Brno - Tuřany

Brno, Karlovy Vary, Ostrava a další letiště...
Odpovědět
Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

Hansb píše:http://www.letectvi.cz/letectvi/Article63591.html Tak nevím, jestli poslední větu tohoto článku mám brát jako světlo na konci tunelu nebo další bezvýznamný výkřik do tmy...


No jelikož na jiném místě tohoto fóra je rozhovor se šéfem Easy a tam pokud se nepletí na otázku BRQ a OSR říká jen že tyto města bedlivě sledují, nebo podobnej obrat, tak bych řekl že to je spíš bohužel vdt :?


MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

Nedávno jsem slyšel něco o tom, že Ryan začíná mít problémy s obsazením a obzvlášt letos na jaře to prý byla docela bída.. Nevíte o tom někdo něco blíže? Aby to totiž po Cirkusu nezabalil i Ryan... :?

Hansb
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 342
Registrován: 19. 11. 2006, 16:29
Bydliště: BRQ/LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Hansb »

A kde si to slyšel?? To mě zajímá. To "bedlivě sledujeme" se fakt povedlo :lol:

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

Hansb píše:A kde si to slyšel?? To mě zajímá. To "bedlivě sledujeme" se fakt povedlo :lol:


Od kamarádky, která asi před měsícem letěla a tvrdila, že na letu tam i zpět bylo kolem 30 cestujících....(ale třeba neumí počítat :wink:)

Hansb
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 342
Registrován: 19. 11. 2006, 16:29
Bydliště: BRQ/LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Hansb »

:shock: 30?? No jestli je to pravda, tak to není moc dobrý. Co já si pamatuju, tak obsazenost bývala alespoň 80 procent, ale to už je nějakej čas.


Dalibor V.
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 14. 02. 2007, 18:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Dalibor V. »

MK píše:
Hansb píše:A kde si to slyšel?? To mě zajímá. To "bedlivě sledujeme" se fakt povedlo :lol:


Od kamarádky, která asi před měsícem letěla a tvrdila, že na letu tam i zpět bylo kolem 30 cestujících....(ale třeba neumí počítat :wink:)

No nevim, možný je všecko, ale moc se mi to nezdá... Pár odbavení Ryana jsem zblízka viděl (hlavně mimo sezónu - listopad, leden...) a vždycky vystupoval/nastupoval slušný počet pasažérů... Z října minulýho roku mám vlastní zkušenost s naprosto plným letadlem...
Naposledy upravil(a) Dalibor V. dne 02. 05. 2007, 22:22, celkem upraveno 1 x.

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

Hansb píše::shock: 30?? No jestli je to pravda, tak to není moc dobrý. Co já si pamatuju, tak obsazenost bývala alespoň 80 procent, ale to už je nějakej čas.


To je, ale teď na léto se to podle mě zas určitě vrátí do normálu a letadlo nebudou mít problém naplnit...

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

Dalibor V. píše:
MK píše:
Hansb píše:A kde si to slyšel?? To mě zajímá. To "bedlivě sledujeme" se fakt povedlo :lol:


Od kamarádky, která asi před měsícem letěla a tvrdila, že na letu tam i zpět bylo kolem 30 cestujících....(ale třeba neumí počítat :wink:)

No nevim, možný je všecko, ale moc se mi to nezdá... Pár odbavení Ryana jsem zblízka viděl (hlavně mimo sezónu - listopad, leden...) a vždycky vystupoval/nastupoval slušný počet pasažérů... Z října minulýho roku mám zkušenost s naprosto plným letadlem...


Třeba to byla jen náhoda, že vychytala zrovna lety s nízkým obsazením...asi bude záležet taky na jednotlivých dnech, předpokládám, že víkendy (+po,pá) by měly být plnější..

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Hansb píše::shock: 30?? No jestli je to pravda, tak to není moc dobrý. Co já si pamatuju, tak obsazenost bývala alespoň 80 procent, ale to už je nějakej čas.


Tak to oťukni u svých "zdrojů blízkých letišti"...prohlašoval si přece, že o BRQ víš skoro všechno... :wink: ...a když už budeš v tom, tak zjisti, co znamená to bourání v příletové hale v části u zavazadel...?

Dalibor V.
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 14. 02. 2007, 18:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Dalibor V. »

MK píše:
Dalibor V. píše:
MK píše:
Hansb píše:A kde si to slyšel?? To mě zajímá. To "bedlivě sledujeme" se fakt povedlo :lol:


Od kamarádky, která asi před měsícem letěla a tvrdila, že na letu tam i zpět bylo kolem 30 cestujících....(ale třeba neumí počítat :wink:)

No nevim, možný je všecko, ale moc se mi to nezdá... Pár odbavení Ryana jsem zblízka viděl (hlavně mimo sezónu - listopad, leden...) a vždycky vystupoval/nastupoval slušný počet pasažérů... Z října minulýho roku mám zkušenost s naprosto plným letadlem...


Třeba to byla jen náhoda, že vychytala zrovna lety s nízkým obsazením...asi bude záležet taky na jednotlivých dnech, předpokládám, že víkendy (+po,pá) by měly být plnější..


Nejspíš, doufejme, že takhle vytížené lety jsou pouze vyjímkami...

Hansb
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 342
Registrován: 19. 11. 2006, 16:29
Bydliště: BRQ/LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Hansb »

Rozkaz pane pilote, v patek se vydavam na letiste, tak spocitam i kolik lidi nalezlo/vylezlo z Racka.

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Hansb píše:Rozkaz pane pilote, v patek se vydavam na letiste, tak spocitam i kolik lidi nalezlo/vylezlo z Racka.


:) No super, díky!

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

Dalibor V. píše:
MK píše:
Hansb píše:A kde si to slyšel?? To mě zajímá. To "bedlivě sledujeme" se fakt povedlo :lol:


Od kamarádky, která asi před měsícem letěla a tvrdila, že na letu tam i zpět bylo kolem 30 cestujících....(ale třeba neumí počítat :wink:)

No nevim, možný je všecko, ale moc se mi to nezdá... Pár odbavení Ryana jsem zblízka viděl (hlavně mimo sezónu - listopad, leden...) a vždycky vystupoval/nastupoval slušný počet pasažérů... Z října minulýho roku mám vlastní zkušenost s naprosto plným letadlem...

Ja z unora letosniho roku a obsazeni cca 90% v obou smerech (So do LON a v Po zpet)

Hansb
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 342
Registrován: 19. 11. 2006, 16:29
Bydliště: BRQ/LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Hansb »

Tak dnes vystupovalo z Racka 167 lidí(samozřejmě +-) a nastupovalo minimálně tolik.

RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Příspěvek od RadekFM »

Tak to je slusne ne? Kurna mohli by pribrzdit aj v Ostrave rad bych nastoupil


Odpovědět