Reklama

Odpovědět
VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Reklama

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Docela se teď bavím u reklamní kampaně pražského letiště / např. dnešní TV Blesk Magazín/: Například se tu píše, jak báječně a LEVNĚ se na Ruzyni můžete občerstvit v barech a restauracích - voda od 21 Kč, Cola 28Kč, hlavní jídlo 105Kč...
Ale nejvíc se mi líbí tato věta: Parkování na pražském letišti patří k nejlevnějším v Evropě :D .
Už začínám věřit, že slovo reklama vzniklo ze slovního základu KLAMAT...
Celé to má název LÉTAT Z PRAHY SE VYPLÁCÍ.


Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1253
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

No jo, klasika, ono je jedno, že jsou to lži, když se to bude do publika masírovat značně dlouho a hlasitě, oni tomu nějací hejlové uvěří... bohužel :(

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

to zas někdo dostal pěknej kšeft...nějaký kamarádíček v reklamce...chce se mi z toho zvracet, místo aby s těma cenama něco dělali, tak prostě n epokrytě lžou:-)

VictorK
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 21. 02. 2006, 22:37
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Reklama

Příspěvek od VictorK »

VÍTĚZSLAV píše:Ale nejvíc se mi líbí tato věta: Parkování na pražském letišti patří k nejlevnějším v Evropě :D .
Už začínám věřit, že slovo reklama vzniklo ze slovního základu KLAMAT...
Celé to má název LÉTAT Z PRAHY SE VYPLÁCÍ.


A všiml sis, s jakymi letisti se Ruyzne porovnava? :wink: Asi hledali po Evrope jakekoli letiste, kde je parkovani drazsi. Protoze vycet Viden, Mnichov, Drazdany, Bratislava, Tempelhof a Katovice je neporovnatelny v jakemkoli jinem parametru.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Reklama

Příspěvek od euroflyer »

VictorK píše:
VÍTĚZSLAV píše:Ale nejvíc se mi líbí tato věta: Parkování na pražském letišti patří k nejlevnějším v Evropě :D .
Už začínám věřit, že slovo reklama vzniklo ze slovního základu KLAMAT...
Celé to má název LÉTAT Z PRAHY SE VYPLÁCÍ.


A všiml sis, s jakymi letisti se Ruyzne porovnava? :wink: Asi hledali po Evrope jakekoli letiste, kde je parkovani drazsi. Protoze vycet Viden, Mnichov, Drazdany, Bratislava, Tempelhof a Katovice je neporovnatelny v jakemkoli jinem parametru.

je to šikovně klamavá reklama, která je nepostižitelná. LP nemá vlastní parkovací plochy mimo střehu na long stay, takže srovnává svůj parking D se šíleným způsobem vjezdu (doporučuji si přečíst na jejich webu, jak snadné je tam zajet:-))) s cenami za kryté stání na konkurenčních letištích. Nicméně nesrovnává s nejlevnějšími cenami...např. v Dráždanech je to z nejlevnějšího parkoviště na terminál blíže, než v Praze z D a je to o dost levnější:-)


MELLO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 11. 08. 2007, 16:32
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od MELLO »

Přesně tak. D je sakra daleko, už i já jsem rezignoval na bezpečnější parkování a jezdím do A.

Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Yankee Alpha »

MELLO píše:Přesně tak. D je sakra daleko, už i já jsem rezignoval na bezpečnější parkování a jezdím do A.

Aha, tak proto musím parkovat až na střeše... :lol: :lol:

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Příspěvek od kuba.biker »

Ta reklamní kampaň je fakt zoufalá, zajímalo by mne, kdo jim to dělal :roll: Ať se chytí s Click4sky za ruce a jdou třeba do ...... :evil:

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

No on je ve finále levnější i MUC a VIE, pokud si zrovna nevyberete to nejdražší stání...

MELLO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 11. 08. 2007, 16:32
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od MELLO »

Heh - minule se švagr rozčiloval, že jim zdražili long-term patkoviště v Manchesteru ( NH ) z 8.- na 10.- USD na den :lol:

Chtěl bych mít jejich starosti. :roll: :lol:

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Jasně, takže 160 Kč na den při průměrným platu kolem 80.tis/m :D :D ...


Odpovědět