Emirates otevírá linku do Prahy

dast
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 03. 12. 2008, 21:37
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Emirates otevírá linku do Prahy

Příspěvek od dast »

Konfigurace 3-4-3 v B777 u Emirates je utrpení a je to hlavní (a v podstatě jediný) důvod, proč se jim vyhýbám. Zkusil jsem to předloni na letu VIE-DXB-VIE a celých skoro 6 hodin jsem neskutečně trpěl. Tehdy jsem se zařekl, že Emirates už nikdy více.

Pokud bude z Prahy lítat A330, mohl bych jim zkusit dát ještě šanci. Akorát budu muset najít nějaký navazující let, kde zase nebude B777. A330 by pro mě mohl být dokonce dostatečný důvod, proč letět z Prahy a ne z Vídně, které dávám obvykle přednost i za cenu dražší letenky.

Night fly píše:
MS743 píše:Muj Nejhroznejsi experience bylo Finair MD11 kde je 3-4-3 a z BKK do HEL to byla smrt..


Muj prvni longhaul byl v r.1996 Finnair MD-11 HEL-PEK, a v te dobe IMHO meli 2-5-2...


Potvrzuji, Finnair míval v MD11 konfiguraci 2-5-2 (zkušenost z mého prvního longhaulu HEL-PEK :-) v r.2001). Podle mě je konfigurace 2-5-2 to nejlepší, co může být, pro 9 sedadel v řadě (v každé řadě je tak jenom jedno sedadlo, ze kterého se leze přes 2 lidi). Nevím, proč to aerolinky nepoužívají častěji místo 3-3-3...


MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Re: Emirates otevírá linku do Prahy

Příspěvek od MS743 »

A380 u AF je jiz znamo ze je ze soucasnych spolecnosti nejhorsi interier. pouzivaji starsi modely sedadcek a dokonce i ten IFE ma ty hooodne prestarale a mensi monitory. ale mluvime o sirce sedacek... u me jsem letel jen Singapore a Qantas A388 a mohu potvrdit ze u oboji jsem chrochtal blahem a to nz zkousku jsem zkousel nahore i dole.

Asi komfrt neni letadlem ale spolecnosti ktere se snazi nacpat co nejvice... AF, EK a jine pekne a potichu pridavaji sedadlo v rade.. takze mozna 9 abreast na A330 bude norma coz je pekny hnus.. to same kdyz na B777 se dava 10 abreast.... skoda.. ale co, letat je dnes neco jak jet autobusem...

abych se vratil u EK.. tak spolecnost se meni opravdu v mensim dobytcaku (i kdyz servis neni spatny)... ale toto je hodne citelna vec.. takove konfigurace je hned znat a klaustrofobie pak normou :( zlate 2-4-2 na A330 a dokonce 3-3-3 na 777 je prijemne

Odpovědět