Mastercard lounge T1

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Mastercard lounge T1

Příspěvek od jencik »

tygrlive píše:
04. 11. 2022, 09:33
georgo píše:
03. 11. 2022, 22:55
Jednou jsem tam vzal kolegu na moji druhou kartu a prošlo to, ale je to už tak 5 let.
Tak se to nepovedlo. Pani moc ochotna nebyla (spis jako by ji dotaz vlastne urazel) a pry jmeno na karte se = na palubce a ne jinak. Takze jsem to za dceru zaplatil, cena jak za dospeleho… asi jim tam deti vylejou celou vodku a desitku piv. Zklamani z toho, ze ve VIE to jde s usmevem a v PRG ne a jeste jsou zpruzeli.
Platia slabo a este ta zdzubu za kazdu blbost, potom tam ostanu len ludia, co velmi nemaju na vyber. Preto ten pristup.


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Mastercard lounge T1

Příspěvek od Globik »

jencik píše:
07. 11. 2022, 00:05
tygrlive píše:
04. 11. 2022, 09:33
georgo píše:
03. 11. 2022, 22:55
Jednou jsem tam vzal kolegu na moji druhou kartu a prošlo to, ale je to už tak 5 let.
Tak se to nepovedlo. Pani moc ochotna nebyla (spis jako by ji dotaz vlastne urazel) a pry jmeno na karte se = na palubce a ne jinak. Takze jsem to za dceru zaplatil, cena jak za dospeleho… asi jim tam deti vylejou celou vodku a desitku piv. Zklamani z toho, ze ve VIE to jde s usmevem a v PRG ne a jeste jsou zpruzeli.
Platia slabo a este ta zdzubu za kazdu blbost, potom tam ostanu len ludia, co velmi nemaju na vyber. Preto ten pristup.
Ještěže lítám přes Schengen, v Erste pohoda, mobil se 3 palubkami jsem měl zahrabanej někde v baglu, paní stačil jeden zavazadlový lístek (na pasu,ty jsem měl v kapse) pro celou rodinu.

Odpovědět