Práce na PRG

Odpovědět
Jariss
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 25. 09. 2008, 12:00
Oblíbené typy letadel: family of A320
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Práce na PRG

Příspěvek od Jariss »

Ahojda,
sháním marně práci na letišti v oblasti customer service, check.in agent, PP a další. Jsem ex-crew a rád bych zůstal v "oboru". Víte o nějakých web odkazech, o kterých já nevím??!
Předem díky za každé info. :wink:


catcha
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 22. 05. 2007, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od catcha »

Ahoj,
taky sháním práci...sice ne přímo na letišti protože nechci dělat na směny ale třeba u letecký ve městě.Zkoušel si už stránky ČSL,ČSA a Menzies?Jiné tajné stránky totiž asi neexistují:-(Všechny naše společnosti mám skouklý a vypadá to všude bledě...buď vůbec nepřijímají nebo nabízejí pozice, který mi bohužel nic neřikaj:-((Hodně štěstí!

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

No tohle není zrovna nejlepší období pro hledání práce na letišti. Po letní sezoně je většinou každý rok lidí dostatek u všech firem.

Jariss
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 25. 09. 2008, 12:00
Oblíbené typy letadel: family of A320
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od Jariss »

tohle není zrovna nejlepší období pro hledání práce na letišti. Po letní sezoně je většinou každý rok lidí dostatek u všech firem.


To vím, že teď je klid "po pěšině". Takže až příští rok. Akorát bych nerad něco "zmeškal", např.zkoušel jsem ČSA, ale odepsali mi, že výběrová řízení již běží, přitom na jiným foru jsem se dočetl, že I.kolo pohovorů začalo o týden později, než jsem ofic.žádal. :?:


Odpovědět