Focení v ose dráhy - A124

Odpovědět
Spolygon
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 24. 05. 2017, 12:30
Stav: Offline

Focení v ose dráhy - A124

Příspěvek od Spolygon »

Teď jsem zahlédl na planes.cz že v neděli má do prahy opět zavítat Antonov AN124, tak mě napadlo že bych mohl udělat nějaké "zajímavější" záběry jak přistává přímo z osy dráhy. Proto se chci zeptat jestli je to možné, jestli se to vůbec smí, a apokud ano, tak jak se tam dostanu :D Byl jsem na Ruzyni kvůli letadlu jen dvakrát, a to vždy jen vedle dráhy na místech vyhrazených pro fotografování. Přinejhorším si stoupnu na náves do Horoměřic a zoom se postará o zbytek :D
Předem díky za odpovědi


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Focení v ose dráhy - A124

Příspěvek od flyingblue »

Spolygon píše:Teď jsem zahlédl na planes.cz že v neděli má do prahy opět zavítat Antonov AN124, tak mě napadlo že bych mohl udělat nějaké "zajímavější" záběry jak přistává přímo z osy dráhy. Proto se chci zeptat jestli je to možné, jestli se to vůbec smí, a apokud ano, tak jak se tam dostanu :D Byl jsem na Ruzyni kvůli letadlu jen dvakrát, a to vždy jen vedle dráhy na místech vyhrazených pro fotografování. Přinejhorším si stoupnu na náves do Horoměřic a zoom se postará o zbytek :D
Předem díky za odpovědi


https://www.planes.cz/cs/page/fotoPRG

Spolygon
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 24. 05. 2017, 12:30
Stav: Offline

Re: Focení v ose dráhy - A124

Příspěvek od Spolygon »

Díky, to se vždycky hodí.
A trochu OT, mohu se zeptat jak často je Ruslan v Praze? Protože nevím jestli se tam v neděli dostanu :(

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Focení v ose dráhy - A124

Příspěvek od Airbus380 »

Spolygon píše:Díky, to se vždycky hodí.
A trochu OT, mohu se zeptat jak často je Ruslan v Praze? Protože nevím jestli se tam v neděli dostanu :(


To se opravdu nedá říct. Pokaždé, když je třeba odvézt větší náklad. Tak cca 2-3x ročně. Někdy se objeví i na ostatních českých letištích.


Odpovědět