Miss=zmiz

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

Orus-x píše:
VÍTĚZSLAV píše:Mně není absolutně jasné, komu to co přinese.

Naprosto přesně, pro Letiště Praha to žádný efekt mít nebude. Jedině snad odpovědným manažerům z L.P., kteří o tom v naprosté zaslepenosti rozhodli - a to minimálně astronomické zvětšení vlastního ega "Podívejte, já jsem domluvil pořádání Miss na letišti, já jsem ten, který s tím je spojován" :twisted: Je jasné že pro pořadatele je to atraktivní prostředí (diváci si to myslí), ale nevidím tam žádný benefit jako protislužbu

někdo z vedení letiště zcela jistě zasedne v porotě a bude mít právo první noci:-)))


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Příspěvek od JackBrno »

Já bych z toho nedělal zase takovou vědu až hysterii, jako někteří tady. Každá velká firma se nějakým způsobem zviditelňuje, i když to nemá okamžitý dopad na prodejnost. Jako srovnání se třeba dá použít Coca Cola. Taky určitě nikdo z vás po shlédnutí reklamy neběží do obchodu pro plechovku koly :-) Přesto Coca Cola investuje do reklamy obrovské sumy. Jde prostě o to, aby firma nějakým způsobem byla stále na očích a mluvilo se o ní. To je image a v dlouhodobém horizontu se to vrátí. Navíc si myslím, že letiště to kromě pár organizačních problémů nebude nic stát. Podobná situace je třeba na CIAFu v Brně, který si troufám říct, způsobí komplikací podstatně víc, přesto se to jednou za rok dá vydržet. Mě se náhodou takové akce na letištích líbí. Mimochodem, teď v týdnu se u nás v Brně v nové hale odehrávalo jakési fotografování modelů zřejmě pro módní časopis nebo nějakou reklamu a měli ji pronajatou minimálně půl dne :-)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5911
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

JackBrno píše:Já bych z toho nedělal zase takovou vědu až hysterii, jako někteří tady. Každá velká firma se nějakým způsobem zviditelňuje, i když to nemá okamžitý dopad na prodejnost. Jako srovnání se třeba dá použít Coca Cola. Taky určitě nikdo z vás po shlédnutí reklamy neběží do obchodu pro plechovku koly :-) Přesto Coca Cola investuje do reklamy obrovské sumy. Jde prostě o to, aby firma nějakým způsobem byla stále na očích a mluvilo se o ní. To je image a v dlouhodobém horizontu se to vrátí. Navíc si myslím, že letiště to kromě pár organizačních problémů nebude nic stát. Podobná situace je třeba na CIAFu v Brně, který si troufám říct, způsobí komplikací podstatně víc, přesto se to jednou za rok dá vydržet. Mě se náhodou takové akce na letištích líbí. Mimochodem, teď v týdnu se u nás v Brně v nové hale odehrávalo jakési fotografování modelů zřejmě pro módní časopis nebo nějakou reklamu a měli ji pronajatou minimálně půl dne :-)


Srovnáváš nesrovnatelné.
- provoz na PRG a BRQ (pokud tedy tam se nachází ta "nová" hala.
- Coca-colu, podnikající v jiné oblasti, která je navíc velmi konkurenční, na rozdíl od pražského letiště, které má v Čechách prakticky monopol.

pilot737
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 31. 12. 2007, 23:21
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od pilot737 »

No komplikace v provozu by neměly být, takovej provoz v sobotu večer nebude aby to nějak extrémě zahltilo T1. Je to sice kravina to tam pořádat, ale rád se podívám jak se stim poperou.

Tom Air
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 569
Registrován: 02. 02. 2004, 16:26
Oblíbené typy letadel: B777
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Tom Air »

Mě na tom vadí spíš to, že místo s tak úžasnou atmosférou, jakým letiště v mých očích je, bude "znesvěceno" hejnem prodejných, promenádujících se štětek, které se snaží stát "celebritami". :x Osobně bych jim nejradši dal do ruky koště a poslal je zametat ulici, aby dělaly něco pořádného.


pilot737
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 31. 12. 2007, 23:21
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od pilot737 »

Tom Air píše:Mě na tom vadí spíš to, že místo s tak úžasnou atmosférou, jakým letiště v mých očích je, bude "znesvěceno" hejnem prodejných, promenádujících se štětek, které se snaží stát "celebritami". :x Osobně bych jim nejradši dal do ruky koště a poslal je zametat ulici, aby dělaly něco pořádného.


Proč tak silná slova, ty podle tebe štětky v tom nemaj prsty, na to přišla Michaela Maláčová.

Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

http://www.prg.aero/cs/site/airport/tis ... _07_87.htm
No není to taková katastrofa, ale nějak se mi to moc nezamlouvá, kvůli tomu, že někoho ten terminál "učaroval" si nemyslím, že je na místě dělat provozní změny v největším dopravním uzlu v ČR. Já se jen obávám, že letiště PRG nedostalo dostatek peněz, manažeři to asi vidí jako možnost zviditelnit se, a tak nevím jestli nějaké peníze dostali vůbec...

pilot737
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 31. 12. 2007, 23:21
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od pilot737 »

Jo to zase jo, já myslim že v tom hrajou tučný sumy.

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

Tom Air píše:Mě na tom vadí spíš to, že místo s tak úžasnou atmosférou, jakým letiště v mých očích je, bude "znesvěceno" hejnem prodejných, promenádujících se štětek, které se snaží stát "celebritami". :x Osobně bych jim nejradši dal do ruky koště a poslal je zametat ulici, aby dělaly něco pořádného.


Nezlob se na mě, ale podobný příspěvek bych čekal spíš na Idnes nebo Novinkách.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od HighFlyer »

Foxx píše:Nezlob se na mě, ale podobný příspěvek bych čekal spíš na Idnes nebo Novinkách.


@ Foxx: Presne tak nejak jsem to chtel komentovat, predbehls me. Tak snad jenom dodam, ze timto prispevkem nam Tom Air sice nerekl moc k tematu, ale zato nam hodne rekl sam o sobe :?

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Příspěvek od JackBrno »

Foxx píše:Nezlob se na mě, ale podobný příspěvek bych čekal spíš na Idnes nebo Novinkách.


No, ještě spíš bych ho čekla v blesku :-)

Alca
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 471
Registrován: 15. 07. 2007, 19:45
Stav: Offline

Příspěvek od Alca »

Nevim jak vy, ale takovej problém v tom nevidím, vždyť tahle část haly bývá absolutně nevyužita, a čeká na to, až dá pár maníků svolení postavit paraelní ranvej, a konečně zdvihnou kapacitu letiště(neboť nepředpokládám, že ho zdvihne Lufthansa tím, že z FRA bude místo 320 létat 346).Jinak bych v tom neviděl jen "štětky"(nechci tím nikoho urazit-ba naopak chci poukázat na to, že taková silná slova patří do hnojníku typu novinky,super, blesk), jde o akci v terminálu, nikdo netvrdí, že hned druhý den si Prahu vyberou nový cesťáci, ale je to image, pěkný prostorný terminál, nevyužitý prostor, proč ne?...ono se to jednou vrátí, a mohlo by to být častěji, třeba jednou by tam mohl být koncert U2. Také bych to ale zakázal, pokud by to bylo v jiný měsíc, než leden, únor a začátek března. A ke všemu v sobotu, kdy uzavření terminálu nezpůsobí žádné komplikace, vždyť těch pár letů nikoho nemohou naštvat, a kvůli pár workoholním manažerům, kteří pracují i v sobotu večer se přeci nepo.Terminál 1 ještě před pár lety zvládal všechny lety najednou, tak jich teď přijme možná o 10 navíc, a cesťáci se ještě projdou ke gejtu, než jim zamrznou nohy v sedačce letadla. Akce tytu letecký den napáchá většinou daleko více zmatků než tato, jde o spoždění letů během celého dne, tady se nic spožďovat nemusí, neb ty kapacity tu jsou. Takže jen tak dál, také nejsem přívrženec volby slepice roku, nicméně sledovanost to má, proto také svoboda a tolerance názoru, třeba se v léťě uskuteční na Ruzyni letecký den, a nadávat budou zase přívrženci té slepičárny roku :P

casiophea
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 194
Registrován: 21. 10. 2007, 23:38
Oblíbené typy letadel: mam rada vsechna letadla:-)...
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od casiophea »

nazor zeny tu jeste nezaznel..nejsem priznivkyvkyni takovych soutezi, ale presto si myslim, ze to letisti vubec neublizi..ja vim, jsou s tim starosti, asi ani nepatri tato soutez do prostoru letiste...ale..myslim,ze tech letu v zimnim obdobi neni zase tolik, aby to letiste nezvladlo..aby to nekomu ublizilo. Mam pocit, ze nektere prispevky, jsou skutecne tvrde..ani blesk by je nevzal...mozna nejaky Sip...kazdy ma pravo na svuj nazor..jen mam dojem, ze na tomto foru, kde prevazuje jiste vetsina inteligentnich lidi..by se nemela projevovat hloupost.. :)

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Jak už jsem psal - nejde o omezení provozu 2h v sobotu večer, život to komplikuje už od poloviny týdne... Mě hlavně nejde do hlavy, proč se letiště potřebuje tímto způsobem zviditelnit a ještě za to platit... Porovnání z Coca-Colou je hodně zcestné... Protože když chci někam letět, jaký mám výběr?? Když má Ryan akci, jsem ochoten dojet do Brna, sem tam do Mnichova nebo Vídně a tím to končí. A tam nejedu kvůli tomu, že by mi bylo pražské letiště nesympatické, ale kvůli cenám DOPRAVCŮ. A jak říkám, v cizině se Česká miss nevysílá, aby to mohlo někoho ovlivnit a řekl si "JŮ, TAM JE ALE PROSTORNÁ HALA, TAM CHCI PŘESTUPOVAT!"
A tip pro Bakalu - příště bych to udělal na D1, někde u Humpolce v tom kopci, co často bouraj politici :D ...

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Příspěvek od hafi »

tak jsem se na to dival (samozrejme kvuli holkam, ne kvuli letisti :) )
a nebylo to spatny. cely stylizovany programem do letiste (molo, letuskovsky kostymky....) a nevim jak moc to vadilo provozu letiste, ale podle me to i pro letiste byla zajimava reklama (priklad s cocacolou neni sice uplne vhodnej, ale i reklama na takoveto spolecnosti ma cenu. asi jako kdyz ma reklamu čez nebo dopravni podnik....proste sebeprezentace).


Odpovědět