Nové linky, změny v provozu, apod. 2016

Odpovědět
737
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 461
Registrován: 28. 10. 2007, 12:52
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2016

Příspěvek od 737 »

cocik píše:
Petr31 píše:...a co nám ti Číňani dobrého přinesou? Budou nás vyučovat demokracii, lidským právům, nebo jak co nejlépe ničit přírodní prostředí? Pro mě by bylo dobrou zprávou, kdyby raději lítali třeba do Košic, aspoň by měl rxd radost :D


Nechapu, proc spousta lidi v CR trpi utkvelou predstavou, ze je ma nekdo neco ucit. Cinani se sem proste prijedou podivat na Prahu, kostnici v Kutny Hore a Ceskej Krumlov, plus utrati nejaky penize v Parizsky a za ruzny veci typu sklo a suvenyry. Hledat za tim cokoliv jinyho je stejna blbost jako predpokladat, ze ceskej turista bude Chovaty a Bulhary ucit jak diskriminovat cikany, podvadet na danovym priznani nebo chlastat pivo a cumet na Novu.


Naprosto přesně. Účelem je podpora turistického ruchu a rozvoje vzájemné obchodní spolupráce. Hledat za tím nějaké spiklenecké teorie je nesmysl. Někteří tu mají stále pocit, že nás pořád někdo utlačuje, okupuje, ubližuje nám apod. Čiňané nás sem opravdu nejedou převychovat k obrazu svému. Jakožto fandové letectví bychom tady na fóru měli měli být rádi z každého nového dálkového spojení z Prahy.


Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2016

Příspěvek od Petr31 »

dejavu píše:Tak Petr31 vidí všechno černě, Číňany by posílal do Košic, ČSA do pekel, pražský letiště by zavřel, atd :-)


..no, chtěl bych ještě jednou vidět v letu Concorda, ale to se mi asi nesplní....a na Ruzyni rychlodráhu a slušnýho "národního dopravce", páč mi trhá srdce vidouc to, co Tvrdík v ČSA začal a další po něm dorazili. Ale asi se toho nedožiju a to jsem Husákovo dítě....těžko říct, jestli nejsem spíš realista....půjdu si dát eště panáka a uvidíme... 8)

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2016

Příspěvek od Petr31 »

737 píše:
cocik píše:
Petr31 píše:...a co nám ti Číňani dobrého přinesou? Budou nás vyučovat demokracii, lidským právům, nebo jak co nejlépe ničit přírodní prostředí? Pro mě by bylo dobrou zprávou, kdyby raději lítali třeba do Košic, aspoň by měl rxd radost :D


Nechapu, proc spousta lidi v CR trpi utkvelou predstavou, ze je ma nekdo neco ucit. Cinani se sem proste prijedou podivat na Prahu, kostnici v Kutny Hore a Ceskej Krumlov, plus utrati nejaky penize v Parizsky a za ruzny veci typu sklo a suvenyry. Hledat za tim cokoliv jinyho je stejna blbost jako predpokladat, ze ceskej turista bude Chovaty a Bulhary ucit jak diskriminovat cikany, podvadet na danovym priznani nebo chlastat pivo a cumet na Novu.


Naprosto přesně. Účelem je podpora turistického ruchu a rozvoje vzájemné obchodní spolupráce. Hledat za tím nějaké spiklenecké teorie je nesmysl. Někteří tu mají stále pocit, že nás pořád někdo utlačuje, okupuje, ubližuje nám apod. Čiňané nás sem opravdu nejedou převychovat k obrazu svému. Jakožto fandové letectví bychom tady na fóru měli měli být rádi z každého nového dálkového spojení z Prahy.


...radši bych dálkovku na západ USA, úplně nejlíp Seattle, případně Anchorage anebo Vancouver v Kanadě..ale to taky asi nebude..... :cry:

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2016

Příspěvek od dejavu »

Petr31 píše:
dejavu píše:Tak Petr31 vidí všechno černě, Číňany by posílal do Košic, ČSA do pekel, pražský letiště by zavřel, atd :-)


..no, chtěl bych ještě jednou vidět v letu Concorda, ale to se mi asi nesplní....a na Ruzyni rychlodráhu a slušnýho "národního dopravce", páč mi trhá srdce vidouc to, co Tvrdík v ČSA začal a další po něm dorazili. Ale asi se toho nedožiju a to jsem Husákovo dítě....těžko říct, jestli nejsem spíš realista....půjdu si dát eště panáka a uvidíme... 8)

Tak to se obávám, že od tebe pozitivní post už neuvidíme :-) Snad jedině ve vlákně TVS :-)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5910
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2016

Příspěvek od Globik »

Petr31 píše:
737 píše:
cocik píše:
Nechapu, proc spousta lidi v CR trpi utkvelou predstavou, ze je ma nekdo neco ucit. Cinani se sem proste prijedou podivat na Prahu, kostnici v Kutny Hore a Ceskej Krumlov, plus utrati nejaky penize v Parizsky a za ruzny veci typu sklo a suvenyry. Hledat za tim cokoliv jinyho je stejna blbost jako predpokladat, ze ceskej turista bude Chovaty a Bulhary ucit jak diskriminovat cikany, podvadet na danovym priznani nebo chlastat pivo a cumet na Novu.


Naprosto přesně. Účelem je podpora turistického ruchu a rozvoje vzájemné obchodní spolupráce. Hledat za tím nějaké spiklenecké teorie je nesmysl. Někteří tu mají stále pocit, že nás pořád někdo utlačuje, okupuje, ubližuje nám apod. Čiňané nás sem opravdu nejedou převychovat k obrazu svému. Jakožto fandové letectví bychom tady na fóru měli měli být rádi z každého nového dálkového spojení z Prahy.


...radši bych dálkovku na západ USA, úplně nejlíp Seattle, případně Anchorage anebo Vancouver v Kanadě..ale to taky asi nebude..... :cry:

Já bych chtěl hodinky s vodotryskem...
Ten Anchorage jako p2p nebo že by byl tak silný národní dopravce a na LKPR by byl obrovský hub? Btw.snad ani z Frankfurtu se to nelétá celoročně.


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3157
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2016

Příspěvek od Fabo »

Anchorage?

Aljasane prominou, ale vzdyt to je dira, vyznamna jenom jako zastavka na ceste ze zapadniho pobrezi do vychodni asie...

jinak k SHA asi tolik co napsal cocik...

noirre
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 24. 04. 2014, 20:07
Bydliště: Praha, Vancouver
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2016

Příspěvek od noirre »

...radši bych dálkovku na západ USA, úplně nejlíp Seattle, případně Anchorage anebo Vancouver v Kanadě..ale to taky asi nebude...


Nejdřív jsem myslel že to s tím Anchorage je vtip ale... vlastně proč ne, ČSA pořád oznamují a ukončují linky, ani bych se nedivil kdyby další byla Anchorage. Stačilo by jenom tu jejich novou linku do Reykjavíku lehce prodloužit :thumbup: :clap:

Mat
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 243
Registrován: 08. 12. 2013, 09:30
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2016

Příspěvek od Mat »

Řekl bych, že pro začátek by k úspěchu bohatě stačilo to Chicago :( Leda, že by v ČSA postavili strategii na vymetání děr v USA, s tím, že by byl hub v Praze :D

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3157
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2016

Příspěvek od Fabo »

Alespon ten NYC... ORD nevim, tam maj huby AA(ow) a UA(*a), spis by to chtelo neco kde ma hub DL.

ogan
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 385
Registrován: 17. 11. 2008, 19:21
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2016

Příspěvek od ogan »

no u toho Chicaga se snad jedná s United, co jsem slyšel

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3157
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2016

Příspěvek od Fabo »

Jo takhle, to mozna i jo. Ja myslel ze je rec porad o CSA.

Mat
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 243
Registrován: 08. 12. 2013, 09:30
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2016

Příspěvek od Mat »

To ORD jsem myslel kohokoliv. JFK údajně Delta dříve nabízela přenechat ČSA, s tím, že by to museli létat celoročně. Divil bych se, kdyby na tom s těmi cenami, co si Delta každé léto diktuje, nevydělali. Akorát chybí letadlo :D Holt by to ještě nějakou tu 330ku chtělo...

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2016

Příspěvek od flyingblue »

Mat píše:To ORD jsem myslel kohokoliv. JFK údajně Delta dříve nabízela přenechat ČSA, s tím, že by to museli létat celoročně. Divil bych se, kdyby na tom s těmi cenami, co si Delta každé léto diktuje, nevydělali. Akorát chybí letadlo :D Holt by to ještě nějakou tu 330ku chtělo...


Vzhledem k tomu, ze sloty jsou IMHO jeste porad CSA, tak bych me zajimalo, jak by to "prenechat" muselo vypadat :-)

beran
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 109
Registrován: 24. 01. 2013, 21:14
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2016

Příspěvek od beran »

V červenci a srpnu od 04.07. do 28.08.2016 KLM 5x denně:
KL 1351/ 2 AMS:06:45 - PRG:08:15/08:50 - AMS:10:25 1234567
KL 1353/ 4 AMS:09:50 - PRG:11:20/11:55 - AMS:13:30 1234567
KL 1355/ 6 AMS:12:00 - PRG:13:30/14:15 - AMS:15:50 1234567
KL 1357/ 8 AMS:16:20 - PRG:17:45/18:30 - AMS:20:05 1234567
KL 1359/50 AMS:21:05 - PRG:22:35/06:20 - AMS:07:50 1234567

smradlava zizala
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 56
Registrován: 25. 09. 2015, 08:26
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2016

Příspěvek od smradlava zizala »

flyingblue píše:
Mat píše:To ORD jsem myslel kohokoliv. JFK údajně Delta dříve nabízela přenechat ČSA, s tím, že by to museli létat celoročně. Divil bych se, kdyby na tom s těmi cenami, co si Delta každé léto diktuje, nevydělali. Akorát chybí letadlo :D Holt by to ještě nějakou tu 330ku chtělo...


Vzhledem k tomu, ze sloty jsou IMHO jeste porad CSA, tak bych me zajimalo, jak by to "prenechat" muselo vypadat :-)


já si myslím, že čsa sloty na JFK už dávno prodalo i s LHR. Takže tam už se asi nikdy nedostane.


Odpovědět