Parkování Ruzyně

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Parkování Ruzyně

Příspěvek od creyman »

Já mám výborné zkušenosti s firmou http://www.prijedalet.cz
Parkuji tam pokaždé a po asi deseti zkušenostech ani jediný problém.


Spenlik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 529
Registrován: 21. 05. 2009, 16:31
Oblíbené typy letadel: MD11/DC10
B757
A340-600
B747SP
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPD/KSFO
Stav: Offline

Re: Parkování Ruzyně

Příspěvek od Spenlik »

Tak to vypadá slušně, cena poloviční než u GoParking tak to hnedka zkusim, podle ty mapy to vypada ze se to parkuje na louce ne? :D

Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Parkování Ruzyně

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

prijed a let je opravdu fajn :) pouzivam uz.. asi dva roky, zatim k plne spokojenosti ... :)

A ano .. parkuje se v podstate na louce, resp. na pozemku prilehajicim k rodinnemu domu pana majitele .)

Spenlik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 529
Registrován: 21. 05. 2009, 16:31
Oblíbené typy letadel: MD11/DC10
B757
A340-600
B747SP
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPD/KSFO
Stav: Offline

Re: Parkování Ruzyně

Příspěvek od Spenlik »

Tak proto ta poloviční cena aneb jak vidělat bez počáteční investice, ale proč ne :)

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Re: Parkování Ruzyně

Příspěvek od skater »

Spenlik píše:Tak proto ta poloviční cena aneb jak vidělat bez počáteční investice, ale proč ne :)

Parkuju tam taky opakovaně již od roku 2007 a nějaké malé investice do toho šly. Jinak k poskytované službě nemám výhrady, jen doporučení: přes léto bývá celkem plno, takže rezervaci nenechávat na poslední chvíloi. Naposledy jsem tam parkoval tento víkend a už to začínalo být na hraně.


Spenlik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 529
Registrován: 21. 05. 2009, 16:31
Oblíbené typy letadel: MD11/DC10
B757
A340-600
B747SP
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPD/KSFO
Stav: Offline

Re: Parkování Ruzyně

Příspěvek od Spenlik »

Jasně, ale v porovnání třeba s GoParking sou ty investice určitě zanedbatelný, ale i tak se to dá dělat. Pro mě je jediná priorita přijet zpátky a mít čim odjet, a klidně ať to stojí třeba na poli...

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Parkování Ruzyně

Příspěvek od Globik »

Máte někdo nějaký tip na dlouhodobé (několikaměsíční) parkování za mírný peníz? Vzdálenost není moc důležitá. Zrovna v den, co jsem přiletěl do Práglu, čistili naší ulici a auto mi odtáhli. Snad mi peníze za odtah vrátí, ale radši bych tomu příště předešel. Aby mi někdo známý auto celou dobu hlídal, se mi nikoho otravovat nechce, jen v nouzi.

Spenlik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 529
Registrován: 21. 05. 2009, 16:31
Oblíbené typy letadel: MD11/DC10
B757
A340-600
B747SP
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPD/KSFO
Stav: Offline

Re: Parkování Ruzyně

Příspěvek od Spenlik »

Kdysi sem taky resil problem kam s autem - bylo to na misi (6 mesicu), vyresil sem to tak ze sem ho dal do autobazaru s celkem premrstenou cenou (ale ne zas moc), po pul roce sem se vratil domu a zase sem si ho odvez :)

Nebo možnost - http://www.parkovanipraha.eu . Na Praze 4 za 850 Kč měsíčně to neni tak hrozny..

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Parkování Ruzyně

Příspěvek od Globik »

Spenlik píše:Kdysi sem taky resil problem kam s autem - bylo to na misi (6 mesicu), vyresil sem to tak ze sem ho dal do autobazaru s celkem premrstenou cenou (ale ne zas moc), po pul roce sem se vratil domu a zase sem si ho odvez :)

Nebo možnost - http://www.parkovanipraha.eu . Na Praze 4 za 850 Kč měsíčně to neni tak hrozny..

:D

Ta druhá varianta je docela přijatelná. Díky

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Parkování Ruzyně

Příspěvek od creyman »

Kdysi sem taky resil problem kam s autem - bylo to na misi (6 mesicu), vyresil sem to tak ze sem ho dal do autobazaru s celkem premrstenou cenou (ale ne zas moc), po pul roce sem se vratil domu a zase sem si ho odvez :)
Tak to tleskám kreativitě. :wink:
Že jsi ve Fischerech nerozjel ubytko, nebo restauraci. Měl jsi na to 55 měsíců a dokonce dvě provozovny :D

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: Parkování Ruzyně

Příspěvek od jane »

Globík píše:Máte někdo nějaký tip na dlouhodobé (několikaměsíční) parkování za mírný peníz? Vzdálenost není moc důležitá. Zrovna v den, co jsem přiletěl do Práglu, čistili naší ulici a auto mi odtáhli. Snad mi peníze za odtah vrátí, ale radši bych tomu příště předešel. Aby mi někdo známý auto celou dobu hlídal, se mi nikoho otravovat nechce, jen v nouzi.


Penize ti vrati, pokud prokazes, ze jsi byl mimo republiku (proletene letenky, potvrzeni od dopravce pripadne).

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Parkování Ruzyně

Příspěvek od Globik »

jane píše:
Globík píše:Máte někdo nějaký tip na dlouhodobé (několikaměsíční) parkování za mírný peníz? Vzdálenost není moc důležitá. Zrovna v den, co jsem přiletěl do Práglu, čistili naší ulici a auto mi odtáhli. Snad mi peníze za odtah vrátí, ale radši bych tomu příště předešel. Aby mi někdo známý auto celou dobu hlídal, se mi nikoho otravovat nechce, jen v nouzi.


Penize ti vrati, pokud prokazes, ze jsi byl mimo republiku (proletene letenky, potvrzeni od dopravce pripadne).

Poslal jsem jim doporučenou poštou žádost o proplacení, kopii el.letenky a palubek. Tak doufám :)

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Parkování Ruzyně

Příspěvek od firefly »

Dnes jsem se vrátila z USA, přes AMS, čili přistání na T2. Byli jsme zvyklí, že bylo prvních 20 min parkování zdarma. Jaké ovšem bylo naše překvapení, syn pro nás přijel, zdrželi jsme se necelých 10 minut a pak u výjezdu koukáme, že to hlásí : Doplatťe v automatu. Mysleli jsme, že je to nějaké porouchané, tak jsme vycouvali a zkusili jsme to u vedlejšího výjezdu a to samé. U automatu po vložení parkovacího lístku jsme zjistili, že máme platit 50 Kč a na tom automatu bylo drobným písmem napsáno, že je změna tarifu a že je hned prvních 15 minut zpoplatněno 50 Kč, další minuty samozřejmě ještě dražší. Tak by mě zajímalo, od kdy tato novinka platí a jestli to platí na všech parkovištích u obou terminálů? Toto se nám stalo u terminálu 2. Syn říkal, že při vjezdu si žádné cedule o změně tarifu nevšimnul. Vím určitě, že začátkem března, kdy jsem se vrátila z Thajska, tak to ještě nebylo.

loupeznik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 622
Registrován: 13. 08. 2010, 01:37
Bydliště: ČB/ZH
Stav: Offline

Re: Parkování Ruzyně

Příspěvek od loupeznik »

Na T2 je bezplatné parkování (prvních 15 minut) pouze na rampě nahoře u odletů. Dole před terminálem je parking B s tarifem 50 Kč za (první) hodinu.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Parkování Ruzyně

Příspěvek od Globik »

Shodná zkušenost. Přijela pro mě kamarádka, která by radši najela nahoru, neboť tam lépe trefí. Jelikož jsem měl 4 ks zavazadel o celkové váze cca 70 kg, nechtěl jsem to nikam tahat. Taky jsme se u závory divili a jeden Čech, co šel od druhé závory se mnou k automatu nadával a používal v italštině nick autora předchozího příspěvku.


Odpovědět