Vytíženost letiště Brno

Brno, Karlovy Vary, Ostrava a další letiště...
Badabo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 13
Registrován: 02. 02. 2006, 23:39
Stav: Offline

Příspěvek od Badabo »

Zabrousil jsem zase jednou na web letiště Brno a všiml jsem si aktualizované statistiky počtu odbavených cestujících. Za rok 2006 je to 393 686 cestujících (při 20 105 pohybech letadel).
Čtyřsettisícová hranice tedy nepadla, ale i tak je, pokud dobře počítám, meziroční nárůst 25 procent, což není špatné. Těžko očekávat vyšší nárůsty bez zavedení nových linek.


RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Příspěvek od RAdek »

Co se tyka te statistiky, tak me zaujalo, ze Ryanair vykazal 113.000 PAX. To me pri rychlem vypoctu vyslo na obsazenost cca 152 lidi na let a 82 procent. To teda zase neni takova slava, jak se rika. Snad to na udrzeni staci. Mohli by k tomu i neco pridat. Staci nekolikrat za tyden.

Jinak jsem prave proletel trasu z Brna do Prahy a na palube bylo 7 osob, z nichz minimalne 1 mel karticku CSA. To nebyl yiskovej let.

pepoš
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 176
Registrován: 04. 09. 2004, 12:14
Stav: Offline

Příspěvek od pepoš »

RAdek píše:Jinak jsem prave proletel trasu z Brna do Prahy a na palube bylo 7 osob, z nichz minimalne 1 mel karticku CSA. To nebyl yiskovej let.


No však až se uplně zruší linka do MUC tak se obavam, že ČSA se zas stahne ( linku zavedla ze strachu o převzetí Lufthansou i těch posledních pár klientů co na jižní Moravě má ) a bude nabízet zas jen busy ...

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Příspěvek od RAdek »

No ja bych to tak tragicky nevidel, ale myslim, ze alespon v Brne by meli vlastne podekovat Tvrdikovi, protoze dneska uz by se to nespustilo.

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

"...na linkách do Mnichova a Prahy to bylo celkem 39,5 tisíc cestujících."

Nemá někdo bližší rozdělení?


Ondra S.
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 23. 01. 2007, 15:55
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Cirrus

Příspěvek od Ondra S. »

Tak dneska s Cirrusem přiletěli 3 nebo 4 lidi (u toho jednoho jsem nepoznal, jestli je to cestující nebo patřil k zaměstnancům letiště) a odletěli s nima 2 lidi; to pak má asi každý svou osobní letušku :) .

Hansb
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 342
Registrován: 19. 11. 2006, 16:29
Bydliště: BRQ/LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Hansb »

Budme optimisticti, je to preci jenom zimni provoz... :)

bubo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 482
Registrován: 14. 06. 2005, 14:09
Stav: Offline

Re: Cirrus

Příspěvek od bubo »

Ondra S. píše:Tak dneska s Cirrusem přiletěli 3 nebo 4 lidi (u toho jednoho jsem nepoznal, jestli je to cestující nebo patřil k zaměstnancům letiště) a odletěli s nima 2 lidi; to pak má asi každý svou osobní letušku :) .


nema, co jsem s nema letel, tak tam byla slecna akorat jedna ;-)

Ondra S.
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 23. 01. 2007, 15:55
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Cirrus

Příspěvek od Ondra S. »

bubo píše:
Ondra S. píše:Tak dneska s Cirrusem přiletěli 3 nebo 4 lidi (u toho jednoho jsem nepoznal, jestli je to cestující nebo patřil k zaměstnancům letiště) a odletěli s nima 2 lidi; to pak má asi každý svou osobní letušku :) .


nema, co jsem s nema letel, tak tam byla slecna akorat jedna ;-)

No furt lepší nž mít osobního stevarda :). Byla aspoň pohledná letuška?

Hansb
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 342
Registrován: 19. 11. 2006, 16:29
Bydliště: BRQ/LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Hansb »

Co sem delal na LKTB tak zrovna letusky cirkusu byly s prominutim skaredy jak noc... Proste nemky...

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

Hansb píše:Co sem delal na LKTB tak zrovna letusky cirkusu byly s prominutim skaredy jak noc... Proste nemky...

No pod to se muzu podepsat, nevim, jak cirrus, ale u LTU to byla taky bida, nektere byly opravdu silene :) Proste nemky :wink:

Ondra S.
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 23. 01. 2007, 15:55
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ondra S. »

Kamyl píše:
Hansb píše:Co sem delal na LKTB tak zrovna letusky cirkusu byly s prominutim skaredy jak noc... Proste nemky...

No pod to se muzu podepsat, nevim, jak cirrus, ale u LTU to byla taky bida, nektere byly opravdu silene :) Proste nemky :wink:

U Condoru (PRG-MUC-PRG) to tak hrozné nebylo, a druhou cestu jsem stejně prospal, tak mi to bylo celkem jedno :) ...

Chovo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 374
Registrován: 09. 07. 2003, 08:55
Stav: Offline

Příspěvek od Chovo »

Letuška Cirrusu, prostě Němka...

http://www.planes.cz/cs/photo/1003400/

stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

Oni sice nemecky posadky nekdy vypadaj nabrousene, ze pokud by si clovek dovolil neco chtit, tak by dostali spis mezi voci, ale zdani klame. Jakmile na ne clovek promluvi, taxe usmivaj, vtipkujou a sou naprosto v poho. :)

Hansb
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 342
Registrován: 19. 11. 2006, 16:29
Bydliště: BRQ/LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Hansb »

O tom nepochybuji, ze jsou vstricni, na to jsou moc chytri aby se chovali nevrazive. Ale slovansky sarm je slovansky sarm. Ta fotka o par radku niz jen potvrzuje pravidlo(beztak ma babicku cesku :lol: )


Odpovědět