Plzeň-Líně

Brno, Karlovy Vary, Ostrava a další letiště...
vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

A k čemu to teda sloužilo?
všiml jsem si, že u Poděbrad(mám to 5km od chalupy) je to taky, a blízko bylo JZD, takže to mám chápat tak, že tam na jaře přistál Čmelák, z JZD přivezli pesticidy, napěchovali ho, ten to posypal, přistál, z Tatrovky by dotankoval a odletěl pryč?
ale většinou to bude volně přístupné, ne? rád bych se tam učil řídit :)


dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

tak nějak to fungovalo...

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Jo, teď jsem si vzpomněl na scénu z filmu Vesničko má středisková, Satinský tam myslím hrál toho pilota čmeláku :D

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Příspěvek od kuba.biker »

to Dell: opravdu, mám na mysli letiště u Všechova, pár km severozápadně od Tábora: mrkni na mapu; je tam VPD dlouhá odhadem 1200 m a zjevně jsou tam i jakési budovy-snad hangáry... :wink:

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

kuba.biker píše:to Dell: opravdu, mám na mysli letiště u Všechova, pár km severozápadně od Tábora: mrkni na mapu; je tam VPD dlouhá odhadem 1200 m a zjevně jsou tam i jakési budovy-snad hangáry... :wink:

mrkat do mapy nemusim, znám to z vrchu :)


kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Příspěvek od kuba.biker »

to Dell: podle satelitní mapy Seznamu.cz na tom letišti fakt něco je, ale když říkáš...asi záleží na úhlu pohledu :lol:

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

je tam jedna bouda, ale do hangaru to má daleko :D až bude příležitost, tak Ti to vyfotim...

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Tak dneska jsem byl na opuštěné dráze u Poděbrad:
http://www.mapy.cz/searchScreen?query=P ... izIds=none
Je to fakt super, sice tam byl náznak nějaké závory na té cestě, ale ta byla demontovaná a i s betonovými základy uložená ve škarpě, nějaká ženská se tam učila rozjíždět se škodovkou(to je také důvod, proč tam chci já, protože se chci naučit jezdit), byli jsme tam s bratrem ve Volkswagen Transportéru. Super bylo se postavit na konec dráhy, a rozpálit to po ní co nejvíc to šlo(akorát byl problém zařadit dvojku :D ). Je to super zážitek, stát takhle na konci a vidět před sebou ten půl kilometr 20 metrů široké dráhy, tohle opravdu těm pilotům závidím. Pokud máte podobný plácek někde u baráku, rozhodně doporučuji tam zajet. Jinak všiměte si něčeho zeleného na tom pravém "apronu"(jestli to lze s nadsázkou takto označit) - dlouho jsem si lámal hlavu s tím, co to je - je to kaluž :D


Odpovědět