja jsem te za blazna nepovazoval, ale premyslim, jak jsi o tom pred pul rokem vedel :D To jsou zdroje...

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Jay píše:
American píše:Když jsem to sem asi před půl rokem napsal, tak ste na mě koukali jak na blázna. :) a teď je vidět, že se o tom minimálně uvažuje.


Ja jsem te za blazna nepovazoval, ale premyslim, jak jsi o tom pred pul rokem vedel :D To jsou zdroje...


Na jednom stavebnim fóru byl hozenej rozhovor tušim že s CEO Air Asia. Dával jsem sem odkaz.

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

heheheh..staci poslat zminku emailem na idnes a hned za par dni mame clanek o Air Asia X na webu ...:)) alespon se nekoho zeptali a je videt ze se o tom jedna...

clanek:
Levně i do Asie?
Nyní létají low-cost aerolinky do Česka téměř výhradně jen do Prahy. Pro regionální letiště, kterým přibývají po převodu na kraje cestující, mohou být nízkonákladové společnosti cestou, jak přilákat pasažéry.

Dalšího nízkonákladového dopravce navíc možná přiláká i pražské letiště. Nový asijský přepravce Air Asia X má už na svých internetových stránkách uvedené, že bude do Prahy létat, pravděpodobně z Kuala Lumpuru.

Firma, za kterou stojí největší asijský nízkonákladový dopravce Air Asia z Malajsie, slibuje, že s lety do Evropy začne už letos v červenci, letenky však není ještě možné rezervovat. Kromě Prahy slibují i Paříž, Londýn a Berlín. - více zde

"Jednáme s nimi, ale ještě jsme nedosáhli ke konkrétnímu výsledku," řekla mluvčí Letiště Praha Eva Krejčí. Ceny jednosměrné letenky do Evropy mají začínat na čtyřiceti dolarech (800 korun) a končit na 450 dolarech (9450 korun) bez poplatků.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

pěkné....vzhledem k tomu, že se chystám do JV Asie, mě informace o Air Asia X extrémně zajímá...a sehnat letenky je fakt nemožné pod dvacet:-(

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

[quote="MS743"]heheheh..staci poslat zminku emailem na idnes a hned za par dni mame clanek o Air Asia X na webu ...:)) alespon se nekoho zeptali a je videt ze se o tom jedna...

vzhledem k tomu, že celý text je hlavně o Ryanu, tak bych to neviděl, že jsi je tak inspiroval..:-)navíc to píše mf dnes, idnes to jen převzal:-)

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

euroflyer píše:
MS743 píše:heheheh..staci poslat zminku emailem na idnes a hned za par dni mame clanek o Air Asia X na webu ...:)) alespon se nekoho zeptali a je videt ze se o tom jedna...

vzhledem k tomu, že celý text je hlavně o Ryanu, tak bych to neviděl, že jsi je tak inspiroval..:-)navíc to píše mf dnes, idnes to jen převzal:-)


stejne zda to bude tak nejmene 2008 ci 2009... driv to nevidim. a jinak email jsem poslal oboum... napsali to s tim clankem o Ryan air + Air Asia X s mymi poznamkami...

at to inspiroval kdo koli...doufamze se to uskutecni.. bylo by hezke videt Korean vedle A333 Air Asia X cervene barvy...

Martin Horucka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 294
Registrován: 17. 05. 2007, 14:03
Stav: Offline

Příspěvek od Martin Horucka »

MS743 píše:
euroflyer píše:
MS743 píše:heheheh..staci poslat zminku emailem na idnes a hned za par dni mame clanek o Air Asia X na webu ...:)) alespon se nekoho zeptali a je videt ze se o tom jedna...

vzhledem k tomu, že celý text je hlavně o Ryanu, tak bych to neviděl, že jsi je tak inspiroval..:-)navíc to píše mf dnes, idnes to jen převzal:-)


stejne zda to bude tak nejmene 2008 ci 2009... driv to nevidim. a jinak email jsem poslal oboum... napsali to s tim clankem o Ryan air + Air Asia X s mymi poznamkami...

at to inspiroval kdo koli...doufamze se to uskutecni.. bylo by hezke videt Korean vedle A333 Air Asia X cervene barvy...



V tom clanku zminovali zacatek provozu do Evropy v cervenci...Ale tim mozna jenom mysleli Londyn nebo Pariz.. :?


Odpovědět