Ceny na letišti

MELLO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 11. 08. 2007, 16:32
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od MELLO »

whiskey píše:
alesesl píše:
Souhlasim se vsemi prispevky. Ja se snazim stravovaci sluzby a sluzby obcerstveni vubec nevyzivat. Je to zlodejina prvni tridy.


Zrovna v tomto pripade maju velku vyhodu frequent flyeri, ze mozu ist do lounge a dat si tam caj ci pivo gratis.


To jsou myslím ale zrovna lidi, které to moc nevytrhne a je jim to jedno. :wink:


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4156
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

MELLO píše:To jsou myslím ale zrovna lidi, které to moc nevytrhne a je jim to jedno. :wink:


Ani nie. Osobne nevidim dovod, aby som platil take palky za caj ci pivo, ked to mam v sluzbach od dopravcu gratis. Okrem toho, staci mat dinersclub a mas lounge access, dokonca si mozes v Prahe vybrat, kam chces. Predpokladam, ze podobne je to aj s Amex.

mb
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 83
Registrován: 03. 08. 2004, 20:34
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Příspěvek od mb »

AMEX vstup nemá, ale pokud máš Platinum nebo centurion kartu, dostaneš zadarmo Priority pas, jinak do salonku můžeš jít i za úhradu,
kvalita salonků je hodně proměnlivá dle destinace.Od ničeho až po několikachodový oběd či večeří, v Praze je to takový průměr.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4156
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

mb píše: jinak do salonku můžeš jít i za úhradu,


ako kde a ako do ktoreho. Napr. v SIN som bol v SilverKris Lounge bez problemu, dokonca so zlavou, lebo som mal onward BP s SQ, ale napr. akakolvek LH lounge no chance. Vacsina tych, do ktorych sa da kupit vstup su operovane handlingovymi firmami, priamo letiskom apod, malokedy aerolinkami.

MELLO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 11. 08. 2007, 16:32
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od MELLO »

Nic to nemění na tom, že ceny jsou na Ruzyni astronomické a nemorální. :evil:


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3040
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

Souhlas. Za penize, ktere te na Ruzyni stoji porce testovin a male pivo muzes ve meste mit napr. neomezenou konzumaci v sushi baru. O srovnani s typickymi ceskymi trojkami ani nemluve.

MELLO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 11. 08. 2007, 16:32
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od MELLO »

O zaměstnanecké stravování pokud člověk není u L.P. nebo ČSA ani nemluvě.. :?

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

Po tom, co je ve veřejné zóně Mc, bych už tak neřval. Holt si musíme počkat, až se zákonem padajícího hovna srovnají ceny všude. I když to asi bude trvat dlouho :evil:
A že v trafikách prodávají předražené pití - ať si prodávají. V automatech se sice poněkud dražší, než ve městě, ale stále ještě za slušnou cenu.
Naopak jsem byl v šoku, když na příšerném SXF měli v gatu v automatu 0,5 l vodu za 1,5 nebo 2 teuro.

MELLO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 11. 08. 2007, 16:32
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od MELLO »

Globík píše:Po tom, co je ve veřejné zóně Mc, bych už tak neřval. Holt si musíme počkat, až se zákonem padajícího hovna srovnají ceny všude. I když to asi bude trvat dlouho :evil:
A že v trafikách prodávají předražené pití - ať si prodávají. V automatech se sice poněkud dražší, než ve městě, ale stále ještě za slušnou cenu.
Naopak jsem byl v šoku, když na příšerném SXF měli v gatu v automatu 0,5 l vodu za 1,5 nebo 2 teuro.


Jistě mekáč, ale o 25% dražší než jinde ve městě a v republice. :evil:

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

MELLO píše:Jistě mekáč, ale o 25% dražší než jinde ve městě a v republice. :evil:


Nepleteš si to s KFC (ten je ale v tranzitu Severu 1)? Nebo to podražili? 25.října tam měli espresso za dvacku a ostatní dvackové věci (např.cheeseburger) taky za dvacku.

MELLO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 11. 08. 2007, 16:32
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od MELLO »

Dvackové věci mají opravdu za 20, ale všchno ostatní +25%

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

MELLO píše:Dvackové věci mají opravdu za 20, ale všchno ostatní +25%


Hmm, tak to je asi proto, aby to nebylo tak nápadné. Nebo je to povinnost všech meků u nás mít ty dvackové věci za dvacku.
Ale v ATH je mek taky dražší než ve městě. Holt je Řecko stejně korupční prostředí jako Česko :?

MELLO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 11. 08. 2007, 16:32
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od MELLO »

Tak on je mekáč obecně asi na všech letištích o něco dražší než ve městě, ale ne o 25%

Daweka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 05. 09. 2007, 22:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Daweka »

Aspoň to zaměstnanecký stravování, že přijde na rozum peníz. Kvůli cenám jídla na letišti si možná brousila zuby na zákazníky Billa, která aspoň může udat pár baget a sýrů...taky je tam ale věčně prázdno a chodí tam prakticky jen zaměstnanci letiště.
BTW, líbilo se mi v tom článku iDnes vyjádření mluvčího Fast Food Services: "Více nám řeknou manažeři, až se vrátí z dovolené...", no to určitě :)

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

Daweka píše:Aspoň to zaměstnanecký stravování, že přijde na rozum peníz. Kvůli cenám jídla na letišti si možná brousila zuby na zákazníky Billa, která aspoň může udat pár baget a sýrů...taky je tam ale věčně prázdno a chodí tam prakticky jen zaměstnanci letiště.
BTW, líbilo se mi v tom článku iDnes vyjádření mluvčího Fast Food Services: "Více nám řeknou manažeři, až se vrátí z dovolené...", no to určitě :)


Já jsem docela rád, že v Bille není narváno... Stačí mi, když spěchám do práce, u pokladny se sejde třeba 5 zaměstnanců a za pokladnou sedí ta červenovlasá Slovenka.. To mám skoro jistý, že přijdu do práce pozdě :lol:

Co se týče zaměstnanecké jídelny, která má otevřeno jen pár hodin denně, tak jsem ji využil asi 2x a byl jsem spokojený a docela se i najedl. Jenže já dělám skoro pořád noční, takže mi je to k ničemu a aby mi dali nahoře slevu, tak musím mít načipované IDčko :evil: Takže to nakonec vyhraje pár rohlíků a šunka z Billy (ikdyž po třech měsících už nevím co si vybírat, sortiment mají pořád stejný) nebo něco z KFC :)


Odpovědět