Brno - Tuřany

Brno, Karlovy Vary, Ostrava a další letiště...
Odpovědět
RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

casz z Brna

Příspěvek od RAdek »

Ono to s tím přestupem ráno v Praze není tak horké ani teď, protože např. základní "dělnická" linka do Bruselu, kterou používají nejrůznější úředníci z nejrůznějších institucí se ráno stejně nestihne.


David2
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 74
Registrován: 24. 07. 2005, 10:54
Stav: Offline

Příspěvek od David2 »

To není pravda. Do Bruselu to letí v 7 a z Brna to přiletí 6:15. Letěl jsem tak předevčírem a žádný problém. Horší je to zpět, protože z toho pozdějšího (21:50 v Praze) se to už opravdu stihnout nedá na odlet v 22:00 do Brna.

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Zajímavý link na exkurzi a fotky z Tuřan:
http://www.mechy.cz/Ostatni/060318/060318.htm

letajicismoula
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 260
Registrován: 15. 03. 2003, 19:48
Stav: Offline

Příspěvek od letajicismoula »

Co ta myš mezi fotkami v poslední řadě? :-)

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

letajicismoula píše:Co ta myš mezi fotkami v poslední řadě? :-)


...asi ji přivezli "bratři Sověti" v některém ze svých IL76... :lol:


Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Ryanair včera měl v Brně 1 hodinu zpoždění a dnes na příletu 2:40 hod. zpoždění... :x ...většina pasažérů odlétajících směr Londýn čekala celou dobu nacpaných v tuřanském tranzitu (vy co jste měli tu čest, tak víte, že je to "zážitek" :P ) . Jelikož má Ryan v Brně pouze 30 min.otočku, tak se letiště snaží co nejdříve narvat všechny lidi do tranzitu (vetšinou se jim to podaří dříve než je přilétající éro vůbec v dohledu), aby je pak mohli co nejdříve naládovat do letadla (a vyhnuli se tudíž smluvním pokutám)

Dingo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 12. 10. 2005, 10:03
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Příspěvek od Dingo »

Nevíte, jak je na tom teď linka do MUC??? :?:

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Příspěvek od RAdek »

Pokud si dobře pamatuji (letěl jsem 25.4. odpoledne do Prahy), tak z Cirrusu vystupovalo cca 20 lidí a nastupovalo o něco míň cca 15. Do Prahy letělo 26 (několik z toho byli zaměstnanci ČSA). 28.4. nás letělo z Prahy večer ve 22 rovných 22 a mělo to 20 minut sekeru. Myslím, že z hlediska dalšího vývoje vyhráno rozhodně není, ale beznadějný to není.

Dingo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 12. 10. 2005, 10:03
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Příspěvek od Dingo »

Tak dík za info!!!!

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Dingo píše:Nevíte, jak je na tom teď linka do MUC??? :?:


10.4. odpolední do MUC cca 6 pax
13.4. večerní do BRQ cca 10 pax

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Jak si vysvětlujete text nové nabídky Ryanairu: http://www.ryanair.com/site/CZ/fares.ph ... Q&pos=cday - v jejímž detailu pro linku Brno-Stanstad je napsáno:
Doba rezervace: 12.05.06 - 18.05.06
Nový spoj bude v provozu od: 26.05.06 - 25.10.06
Platí pro dny: Mon - Thurs & Sat (subject to availability)
Nákup v předstihu: 14
Doba výpadku: 01.07.06 - 31.08.06
Notes on this fare: All Holidays, School Breaks and major sporting events are excluded from this offer

Předpokládám, že se jedná pouze o špatný překlad, bohužel... i když Ryan je do Brna dost úspěšný...tak by možná mohl přitlačit na pilu... :wink:

Ondra
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 87
Registrován: 26. 10. 2005, 13:32
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ondra »

v anglické verzi není nic co by zavánělo novým spojem..

CaesarD
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 26. 01. 2006, 22:35
Bydliště: kousek(cca 25km) od BRQ
Stav: Offline

Provozni rad letiste BRQ

Příspěvek od CaesarD »

Ahoj...chtel bych se zeptat, nevite nekdo, kde se da sehnat nejaky rozpis priletu a odletu (at uz pravidelny linky, tak i dopravni lety a atd...) na letiste Brno-Turany(pokud mozno s nejakym predstihem)?Neco jsem zahlidl na planes.cz, ale je to docela strohe a neni to tak podrobne jak u PRG.

Hledal jsem to uz drive, ale dnes mne k tomu vyburcoval docela nizky prulet (cca v 15:00 a to jsem byl vzdusnou carou cca 20km od Turan) IL76(podle meho oka).A do budoucna bych nechtel prijit o dalsi takove krasavce 8) ... Diky

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Re: Provozni rad letiste BRQ

Příspěvek od Jafa »

CaesarD píše:Ahoj...chtel bych se zeptat, nevite nekdo, kde se da sehnat nejaky rozpis priletu a odletu (at uz pravidelny linky, tak i dopravni lety a atd...) na letiste Brno-Turany(pokud mozno s nejakym predstihem)?Neco jsem zahlidl na planes.cz, ale je to docela strohe a neni to tak podrobne jak u PRG.

Hledal jsem to uz drive, ale dnes mne k tomu vyburcoval docela nizky prulet (cca v 15:00 a to jsem byl vzdusnou carou cca 20km od Turan) IL76(podle meho oka).A do budoucna bych nechtel prijit o dalsi takove krasavce 8) ... Diky


Pravidelné linky a chartery jsou zde: http://www.airport-brno.cz/index.php?id=15&lang=cs

Cargo (což byl i ten IL76) se bohužel nezveřejňuje... :?

bubo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 482
Registrován: 14. 06. 2005, 14:09
Stav: Offline

vcera

Příspěvek od bubo »

co to vcera bylo za velikou bestii ? Rada motoru vprava, rada motoru vlevo - teda usuzuju tak jenom podle zvuku, protoze jsme videl akorat vrcholek smerovky. Kdo to videl a hlavne vyfotil ?


Odpovědět