Parkování na Ruzyni

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

jestli už není lepší t nechat na zličíně na placeném parkovišti, noční tam stojí 100kč a člověk má klid a jede tam ten přímý bus.


Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

bugr píše:jestli už není lepší t nechat na zličíně na placeném parkovišti, noční tam stojí 100kč a člověk má klid a jede tam ten přímý bus.

To uz radeji pak nechat na nekterem ze soukromych parkovist v okoli Ruzyne. Ja uz tak jednou parkoval, ted to tam mam domluvene taky. Je to taky za 100 Kc/den a mam to v cene i s odvozem k terminalu a pak s dovozem zase zpatky k autu (Kopanina)...

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Zličín je pro noční přílety/odlety úplně k ničemu, protože bus 100 od 23.40 do 5.20 nejezdí...

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

no já nikde nečet, že chce letět v noci.

To je fakt někde parkování za 100kč na den s odvozem??

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

bugr píše:no já nikde nečet, že chce letět v noci.

To je fakt někde parkování za 100kč na den s odvozem??

Cca to tak vychází...
http://www.prijed-a-let.cz/
Parkoval jsem tam v lednu 4 dny a naprosta spokojenost. Po prijezdu do 30 vterin byl obleceny venku, parkli jsme auto a uz s nama ficel k terminalu a stejne tak po priletu. Z priletovky jsem mu zavolal a kdyz jsme vysli ven, uz na nas cekal...
Takze po predchozi zkusenosti uz tam mam buknute mistecko na sobotni noc, kdy letim na 4 dny do Malagy, tak snad bude zkusenost stejna, jako v tom lednu...
Naposledy upravil(a) Kamyl dne 13. 08. 2008, 12:17, celkem upraveno 1 x.


bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

aha, máš pravdu, u týdne už je to kilo na noc.
No já čet něco na idnesu a někdo to tam pomlouval, možná akce letiště praha. Dík za info. Akorát tam stát na den tak nevím jestli se na mě s tím odvozem nevykašlou.
Pro mě je Zličín dobrej protože to mám po cestě z Berouně, blbý je, že přes den tam nejde zaparkovat.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

bugr píše:aha, máš pravdu, u týdne už je to kilo na noc.
No já čet něco na idnesu a někdo to tam pomlouval, možná akce letiště praha. Dík za info. Akorát tam stát na den tak nevím jestli se na mě s tím odvozem nevykašlou.
Pro mě je Zličín dobrej protože to mám po cestě z Berouně, blbý je, že přes den tam nejde zaparkovat.

Uz od 4 dni je to kilo na den... A ja myslim, ze nevykaslou, proto taky asi maji parking na 1 den za 3 kila, aby se jim to vyplatilo i pri tom jednom dni...
A jestli to nekdo pomlouval... no tezko rict, ja to vyuzil jednou, takze z toho se nejake relevantni zavery delat nedaji, ale jak rikam, ac jedna zkusenost, tak dobra. Akorat ta jizda na letiste, to bylo maso... Nejsem zadny pomaly jezdec a dodrzovac predpisu, ale jak s nama ten typek jel, tak mi cvrnklo do pradla... :lol: I ty letadla na LKPR jsou proti nemu pomale sracky... :lol:

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Záleží, na jak dlouho člověk jede - když třeba na týden, tak je tohle naprosto super. Pokud na den, raději volím parking na letišti, protože 300 a 500 není až takový rozdíl, pokud vezmu v potaz, že musím někam volat, na někoho čekat atd. Ale při dlouhodobějším parkování není o čem přemýšlet. BTW: Nevíte náhodou někdo, kolik teď stojí parkovné u Menzies??

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

VÍTĚZSLAV píše:Záleží, na jak dlouho člověk jede - když třeba na týden, tak je tohle naprosto super. Pokud na den, raději volím parking na letišti, protože 300 a 500 není až takový rozdíl, pokud vezmu v potaz, že musím někam volat, na někoho čekat atd. Ale při dlouhodobějším parkování není o čem přemýšlet.

Presne tak, u jednoho dne bych to neresil a parknul na letisti...

Bohuze napr. v BTS, kde litam o dost casteji takova moznost neni vubec a nechat nekde auto stat v shopping parku 3 dny se mi teda nechce... Takze mi nezbyva, nez tem zlodejum platit 550,- SK denne...

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Mám ověřeno, že tě odvezou i při jednodenním parkování, proto je ta cena vyšší. Navíc je takovýchto parkovišť v okolí letiště spousta, můžeš si vybrat:
www.danfry.estranky.cz
www.parkovani-ruzyne.estranky.cz
www.levneparkovani.cz
www.zaparkujteunas.cz
www.parkovanibezrizika.cz
atd.
Zdá se, celkem dobrý kšeft... :D Pokud letíš ve dne, nejlevnější varianta je buď na trase 119 někde zadara v Dejvicích nebo na Zličíně u Tesca, to má non-stop, takže nikoho nevyhání. Samo se všemi riziky parkování na ulici.

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bugr »

Já parkoval jednou u Menzies o víkendu když jsem jel filmovat ale nevypad mi lístek tak jsem zavolal ochrance a pustili mě, ale neriskoval bych to :-D

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

no vy hoši zapomínáte, že platit nechci ani korunu. Můj vůz není naštěstí zrovna mezi žádanými u zlodějů, takže nehodlám za pět dnů zaplatit 1/50 jeho hodnoty:))

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

Kamyl píše:
bugr píše:no já nikde nečet, že chce letět v noci.

To je fakt někde parkování za 100kč na den s odvozem??

Cca to tak vychází...
http://www.prijed-a-let.cz/
Parkoval jsem tam v lednu 4 dny a naprosta spokojenost. Po prijezdu do 30 vterin byl obleceny venku, parkli jsme auto a uz s nama ficel k terminalu a stejne tak po priletu. Z priletovky jsem mu zavolal a kdyz jsme vysli ven, uz na nas cekal...
Takze po predchozi zkusenosti uz tam mam buknute mistecko na sobotni noc, kdy letim na 4 dny do Malagy, tak snad bude zkusenost stejna, jako v tom lednu...


Tak až tam budeš parkovat svoje auto, neodři to moje, které tam bude stát od pátku do pondělí, kdy se budu potulovat po Benátkách. Parkovat tam budu už počtvrté a vždy vše OK.

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

euroflyer: Proto ti radím - buď Tesco na Zličíně, ulice v Dejvicích ev. pokud máš dobrý čas odletu/příletu a dost času tak třeba Kněževes a busem na letiště.

Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

euroflyer píše:díkes za tipy, za úsporu si dám ve skyeurope kafe a třeba tím někomu přispěju, že ještě poletí:)))


ja parkovavam v "prijed a let" ....


Odpovědět