Černochová končí

Odpovědět
pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Černochová končí

Příspěvek od pepa007 »

zdá se že ji Dvořák vyhodil :o

http://www.airways.cz/zpravy/zprava.asp?id=1122


dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

No tak to byla rychlovka...asi politika.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

dider píše:No tak to byla rychlovka...asi politika.


já tipuju spíš mentální střet :) ale politika možná taky

politika rozhodně byla když za bordel v účetnictví vyhodili ředitele ale finanční ředitelku nasadili místo něj, nebo ne?

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Hodnocení vlády...

Příspěvek od euroflyer »

Jak hodnotíte dvouleté působení Hany Černochové na letišti? Jakožto pozorovatel zvenčí je možné polemizovat o zvládnutí sněhové kalamity, ale jinak mám pocit, že je za ní celkem slušně odvedená práce....už to, co se dělo s těmi pronájmy..

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

pepa007: no to jo. O tom žádna.

Možná to byl mentální střet, ale asi taky střet kultur. LP má "železniční" firemní kulturu s tím, že ten podnik asi není možné vést špatně co se týče ziskovosti. Takže odpovídám i Euroflyerovi, Paní Černochová podnik nevedla špatně, ale ani ne dobře. Včera mi letěla kámoska do GVA a dali jsme si dvě kafé a dvě sodovky v baru na TS1 za 400CZK a tak jsem si na letiště pěkně zanadával. Před měsícem jsme si totiž dávali kafe ve VCE za 2EUR :idea:

Ne vedla ten podnik špatně. Firemní kultura je fakt nic moc. Někdy se človék setká s neskutečně arogatním přístupem...ala nic nejde, neotravuj. Jak za komančů. Když už pak vidí IDčko tak to jde.


dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Abych to ještě opravil. Někde se člověk setká s fakt profesionálním přístupem až se tomu nechce věřit, ale pak člověka rychle někdo vrátí do reality naka blbost. A arogance, které je zbytečně moc.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

kafe atd

Příspěvek od euroflyer »

Dávat si kafe na ruzyni, z toho jsem vyléčen. I když musím uznat, že to kafe z automatů, co na letišti jsou, je v poměru k ceně a kvalitě a ceně kafe jinde na ruzyni velký deal:-)
do jaké míry může letiště ovlivnit ceny kafe?když to jen pronajímá?

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

plány dvořáka

Příspěvek od euroflyer »


dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

To snad ten můj příspěvek četl :)

Jasně letiště prostory jenom pronajímá, ale dělá to dojem, že se nacházíte na letišti daleko vychodneji, kde cestujici znamena automaticky "oskubat". Dnes jsem koukal v TS2 je kavarna ked maji nejaky Giga deal kafe za 19CZK tak to je uz lepsi.

Pilgrim
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 727
Registrován: 13. 09. 2005, 12:37
Stav: Offline

Příspěvek od Pilgrim »

Černochová se podle mě shodou náhod vyhoupla vysoko nad svoje možnosti. Těžko zkazit něco u podniku, který nemůže zkrachovat.. Spíš bych to viděl, že její předchůdce to vedl dobře a ona částečně sklízela, částečně nic moc nepokazila. Ředitelé odcházejí, letiště zůstává. Kéž by to platilo i o aerolinkách, zejména ČSA.

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Za vlady pani Cernochove byla jasne videt snaha vytlouct co nejvi penez z najmu, od prepravcu a nakonec i od cestaku. Bohuzel ale sluzby na letisti tomu neodpovidali. Snehova kalamita, nevyreseni vozeni lidi busama mezi terminalama, fronty na pasovce, malo pracovniku na security atd. S pripravou vystavby RWY se taky moc nepohlo. Ono to uz je slozitejsi problem. Stejne tak lepsi spojeni letiste s mestem.

Dodnes nechapu proc nikdo neresi napojeni letiste na R7. Tolik nehod co se tam stalo. To je exit jak k JZD. A ne k letisti, ktere odbavi temer 12mil pax.

Nechapu taky nespolupraci LP a CSA. Snad CSA ziska podil v nove akciove spolecnosti LP.

Naopak ocenuji castecne vyreseni problemu s taxi sluzbama.

Proste se resili same drobotiny, resp. veci kde nebylo treba moc premyslet.


Odpovědět