Brno - Tuřany

Brno, Karlovy Vary, Ostrava a další letiště...
Odpovědět
Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Fabo »

Ja jsem typicky priklad skupiny 2, litam k zakaznikum, cenu moc neresim - to by museli byt hoodne drahe letenky aby rekli ze radeji ne (to se kdyztak spis posune o par dnu). Ma flexibilita je presne takova jak jsem popsal, hejbat par dnu neni problem, i kdyz llinka 3x tydne neni idealni, uz se s ni da pracovat.


ajax07
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 75
Registrován: 24. 11. 2015, 14:56
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od ajax07 »

Přeji všem účastníkům fóra krásné Vánoce. :D

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2208
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od pavelpmi »

21.12. nás letělo 21 cestujících v E145 do Brna.
Dnes v Brně z E135 vystoupilo třináct kusů a zpět nás letělo čtrnáct plus mimino a pes.

V Brně nevystavili palubní vstupenku na navazující let Lufthansy, prý u gatu v Mnichově.

bubo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 482
Registrován: 14. 06. 2005, 14:09
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od bubo »

pavelpmi píše:V Brně nevystavili palubní vstupenku na navazující let Lufthansy, prý u gatu v Mnichově.


ano, tak to funguje od zacatku. Zpocatku tvrdili, ze na tom pracuji, ted uz to ani nerikaji.....ale nikdy se mi na LH service center na T2 nestalo, ze bych cekal vic jak pul minuty...a krome toho umi udelat ten boarding pass i v gatu....

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od marthym »

Tak hlavně že dál umí poslat kufry :D


Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Karel_x »

marthym píše:Tak hlavně že dál umí poslat kufry :D

Při odbavování v MUC se holka na kufry zeptá a oskenuje si čárkový kód z útržku zavazadlové přívěsky (labelu), co vám v Brně přilepili na palubní lístek. Nevím, jestli by se něco stalo, pokud by si to do systému nenačetla, ale asi by kufry dorazily i bez toho :-). Máte s tím někdo zkušenost? Možná to potřebují pro bezpečnostní párování zavazadel a cestujících.

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od RAdek »

Potřebuji v únoru do Dublinu. Když vezmu jednosmernou letenku přes Mnichov jako 2 samostatné letenky, je to pod 5 tis. Když to koupím na jedné letecké přes LH, je to za 12.000,- . Tohle mně hlava nebere.

bubo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 482
Registrován: 14. 06. 2005, 14:09
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od bubo »

dve jednosmerky lacinejsi nez return ? na to tu mame prodejce, ten urcite vysvetli. ale muj dojem je, ze to uz davno neni nic neobvykleho...proste nepatrej, neres a kup.

kufry v MUC - nekdy loni mi masinka v MUC vytiskla primo boarding pass (a ne akorat vyzvu, abych zasel za nekym zivym). no a kdyz jsem v gatu lezl do masiny, tak to piplo a pani rikala "na vas cekame" a sparovala to. Kufr dorazil...ale posledni lety uz to stejne ten boarding pass na navazujici let nevytisklo, stejne tak nesel udelat online checkin pouze na navazujici usek z MUC..takze sparovani delali na LH service centeru

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od RAdek »

možná jsem to nenapsal srozumitelně, ale u jednosměrné letenky Brno Dublin je cena při dvou návazných samostatných letenkách následující: první segment s bmi za 2244,- CZK a druhá s LH za 98,- EUR). Pokud to samé zadám přes LH.com jako jednu letenku LH, naskočí cena 11.950 CZK. Jinými slovy si LH ke své letence za 98,- EUR z Mnichova do Dublinu připočítá za přípoj do Brna skoro 10.000,-, přestože je ta letenka k dispozici ve volném prodeji za 2244,- CZK.

bubo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 482
Registrován: 14. 06. 2005, 14:09
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od bubo »

aha, tak....no, tak to je hold obchodni politika...jsem si vsiml, ze pokud letis BRQ-MUC-XXX tak potom je ta cast MUC-XXX obvykle v docela drahe bookovaci tride....tak s tim asi nic neudelas, riziko dvou letenek s prestupem v MUC je podle me docela vysoke....

jvoj
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 754
Registrován: 20. 03. 2010, 18:40
Oblíbené typy letadel: B737, 787, Všechny Embraery, ATR42/72
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od jvoj »

No on je čert v té jednosměrnosti obyčejně. LH je ještě jedna z těch aerolinek, které alespoň na některých relacích pořád používají systém, že jednosměrná letenka je o desítky procent dražší než zpáteční. Je tedy často lepší koupit zpátečku a zpátky neproletet.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Petr31 »

To prostě nejde neposlat...........to je fakt pecka..Bože, do kohos tu duši dal.Dosud jsem si myslel,že nejzbytečnější člověk na světě je filmový kritik....mýlil jsem se :lol: :lol: :lol:
https://brno.idnes.cz/brno-lide-chteji- ... pravy_krut

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od JackBrno »

Petr31: To je fakt exot na entou :) Hrozně se rozčiloval, když jsem v diskuzi pod článkem napsal, že má rudozelené vidění světa a to chtěl abych mu napsal v čem to spočívá. A když jsem se ho zeptal, co to je environmentalistika a jak je přínosná pro společnost, tak bez odpovedi :) Takoví lidé dělají normálním brňákům hroznou ostudu. Ten článek je předvolební agitka, protože všichni tuší, že současná neomarxistická koalice půjde po komunálních volbách do háje...

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Petr31 »

JackBrno píše:Petr31: To je fakt exot na entou :) Hrozně se rozčiloval, když jsem v diskuzi pod článkem napsal, že má rudozelené vidění světa a to chtěl abych mu napsal v čem to spočívá. A když jsem se ho zeptal, co to je environmentalistika a jak je přínosná pro společnost, tak bez odpovedi :) Takoví lidé dělají normálním brňákům hroznou ostudu. Ten článek je předvolební agitka, protože všichni tuší, že současná neomarxistická koalice půjde po komunálních volbách do háje...


..tak držím palce, aby selský rozum ve Štatlu zvítězil a Hollan pak poletí novou linkou do Lvova pro další S/M nakládačku. Ale ryba smrdí od hlavy a rektor Mikuláš Bek není lepší..kroutím hlavou nad tím, kde se takoví exoti líhnou... v normálním světě by takoví hoší zdechli na ulici hlady a problem by nenastal :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil:

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od JackBrno »

Bek je jeden z nejhorších, protože řídí ten výplach mozků mládeže. To co tam leze za studenty z MU, to je katastrofa...


Odpovědět