Exkurze

Odpovědět
rychlovka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 133
Registrován: 18. 01. 2011, 18:51
Stav: Offline

Exkurze

Příspěvek od rychlovka »

Ahoj lidi,
plánuji jít na exkurzi na Ruzyni, ale nejprve jsem se chtěl zeptat jestli tam někdo byl a případně jestli to stojí za to. Díky za názory


ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Exkurze

Příspěvek od ziletka »

Ja jsem tam byl asi pred 2 lety, nevim jestli se od te doby neco zmenilo, ale znovu bych rozhodne nesel. Trasa zacinala na starem terminalu, kde jsme prosli bezp. kontrolou a nasledoval dlouhy monolog o historii letiste, potom sup do busu, ktery s nama pokrouzil kolem budovy stareho terminalu a jelo se na hasickou zakladnu, kde to zabralo nejvic casu (pro me nejvetsi nuda) a potom se jelo busem kolem jednotlivych terminalu. Pani pruvodkyne vysvetlovala proces odbaveni letadel, kratce se zastavilo na prahu drahy (samozrejme vsichni jsme zustali v buse :) ) a jelo se zase zpatky. Autobus mel navic spinava skla, takze se ani nedalo poradne fotit.

LKKB
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 53
Registrován: 15. 04. 2011, 13:25
Stav: Offline

Re: Exkurze

Příspěvek od LKKB »

Já byla asi rok zpět, je to spíš pro lidi, co o letadlech nic nevědí. Většinu doby jsi v buse, kterým tě vozí. V naší skupině se zaučoval průvodce, který byl rád, že poznal airbus a boeing a mluvil opravdu hodně obecně. Největší úspěch měla návštěva hasičů, kde pár lidí vyvezli plošinou a ostatní si mohli vyzkoušet výukové "bludiště". O letadlech nebo letišti jsem se nedozvěděla nic nového, takže leda by tě zajímali hasiči....

rychlovka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 133
Registrován: 18. 01. 2011, 18:51
Stav: Offline

Re: Exkurze

Příspěvek od rychlovka »

Díky za názory

pavelkja
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 110
Registrován: 05. 11. 2010, 10:14
Stav: Offline

Re: Exkurze

Příspěvek od pavelkja »

Díky! Právě jste mi zlepšili náladu. Byl jsem smutnej, že díky kombinované (komplikované) dopravě z Moravy na letiště bych nestihl začátek exkurze a pak bych na poslední chvíli dobíhal na odbavení k odletu... Flightradar24 v mobilu a vyhlídková terasa mi zase zkrátí čekání :-)


remost
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 29
Registrován: 04. 03. 2009, 09:54
Stav: Offline

Re: Exkurze

Příspěvek od remost »

Na exkurzi jsem si vybral termín, kdy přistála A380. Takže ohromný zážitek. Ale i kdyby to s akcí Lufthansy nevyšlo, exkurze byla zajímavá. Na rozdíl od minulého roku, kdy jsem absolvoval trasu na plochu a přes hasiče, tentokrát byla trasa přes zázemí terminálu včetně návštěv salonků. Určitě zajímavé i pro toho, kdo ví jak to na letišti chodí. Do hodně prostor se běžný cestující nedostane.

pavelkja
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 110
Registrován: 05. 11. 2010, 10:14
Stav: Offline

Re: Exkurze

Příspěvek od pavelkja »

remost píše:Na exkurzi jsem si vybral termín, kdy přistála A380. Takže ohromný zážitek. Ale i kdyby to s akcí Lufthansy nevyšlo, exkurze byla zajímavá. Na rozdíl od minulého roku, kdy jsem absolvoval trasu na plochu a přes hasiče, tentokrát byla trasa přes zázemí terminálu včetně návštěv salonků. Určitě zajímavé i pro toho, kdo ví jak to na letišti chodí. Do hodně prostor se běžný cestující nedostane.


Díky! Tak jsem teď zase nasr..., že to při cestě na letiště nestihnu :-D :-D :-D

Zoltan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 596
Registrován: 21. 07. 2009, 18:25
Oblíbené typy letadel: Jak to má alespoň jednu uličku, tak letím...
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Exkurze

Příspěvek od Zoltan »

Letiště vydalo exkurze pojmenované B787 ve dnech kdy tu ta polská kráska přistane. Některé jsou pro fotografy, při 75min otáčce asi nelze počítat s ukázkou interiéru, co myslíte?

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Exkurze

Příspěvek od Pavel »

Zoltan píše:Letiště vydalo exkurze pojmenované B787 ve dnech kdy tu ta polská kráska přistane. Některé jsou pro fotografy, při 75min otáčce asi nelze počítat s ukázkou interiéru, co myslíte?

Je to normální linka, takže žádný interiér nebude.


Odpovědět