Starbucks

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Nyní v PRG káva z automatu 24 Kč, v BTS 10 Sk... :D


Jano
Stav: Offline

Příspěvek od Jano »

VÍTĚZSLAV píše:Nyní v PRG káva z automatu 24 Kč, v BTS 10 Sk... :D


Aj tak je to lepsie ako Stabucks. Ked uz silou mocou kavu zo Seatllu tak to potom Seattle's Best.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

Jano píše:Aj tak je to lepsie ako Stabucks. Ked uz silou mocou kavu zo Seatllu tak to potom Seattle's Best.


Sorry, třeba v Itálii bych Starbucks nezkouskl, ale že by české automaty vydávaly lepší kafe? To už je trochu přehnané tvrzení, ne?

Don intanon
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 28. 06. 2007, 10:54
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Don intanon »

Globík píše:
Jano píše:Sorry, třeba v Itálii bych Starbucks nezkouskl, ale že by české automaty vydávaly lepší kafe? To už je trochu přehnané tvrzení, ne?


V Italii starbucks nezakorenil, asi vedel proc.. I kdyz.. Kdyz muze byt potrefena husa v Plzni jedna z nejuspesnejsich hospod ( pro neprazaky rozumej nabizi smichov ve meste piva ) verim ze by Starbucks par zakosu v Rime urval..))

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

No to máš pravdu. Jako Plzeňák potvrzuji, že je tam v jednom kuse narváno. Přitom třeba mně se tam vůbec nelíbí - jednak jsem vinař, druhak je tam nahuleno, předraženo a ještě mě tak jakási korpulentní přiopilá dáma polila bílým vínem :D /uznávám, že po minerálce to byla ještě nejlepší volba.../.


Jano
Stav: Offline

Příspěvek od Jano »

Globík píše:Sorry, třeba v Itálii bych Starbucks nezkouskl, ale že by české automaty vydávaly lepší kafe? To už je trochu přehnané tvrzení, ne?


Beruc do uvahy pomer "potesenie z chute / cena" alebo
"kvalita kavy / cena " automat vyhrava....

kormidylko
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 20. 07. 2005, 04:49
Stav: Offline

Příspěvek od kormidylko »

Anabel Lee píše:grande latte 90 czk


tak to je docela lidovka pri tech cenach v Cechach. V US $3.10 grande latte, $1.60 grande house coffee. Nedavno zavedli opatreni proti velrybam a zacali montovat kafe z 2% mlika, takze kdyz si chcete pochutnat, tak musite objednat plnotucny. Myslim ze Starbucks je docela dobrej standard zvlast kdyz Seattle's best neni vsude. Hodne zalezi na tom, jaky kafe zrovna toci a jak je to cely udelany. Obcas si latte dam, hlavne kdyz nekam letim, bohuzel vetsinou na letistich ta kvalita je hodne uboha. Vypada to a chutna jako prosla melta. Obycejny jedina doma a to kolumbijskej odvar :twisted:

Jano
Stav: Offline

Příspěvek od Jano »

To je to spravne slovo....

kormidylko píše: Vypada to a chutna jako prosla melta.


presne tak ten Starbucks chuti...

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Já v tom "starymautobusu" ještě nebyl, tak nevím... Piju jenom presso bez cukru a mléka /po tom zvracím/, takže vede Illy :) .

Anabel Lee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 212
Registrován: 29. 09. 2004, 15:03
Stav: Offline

Příspěvek od Anabel Lee »

kormidylko píše:
Anabel Lee píše:grande latte 90 czk


tak to je docela lidovka pri tech cenach v Cechach. V US $3.10 grande latte, $1.60 grande house coffee. Nedavno zavedli opatreni proti velrybam a zacali montovat kafe z 2% mlika, takze kdyz si chcete pochutnat, tak musite objednat plnotucny. Myslim ze Starbucks je docela dobrej standard zvlast kdyz Seattle's best neni vsude. Hodne zalezi na tom, jaky kafe zrovna toci a jak je to cely udelany. Obcas si latte dam, hlavne kdyz nekam letim, bohuzel vetsinou na letistich ta kvalita je hodne uboha. Vypada to a chutna jako prosla melta. Obycejny jedina doma a to kolumbijskej odvar :twisted:


seattles best mi taky chutnal, mela jsem jen v ATL, ale lepsi nez SB to souhlasim


Odpovědět