Parkování na Ruzyni

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Parkování na Ruzyni

Příspěvek od bugr »

Přišla mi od OK plus karta na parkování 24hod. zdarma na parkingu u T1+2, předpokládám, že je to to patrový, prosklený parkoviště.
Píšou, že mám jít uhradit parkovné do kanceláře obsluhy, kde to je? Jsem tam vždycky používal jen automaty.

A ještě nechápu jak to bude v případu parkování na 30 hodin, jestli to nějak odečtou nebo jak to funguje.
Letím zítra odpoledne a vracím se pozítří večer
díky


Anabel Lee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 212
Registrován: 29. 09. 2004, 15:03
Stav: Offline

Re: Parkování na Ruzyni

Příspěvek od Anabel Lee »

bugr píše:Přišla mi od OK plus karta na parkování 24hod. zdarma na parkingu u T1+2, předpokládám, že je to to patrový, prosklený parkoviště.
Píšou, že mám jít uhradit parkovné do kanceláře obsluhy, kde to je? Jsem tam vždycky používal jen automaty.

A ještě nechápu jak to bude v případu parkování na 30 hodin, jestli to nějak odečtou nebo jak to funguje.
Letím zítra odpoledne a vracím se pozítří večer
díky


otoc kartu

jjj
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 277
Registrován: 11. 04. 2005, 13:49
Stav: Offline

Příspěvek od jjj »


bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

jsem si na odletu všim, že jsou tam nějaký kanceláře kde to jde zaplatit.
Kartu jsem si samozřejmě přečet, šlo mi o to kde to vyřešit.
No a dnes na příletu jak jsem byl unavenej jsem zajel okamžitě až dolů k závoře, no a musel zaplatit, od včera od 16:00 a do dnes kolem 23:00 je to 1000kč, to je opravdu zlodějina, to nemá s normálním podnikáním nic společného :cry:

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od HighFlyer »

bugr píše:od včera od 16:00 a do dnes kolem 23:00 je to 1000kč, to je opravdu zlodějina, to nemá s normálním podnikáním nic společného :cry:

Taky me to nebetycne sεrε (uz jsem parkrat parkoval na prilehlych zahradach :)) obzvlast kdyz jsem byl pryc na vic dnu nebo dokonce tydnu. Ale nejak moc nechapu tu vetu o "normalnim podnikani". Kazda cena je vyslednici nabidky a poptavky. A garaze na letisti jsou porad plny, takze by byli hloupi, kdyby to zlevnovali. Kdo potrebuje ten komfort a ma na to, tak parkuje na letisti, kdo chce usetrit, tak na zahradach, a kdo setri jeste vic, tak prijede sockou.


bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

no komfort, nevím, hlavně vykradená auta, ukradená kola. A to, že je to dražší než na okolních letištích, myslím jako v okolních zemích o něčem vypovídá. Tohle moc normální podnikání není když tam mají v podstatě monopol protože tam těžko někdo něco postaví ;)
Ale máš pravdu, že je tam už dnes aspoň malá možnost výběru, kdybych se nebál, že bude mít Sky Europe zpoždění nechal bych to v klidu na Zličíně a dojel tam busem, to zas takový problém není a auto je tam za plotem.
Takže to byla platba za lenost :-D

MELLO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 11. 08. 2007, 16:32
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od MELLO »

No ono když si přečtete, kolik aut bylo vloni vykradeno, nebo poškozeno ( a to mnohdy vykradeno díky nezodpovědnosti majitelů ), tak to na počet parkujících aut ročně je víc než příznivá statistika.

OK622
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 55
Registrován: 04. 07. 2008, 11:18
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Parkování na Ruzyni

Příspěvek od OK622 »

Anabel Lee píše:
bugr píše:Přišla mi od OK plus karta na parkování 24hod. zdarma na parkingu u T1+2, předpokládám, že je to to patrový, prosklený parkoviště.
Píšou, že mám jít uhradit parkovné do kanceláře obsluhy, kde to je? Jsem tam vždycky používal jen automaty.

A ještě nechápu jak to bude v případu parkování na 30 hodin, jestli to nějak odečtou nebo jak to funguje.
Letím zítra odpoledne a vracím se pozítří večer
díky


otoc kartu


To je dobrá stěrka Anabel :lol: :lol:

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Zadarmo na Ruzyni

Příspěvek od euroflyer »

Zdejší diskutující z Prahy 6 mě nebudou mít rádi, ale jelikož bych za pět dnů parkování nerad dal více, než stála letenka, kde se dá dobře na šestce v blízkosti busu 119 ZDARMA zaparkovat?-)místním aviatikům, kterým zaberu místo, se dopředu omlouvám:-)jakožto mimopražský jsem slyšel něco o nářku na nějaké parkovací zony a karty, to platí i na šestce?

Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Příspěvek od Tonda 2 »

Já to nechávám na Vlastině, je to cca 150m od zastávky 119..

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

Tonda 2 píše:Já to nechávám na Vlastině, je to cca 150m od zastávky 119..

díkes, místo tam bývá?

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Příspěvek od kuba.biker »

U sídliště Dědina (bus zast. Ciolkovského) jsou docela velká parkoviště, nebo u zast. Vlastina je velká oranžová cihlová budova (jsou tam kanceláře a sídlo vydavatelství) a též se tam dá parkovat...

MELLO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 11. 08. 2007, 16:32
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od MELLO »

V Šestce se už tuším po 22:00 parkovat nesmí.

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Příspěvek od OR »

Pred a kolem budov CVUT a VSCHT v Dejvicich je ted, kdyz neni semestr take hodne mista na parkovani.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

díkes za tipy, za úsporu si dám ve skyeurope kafe a třeba tím někomu přispěju, že ještě poletí:)))


Odpovědět