Místnost pro matky s dětmi

Odpovědět
Cassidy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 29. 06. 2004, 21:54
Stav: Offline

Místnost pro matky s dětmi

Příspěvek od Cassidy »

Víte někdo, kde je na Ruzyni místnost pro matky s dětmi, jak je vybavena a jak to tam funguje ?


infiniti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 47
Registrován: 15. 03. 2006, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od infiniti »

Tato místnost je v tranzitním prostoru vedle modlitebny.Jsou tam dvě oddělené místnosti vybavené postelí pro matku a postýlkou pro dítě.WC je společné pro obě místnosti na chodbě.

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

To je dobrý umístění - vedle modlitebny... Jinak po dvou hodinách v Easyjetu, kdy vedle mě nepřetržitě řvalo anglický dítě, jsem nabyl dojmu, že kromě fatální katastrofy nemůže na palubě letadla člověka nic horšího potkat /možná jedině americký dítě na transatlantickém letu... :lol: /

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Smurfx »

VÍTĚZSLAV píše:To je dobrý umístění - vedle modlitebny... Jinak po dvou hodinách v Easyjetu, kdy vedle mě nepřetržitě řvalo anglický dítě, jsem nabyl dojmu, že kromě fatální katastrofy nemůže na palubě letadla člověka nic horšího potkat /možná jedině americký dítě na transatlantickém letu... :lol: /


Potvrzuji, řvoucí americké dítě v letadle je opravdu super zážitek. Já jsem to jednou zažil na letu z NY do San Francisca. Intenzita řevu dítěte byla umocněna tím, že muselo být u otce, kdežto matka seděla na druhém konci letadla, kvůli soudnímu zákazu přiblížit se k dítěti. Opravdu supeeer let :D. Oproti tomu mi už vždy řvoucí B747 připadala opravdu tichá :D

Hikooki
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 34
Registrován: 17. 05. 2007, 21:49
Stav: Offline

Příspěvek od Hikooki »

[quote...,kdy vedle mě nepřetržitě řvalo anglický dítě, jsem nabyl dojmu, že kromě fatální katastrofy nemůže na palubě letadla člověka nic horšího potkat ."

ehm, myslím, že může... viz děsný zážitek, kdy cestující vedle mě před letem zřejmě měl nějaké, no, ...nadýmavé potraviny a bylo to ..jaksi cítit. Šlo o 12-hodinový let z Tokia, a to už člověk přemýšlí, jestli by nebylo lepší rozmlátit to okýnko :evil:


jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

To mi pripomina, kdyz si cestujici nekde na letu do Baku tesne za prepazkou do businesu sundali boty a ten smrad zahltil celej business :(

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

a nechci byt nijak nemily ale cestujici s detmi mam vice mene dost.. mozna maji tez pravo na letani ale aby poslala zena stiznost na airlinequality.com ze:

- v evrope nemohla na OK udelat rezervaci mista na evropskem letu predem
- pry byla OK tak neprofi ze ji nepovolili priority check in a boarding.

Ja bych docela nechal lidi s detmi boardovat posledni az budou vsichni sedet ... vetsinou nez tam dohrabe par se 3 detmi, tasky, igelity a plenky.. hruza!!!!!! letoun cca 300 pasazeru ceka az marka posadi dite ktery nechci zmlknout.. ne dekuji! :evil:

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

MS743 píše:a nechci byt nijak nemily ale cestujici s detmi mam vice mene dost.. mozna maji tez pravo na letani ale aby poslala zena stiznost na airlinequality.com ze:

- v evrope nemohla na OK udelat rezervaci mista na evropskem letu predem
- pry byla OK tak neprofi ze ji nepovolili priority check in a boarding.

Ja bych docela nechal lidi s detmi boardovat posledni az budou vsichni sedet ... vetsinou nez tam dohrabe par se 3 detmi, tasky, igelity a plenky.. hruza!!!!!! letoun cca 300 pasazeru ceka az marka posadi dite ktery nechci zmlknout.. ne dekuji! :evil:

Evidentne nemas deti (predpokladam), jinak bys takovou pitomost nemohl napsat... (sorry). Podotykam, ze ja mam deti stare 13 a 15 let a nikdy jsem s nima neletel, kdyz byli mali. Navic taky nejsem odvazany z toho, ze letim 4 hodiny a z toho mi 3h 50min krici nejaky prcek pobliz. Ale copak nemaji pravo letet za rodinama/odpocinkem/teplem, nebo ja nevim kam...? A takoveto rodine se snazit vyjit vstric, je myslim docela slusnost. At uz z pozice let spolecnosti, nebo letiste, pripadne i spolucestujicich. Kdyz uz ty rodiny maji u nas i tak tezke preziti (zpravidla), tak aspon nekde by meli mit pocit, ze jejich deti jsou dulezite (jinak nas nebude mit kdo zivit na duchod). :?
P.S. Mnou vyse uvedene "zastani" se nevztahuje na rodiny s +- 15 detmi emigrujici do Kanady, Finska, pripadne UK, apod... :evil:

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Ja si myslim, ze je to vetsinou o schopnostech matky. nechapu, proc nekterym matkam staci si vzit do letadla batuzek a dite, samy to bez problemu poberou, dite zacnou oblekat v momente, kdy se vypnou transparenty a ne tehdy, kdy uz vsichni vystoupili a jine matky maji tri igelitky tezkych veci, hodi to na nas, at jim to tam dotahneme a pak odmitaji dite pripoutat, protoze prece spinka a kdyz ho vzbudim, bude plakat... samozrejme kdyz je dite nemocny a buhvico, tak breci, tomu se asi moc zabranit neda, ale u dvouletych deti uz je to podle me o tom, co jim ta matka dovoli a jestli ji nevadi, ze jsou hystericky a vztekly.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

jane píše:Ja si myslim, ze je to vetsinou o schopnostech matky. nechapu, proc nekterym matkam staci si vzit do letadla batuzek a dite, samy to bez problemu poberou, dite zacnou oblekat v momente, kdy se vypnou transparenty a ne tehdy, kdy uz vsichni vystoupili a jine matky maji tri igelitky tezkych veci, hodi to na nas, at jim to tam dotahneme a pak odmitaji dite pripoutat, protoze prece spinka a kdyz ho vzbudim, bude plakat... samozrejme kdyz je dite nemocny a buhvico, tak breci, tomu se asi moc zabranit neda, ale u dvouletych deti uz je to podle me o tom, co jim ta matka dovoli a jestli ji nevadi, ze jsou hystericky a vztekly.

Tak jasne, s tim nejde nesouhlasit, to je zase jina kapitola... :wink:

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

Kamyl píše:Evidentne nemas deti (predpokladam), jinak bys takovou pitomost nemohl napsat... (sorry). Podotykam, ze ja mam deti stare 13 a 15 let a nikdy jsem s nima neletel, kdyz byli mali. Navic taky nejsem odvazany z toho, ze letim 4 hodiny a z toho mi 3h 50min krici nejaky prcek pobliz. Ale copak nemaji pravo letet za rodinama/odpocinkem/teplem, nebo ja nevim kam...? A takoveto rodine se snazit vyjit vstric, je myslim docela slusnost. At uz z pozice let spolecnosti, nebo letiste, pripadne i spolucestujicich. Kdyz uz ty rodiny maji u nas i tak tezke preziti (zpravidla), tak aspon nekde by meli mit pocit, ze jejich deti jsou dulezite (jinak nas nebude mit kdo zivit na duchod). :?
P.S. Mnou vyse uvedene "zastani" se nevztahuje na rodiny s +- 15 detmi emigrujici do Kanady, Finska, pripadne UK, apod... :evil:


hehehe.. deti mam v lasce ale na druhou stranu letam cely zivot a kdyz jsem byl prcek tak jsme leteli min 2x do roka za babickou do ceskoslovenska a nikdy jsme nemeli potize nebo reknu to tak: mama nas dala do kupy a nemohly jsme nikoho obtezovat. neco jako zviratka z cirkusu... vedeli jsme co muzeme a co ne.

moje kritika nebyla generalni spise na lidi s detmi ktere spise automaticky predpokladaji ze maji priority VSUDE na letisti a jen z duvodu ze maji s sebou prcka... kolik z nas zazilo ze tlaci v check in, pasovka a boarding... pani nemuze cekat .. je to nehorazne.. konec koncu ma dulezitou praci repopulace nasi zemi a mnozit se dal :)))) kritika nezaznela kdyz nejaky dite breci jako kdyby byl na baterkach ale chovani nekterich rodicu....

PS: Cesko jiz nema dostatek lidi aby prracovali na nas duchod. Kdyz kanada tak ta sama vi ze imigrace je solution ale bohuzel tech par mimin v CR nas nezachrani//// a kdyz ne tak at jsou klidne pomoci jejich rodicu :)))

nic ve zlem


Odpovědět