McDonald´s

arkan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 119
Registrován: 02. 04. 2007, 00:26
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od arkan »

Jojo,není nad českou hospodu.Tři tejdny starej gulášek,lehce plesnivý maso omývaný octem s přemrzlými bramborami,pak se to zapije lehce naředěným pivečkem a spropitný už je omylem naúčtováno v ceně :twisted:


bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

plácáš dobrý blbosti, je vidět že si dobře zmasírovanej reklamou. To už je ale offtopic a proto nepokračuju 8)

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

no to trosku myslim prehanis, dnesni uroven pohostinstvi se opravdu zlepsila... ovsem nazivat jidlem mrtvy teply rozemlety kravsky ja nevim co..... a k tomu sladkou housku by urazilo snad kazdyho kdo ma alespon par chutovejch bunek ..... navic menu za cca. 120 Kc,- tak to si fakt radsi zajdu do pizzerie na spagetti.... ale jak jsem jiz rekl proti "gustu"... jen bych vyznavacum Fast Food stanku... doporucil navstevu napriklad Brasileiro na staromestskem namesti kde si za 560 preplnite zaludky stejkama krevetama ovocem a vubec prasknete ... tomu rikam jidlo . nikoliv tem Americkejm blafum bez chuti a zapachu.... HOWG !!! :lol:

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

presne tak bugr ma naprostou pravdu, je to off topic, proto bugra rad pozvu k Zlatymu tygrovy na plzen honenou vzduchem a krylovanou krkovicku marinovanou ve vine s krenem a horcici k tomu domaci chleba... a ostatni necht si zajdou na sladkou housku... proto nepokracuju take
:lol:

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

kucí když srovnám jídlo za kilo u Meka nebo v české hospodě tak nemám pocit že bych dostával nějakej kvalitativní rozdíl.

krkovička marinovaná na víně asi nebude za kilo, že...

já chápu že někomu to u Meka nemusí chutnat, ale spousta lidí, kteří "Meka zásadně nežerou" jsou jen pozéři :wink:

hlavně na vejšce takovejch bylo spousta, kteří ohrnovali nos nad kvalitou a radši si na koleji uvařili segedín z konzervy :lol:


bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

a jeste si k tomu pripocti nejlepsi pivo v praze!!!

http://www.uzlatehotygra.cz/jidel.htm

mekac je proste drahej sunt, kterej vlivem reklamy zaplnuje briska nasich deti....

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

bedny píše:a jeste si k tomu pripocti nejlepsi pivo v praze!!!

http://www.uzlatehotygra.cz/jidel.htm

mekac je proste drahej sunt, kterej vlivem reklamy zaplnuje briska nasich deti....


to vypadá dobře, to zkusím :) i když utopenec za 15 mě trochu děsí...

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

pepa007 píše:já chápu že někomu to u Meka nemusí chutnat, ale spousta lidí, kteří "Meka zásadně nežerou" jsou jen pozéři :wink:

:lol:


nejsem pozér, je to prostě hnus kde 95% úspěchu je reklama.měl jsem mekáče v roce 1991(nebo 92?) ve vodičkový když tu byl ten první, po ochutnání jsem to vyhodil do koše, pak jsem to ještě zkusil letos v zimě a to samý. já vůbec celkově k mletejm věcem nemám důvěru a poté co vím jaký kupujou maso tak jsem rád že mi to nechutná :D

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

bedny píše:proto bugra rad pozvu k Zlatymu tygrovy na plzen honenou vzduchem :lol:


díky :wink:

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

bugr píše:
pepa007 píše:já chápu že někomu to u Meka nemusí chutnat, ale spousta lidí, kteří "Meka zásadně nežerou" jsou jen pozéři :wink:

:lol:


nejsem pozér, je to prostě hnus kde 95% úspěchu je reklama.měl jsem mekáče v roce 1991(nebo 92?) ve vodičkový když tu byl ten první, po ochutnání jsem to vyhodil do koše, pak jsem to ještě zkusil letos v zimě a to samý. já vůbec celkově k mletejm věcem nemám důvěru a poté co vím jaký kupujou maso tak jsem rád že mi to nechutná :D


nebuď vztahovačnej :D neříkám že zrovna ty seš pozér, jen že jich je spousta. :wink:

mně u meka chutná, ale stejně tak miluju utopence a pivo. ale i ten utopenec je nakonec jen mletý maso (nebo spíš chrupavky a kůže) :cry:

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

neboj se niceho, kdyz prijela statni navsteva tak jeste za havla se chodilo tam , je to tradicni ceska pivnice kde se snazej udrzet kvalitu i ceny.... i pres svoji polohu u staromaku.... jinak tam napriklad pan Hrabal byl stamgastem.... pivo opravdu vinikajici, to byl jen priklad jeden z mnoha, proste kdo hleda najde.... :wink:

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

no faktem je ze utopenec, teda presneji Spekacek je fakt mletej veprovej odpad ale kdyz se to umi dobre nalozit....

arkan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 119
Registrován: 02. 04. 2007, 00:26
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od arkan »

Psal jsem to spíš v nadsázce,čekal jsem že se pivaři začnou bouřit :D Já beru McDonald prostě jako rychlý občerstvení a když si můžu vybrat jestli si dám na konečný tram26 párek v rohlíku mezi bezďákama, nebo něco v mekáči,volím druhou možnost.

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Přesně je rozdíl restaurace a fast food...MCD má výhodu, že všude na světě si dáte to samé a většinou to je ta levnější možnost. U nás to ještě několik let to potrvá, ale bude to podobné. Jestli chci jít na dobrou veču tak mám jasno - Grosetto, Potrefená husa anbo U bíleho lva, když vystupím v LON na nádraží taj jdu rovnou do MCD. Po letu s EZY mám hlad,spěchám a nechci zkrachovat takže je pro mě MCD ta nejlepší možnost. Vím co dostanu a za jakou cenu. To je ta výhoda.

Cherokee
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 446
Registrován: 18. 07. 2006, 18:34
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Cherokee »

dider píše:Přesně je rozdíl restaurace a fast food...MCD má výhodu, že všude na světě si dáte to samé a většinou to je ta levnější možnost. U nás to ještě několik let to potrvá, ale bude to podobné. Jestli chci jít na dobrou veču tak mám jasno - Grosetto, Potrefená husa anbo U bíleho lva, když vystupím v LON na nádraží taj jdu rovnou do MCD. Po letu s EZY mám hlad,spěchám a nechci zkrachovat takže je pro mě MCD ta nejlepší možnost. Vím co dostanu a za jakou cenu. To je ta výhoda.

Teraz ma napadlo, ze mozno ked nabuduce poletis s EZY, alebo Ryanom, tak sa tam bude podavat McD, alebo KFC. Aj tak sa ten svet ruti do zahuby a ludia niekedy nevedia, co do huby. :roll: :lol: :roll: :? :lol:


Odpovědět