Vietnam Airlines v PRG

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

Afera se rozrusta..... mluvim ohledne informace ktere kolega z airways zde prohodil ohledne pocet viz z Vietnamu do PRG

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/c ... pdvfj.html


kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Re: Vietnam Airlines v PRG

Příspěvek od kuba.biker »

Že by zase svitla naděje? :shock: http://www.circleofasia.com/news/2008-09/117-Vietnam-Airlines-increases-frequencies-and-routes.htm a http://www.vnbusinessnews.com/2008/09/vietnam-airlines-national-flag-carrier.html

(...)Ho Chi Minh City-Los Angeles, Hanoi/Ho Chi Minh City-Prague/London, Hanoi/Ho Chi Minh City-Shanghai/Beijing, Ho chi minh City-Mumbai, and Ho chi minh City-Brisbane routes are to be introduced(...)

(...)In addition, the airlines plans to open new routes, including HCM City - Los Angeles and Hanoi/HCM City to one new destination in Europe (tentatively Prague or London), as well as Hanoi/HCM City – Shanghai/Beijing, HCM City – Mumbay and HCM City - Brisbane among others(...)

Pokud váhají mezi PRG a Londýnem (LGW, či LHR???), tak je mi jasné, co nakonec upřednostní. Ale rád se nechám mile překvapit :wink:

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Re: Vietnam Airlines v PRG

Příspěvek od kuba.biker »

Koukám, že tu vedu monolog :lol: bohužel tahle skutečnost pravděpodobně eventuálnímu leteckému spojení mezi Čr a Vietnamem neprospěje. http://www.stume.cz/clanek/vietnamci-do-konce-roku-nedostanou-vstupni-viza I když třeba to na vstup Vietnam Airlines na český trh nebude mít vliv....Opravdu tu není nikdo, kdo vidí do zákulisí???

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Vietnam Airlines v PRG

Příspěvek od euroflyer »

kuba.biker píše:Koukám, že tu vedu monolog :lol: bohužel tahle skutečnost pravděpodobně eventuálnímu leteckému spojení mezi Čr a Vietnamem neprospěje. http://www.stume.cz/clanek/vietnamci-do-konce-roku-nedostanou-vstupni-viza I když třeba to na vstup Vietnam Airlines na český trh nebude mít vliv....Opravdu tu není nikdo, kdo vidí do zákulisí???

Po tomhle se sem jistě Vietnam Airlines pohrnou. Jsem zvědav, kdy pan íčko zastaví vydávání víz Rusům, ti tu asi žádnou organizovanou mafii netvoří. Z xenofobie nejhoršího ministra této vlády je mi špatně.

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Re: Vietnam Airlines v PRG

Příspěvek od MS743 »

nikdy bych neveril ze dnes CR dokaze implementovat koncept "kolektivni viny" ... VELIKA ostuda! Ziji v BKK a vim dobre co se deje na ambasade v Hanoi... Misto aby potrestaly neschopnost uredniku a HLAVNE (primo od zdroje) korupce cizinecke policie ktera se rozhoduje a vydavani dlouhodovych viz tak tresta obcane celeho statu kvuli padelnai tricek???? kde je kontrola importu apod.?

tentokrat to opravdu smrdi a dost! At pak nevriskaji ze jsme potrebovaly Viz do USA... konec koncu hodne tam delaly nacerno apod...

opravdova neschopnost! je mi docela smutno... Langer je v tomto amater a diplomacie takto nejde. Vietnam roste ekonomicky uzasnym zpusobem.. uz vidim jak potencionalnim ceskym firmam zkazil jakoukoliv budoucnost!


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Vietnam Airlines v PRG

Příspěvek od prodejce »

MS743 píše:tentokrat to opravdu smrdi a dost! At pak nevriskaji ze jsme potrebovaly Viz do USA... konec koncu hodne tam delaly nacerno apod...


USA neudělovaly čechům tisíce pracovních víz ročně.. nebyl k tomu důvod proč by měly. Češi tedy pracovali načerno na turistická víza.

Stejně tak není důvod, aby Vietnamci dostávali každý rok tisíce dlouhodobých víz do ČR.

Turisté, obchodníci, spotteři ... WELCOME!

Jelikož stát (vláda) nemá úplnou kontrolu nad tím, co se děje - a miliardové úplatky plynoucí z Hanoje zmůžou opravdu hodně na všech stupních státní správy - neměl Langer jinou šanci, než generální stop.

Přátelství, obchod, kulturní výměna - jsem PRO... neřízená imigrační vlna - jsem PROTI.

ogan
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 385
Registrován: 17. 11. 2008, 19:21
Stav: Offline

Re: Vietnam Airlines v PRG

Příspěvek od ogan »

jako já rasista nejsem ale když vidim jak se nám tu množej jak kobylky a tahaj sem tuberu apod. tak souhlasim s tim aby jim trochu zatli tipec

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Vietnam Airlines v PRG

Příspěvek od euroflyer »

prodejce píše:
MS743 píše:tentokrat to opravdu smrdi a dost! At pak nevriskaji ze jsme potrebovaly Viz do USA... konec koncu hodne tam delaly nacerno apod...


USA neudělovaly čechům tisíce pracovních víz ročně.. nebyl k tomu důvod proč by měly. Češi tedy pracovali načerno na turistická víza.

Stejně tak není důvod, aby Vietnamci dostávali každý rok tisíce dlouhodobých víz do ČR.

Turisté, obchodníci, spotteři ... WELCOME!

Jelikož stát (vláda) nemá úplnou kontrolu nad tím, co se děje - a miliardové úplatky plynoucí z Hanoje zmůžou opravdu hodně na všech stupních státní správy - neměl Langer jinou šanci, než generální stop.

Přátelství, obchod, kulturní výměna - jsem PRO... neřízená imigrační vlna - jsem PROTI.

Tohle začíná být OT, nicméně nemůžu nereagovat: zatnout tipec vietnamcům, kteří nemůžou za to, že si český personál v hanoji udělal z českých víz lukrativní byznys, to je trošku nezvyklý systém řešení vlastního průseru. a zvláště to pak vysvětlovat bezpečnostními riziky. Proboha, proč nezakáže vstup rusákům?
Mimochodem, zajímavé je, že Němci dávají tisíce povolení Vietnamcům ročně bez problémů..i teď:-)
ogan: jsi rasista prvního stupně...

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vietnam Airlines v PRG

Příspěvek od HighFlyer »

ogan píše:jako já rasista nejsem
...a dokladam to slovy:
ogan píše: když vidim jak se nám tu množej jak kobylky a tahaj sem tuberu apod. tak souhlasim s tim aby jim trochu zatli tipec

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Vietnam Airlines v PRG

Příspěvek od prodejce »

euroflyer píše:Mimochodem, zajímavé je, že Němci dávají tisíce povolení Vietnamcům ročně bez problémů..i teď:-)

.. buďto k tomu němci maj nějaký důvod, anebo jsou jejich úředníci stejně úplatní jako ti naši... :lol: Pochybuji že by zvali Vietnamce jenom proto, že jsou hodní němci :o)

Honza Sůra k tématu napsal:
http://ekonomika.idnes.cz/cizinci-nemaj ... nomika_abr

Ale aby to nebyl takový OT - s krátkodobým vízem by se měla vybírat vratná kauce - ze které by se případně platilo pátrání a deportace po překročení doby pobytu (rozuměj OW letenka PRG-HAN). Myslím že deportee business je pro airlines velice lukrativní.. a pro tento případ by byla opravdu nutná přímá linka bez mezipřistání ..

ogan
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 385
Registrován: 17. 11. 2008, 19:21
Stav: Offline

Re: Vietnam Airlines v PRG

Příspěvek od ogan »

no tak když si myslíte že tohle je projev rasismu, tak v tom případě teda jsem rasista...
ale za tim co jsem napsal si stojím, ale i tak bych to trochu upravil: Proti těm co mluví česky a chovaj se slušně nic nemám, ale jsem proti těm pěstitelům travičky a s tim spojenejch mafií (viz ta dnešní vražda v Dubí), ikdyž uznávám že tohle víza nevyřešej...

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Vietnam Airlines v PRG

Příspěvek od euroflyer »

ogan píše:no tak když si myslíte že tohle je projev rasismu, tak v tom případě teda jsem rasista...
ale za tim co jsem napsal si stojím, ale i tak bych to trochu upravil: Proti těm co mluví česky a chovaj se slušně nic nemám, ale jsem proti těm pěstitelům travičky a s tim spojenejch mafií (viz ta dnešní vražda v Dubí), ikdyž uznávám že tohle víza nevyřešej...

a co češi, co kradou, co češi, co vraždí? taky jedna pakáž, co by bylo nejlepší hodit do jednoho pytle?

Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Re: Vietnam Airlines v PRG

Příspěvek od Admin »

Chtěl bych připomenou, že tématem diskuse je možné zahájení letů Vietnam Airlines do Prahy.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Vietnam Airlines v PRG

Příspěvek od prodejce »

prodejce píše:
euroflyer píše:Mimochodem, zajímavé je, že Němci dávají tisíce povolení Vietnamcům ročně bez problémů..i teď:-)

.. buďto k tomu němci maj nějaký důvod, anebo jsou jejich úředníci stejně úplatní jako ti naši... :lol: Pochybuji že by zvali Vietnamce jenom proto, že jsou hodní němci :o)

Honza Sůra k tématu napsal:
http://ekonomika.idnes.cz/cizinci-nemaj ... nomika_abr

Ale aby to nebyl takový OT - s krátkodobým vízem by se měla vybírat vratná kauce - ze které by se případně platilo pátrání a deportace po překročení doby pobytu (rozuměj OW letenka PRG-HAN). Myslím že deportee business je pro airlines velice lukrativní.. a pro tento případ by byla opravdu nutná přímá linka bez mezipřistání ..


http://domaci.ihned.cz/c1-34072940-poku ... tenku-domu

... a já sem myslel, že svodky odsud z fóra si nechává dělat jenom Lašák... a on už se přidal i Langer :lol: :lol: :lol:

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Vietnam Airlines v PRG

Příspěvek od euroflyer »

btw, tuší někdo, jak se bude odlet cizinců řešit? pravidelky nebo nějaký charter do Mongolska či Vietnamu?to jsem zvědav, zda na to bude soutěž:-)


Odpovědět