Brno - Tuřany

Brno, Karlovy Vary, Ostrava a další letiště...
Odpovědět
Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Karel_x »

Fabo píše:
Karel_x píše:Nemáš pravdu, projdi se po VIE a uvidíš, kolik tam lítá denně lidí po služebkách. Hodně z nich by lítalo raději z BRQ,


Prima, ve Vidni budu za necely tyden.

Jak tyto lidi poznam. Nosi nejake ksiltofky? Tagy na prirucaku? Triko s napisem "Chcu letat z Brna"?

Jako nerikam, ze by se nejaka linka do hubu nemohla uzivit, ale jak to zhodnotit z toho, ze je ve Vidni dene hromada lidi...to jsem fakt nepobral.

Pokud se v té skupině pohybuješ, často to poznáš. Mluví spolu a telefonují česky, na NB mají české W, češtinu si vyberou na automatu na odbavení, mají českou SPZ, před odbavením zahazují prázdnou petku od kofoly, holka u přepážky na ně začne česko/slovensky, když se jim koukne do pasu, a tak podobně. Kromě toho jich pár i znám osobně, nejen kolegy z firmy, takže mám jakous takous představu.
Podle toho bych řekl, že na podobných firmách je to plus mínus podobné. Pokud to bude z BRQ pohodlné a nebudou problémy s cenou, tak to budou používat. Pokud budou muset čekat v MUC 5h, nebo bude letenka za 18, tak se na to vykašlou.

Ještě poznámka - jsou i další okolnosti, třeba pokud letíte z BRQ, máte diety (a další benefity) od okamžiku odletu. Pokud z VIE, máte je asi třičtvrtě hodinky po odjezdu z Brna, pokud z PRG, tak nejdřív 4 h po opuštění Brna. Není to sice žádné terno, ale co mám zkušenost, i to působí na rozhodování cesťáků :-)


HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od HighFlyer »

Fabo píše:Jak tyto lidi poznam. Nosi nejake ksiltofky? Tagy na prirucaku? Triko s napisem "Chcu letat z Brna"?

SPZ na parkovisti. Zhruba tretina aut je tam s rakouskou znackou, zbytek CZ, SK, HU, neco malo SLO, HR, PL a RO (i kdyz ty posledni skupiny jsou asi gastarbeiteři a ne pax, kteri dojeli az z PL/RO). Nejvetsi podil z tech zahranicnich jednoznacne CZ a SK. Z tech ceskych dominuji B, Z, M, J a T, semtam i nejake A, ale ty casto s nalepkou "Já nésu Cajzl".

Mat
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 243
Registrován: 08. 12. 2013, 09:30
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Mat »

Bohužel důležitá otázka je, kolik z těch SPZ je tam kvůli Laudovi a Wizzu a tudíž by je žádná linka do hubu z Brna nezajímala. Stejně tak velká část populace létání zase tolik nemiluje a daleko raději si dojedou do Vídně po zemi a pak letí přímo, než absolvovat jedno přistání a vzlet navíc.

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Karel_x »

Mat píše:Bohužel důležitá otázka je, kolik z těch SPZ je tam kvůli Laudovi a Wizzu a tudíž by je žádná linka do hubu z Brna nezajímala. Stejně tak velká část populace létání zase tolik nemiluje a daleko raději si dojedou do Vídně po zemi a pak letí přímo, než absolvovat jedno přistání a vzlet navíc.

Nikdo nepředstírá, že tam nejsou i LCC pax a ti, kteří třeba neradi vzlétají. I když nikoho takového neznám, určitě bych je nehledal mezi služebními cestovateli.

Denně odlétá z Moravy z VIE odhadem několik stovek lidí. Jen autobusy a vlaky jich přijede kolem 150. Přitom těch, co tam přijedou autem, nebo je někdo přiveze, je citelně víc. Já bych hádal, že přinejmenším dvojnásobek. Každý, kdo tudy častěji cestuje, to vidí. Pokud bychom se bavili o pax, cestujících via MUC, bylo jich před krachem bmi tak do 30 denně. Byli tam i nějací p2p. Pokud by byly podmínky, stáhnout z VIE třeba 50pax na přestupní lety by nebylo vůbec těžké. Pro 3 frekvence i víc. Můj odhad je nyní při slušných podmínkách (body 1, 2, 3) po rozlítání reálná poptávka do 200 lidí denně, tedy do 400 odbavených pax denně, neboli nějakých 100tis. ročně. To dopovídá 4 frekvence ATRka denně (ne o víkendu).

Nemyslím si ovšem, že DLH má v úmyslu BRQ oživit. Myslím si, že v jejich rozvojových plánech nefiguruje, kdyby o to stáli, už dávno mohli.
Naposledy upravil(a) Karel_x dne 17. 04. 2019, 21:54, celkem upraveno 2 x.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od HighFlyer »

Mat píše:Bohužel důležitá otázka je, kolik z těch SPZ je tam kvůli Laudovi a Wizzu a tudíž by je žádná linka do hubu z Brna nezajímala. Stejně tak velká část populace létání zase tolik nemiluje a daleko raději si dojedou do Vídně po zemi a pak letí přímo, než absolvovat jedno přistání a vzlet navíc.

Ano, vstupuje do toho opravdu velke mnozstvi faktoru. Taktez FFP, pro-rates od LH vyplacene feederum (ty jsou u kratke linky jako MUCBRQ na urovni yieldu LCC), sloty v MUC, ruzne meziregionalni vazby... a mohli bychom jeste nejakou dobu pokracovat.

Jinak ta fobie z prestupu se tyka spis ceske (tedy outgoing) klientely. Ta incomingova ze zapadu Evropy naopak mnohem radsi prestupovala v MUC a mela fobii z neceho uplne jineho (2h za volantem silnicemi Divokeho vychodu ve vypujcenem aute). Na lince MUCBRQ byl pomer techto cilovych skupin asi 1 ku 3, tedy vyrazne ve prospech tech, kteri oceni dopravu letadlem az do konecne destinace i za cenu prestupu (a jsou ochotni za ten komfort zaplatit).


jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od jencik »

Dnes som zachytil na Evrope 2, že majú Česi lietať z Drážďan, vymenovali destinácie a ceny. Možno by niečo mohlo podobne lákať aj BRQ, napokon odtiaľ lieta TVS

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od RAdek »

https://zdopravy.cz/chceme-expandovat-mimo-pobalti-z-csa-je-mi-smutno-rika-manazer-ktery-byl-u-zachrany-airbaltic-27592/

Česko vás neláká? I například dotované linky z Brna či Ostravy?
V tuto chvíli ne. Nevidíme moc smysl v některých trasách a zaměřujeme se na byznys bez dotací. Navíc naší filozofií je létat na hlavní letiště. Z Česka jsme měli už několik poptávek od regionálních letišť, ať k nim létáme i s dotací, ale to není náš styl.

Dog
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 96
Registrován: 13. 03. 2010, 20:40
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Dog »

Zrušil SW z Brna nějaké lety kvůli Maxům? Pokud ano, kolik? Nikde jsem nezaznamenal oficiální info, jen kolik letů zrušili z PED a OSR.
Díky.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od JackBrno »

Dog píše:Zrušil SW z Brna nějaké lety kvůli Maxům? Pokud ano, kolik? Nikde jsem nezaznamenal oficiální info, jen kolik letů zrušili z PED a OSR.
Díky.
Pokud tu informaci nevydá sám SW, tak se nedají přesná čísla zjistit. Údajně ale měly bázovat v Brně stejně jako loni 3 letadla SW, ale budou jen 2. Nějaké lety tedy určitě zrušeny budou, ale bude to jen menší část.

robint
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 21. 02. 2010, 21:49
Stav: Offline

Re: RE: Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od robint »

JackBrno píše:
Dog píše:Zrušil SW z Brna nějaké lety kvůli Maxům? Pokud ano, kolik? Nikde jsem nezaznamenal oficiální info, jen kolik letů zrušili z PED a OSR.
Díky.
Pokud tu informaci nevydá sám SW, tak se nedají přesná čísla zjistit. Údajně ale měly bázovat v Brně stejně jako loni 3 letadla SW, ale budou jen 2. Nějaké lety tedy určitě zrušeny budou, ale bude to jen menší část.


V Brně měly být na bázi 4 letadla jako loni ale budou asi jen 3 . Letadlo které vylítávalo vždy v noci a točilo dvojíté véčko přes Ostravu tak nebude. Takže cca to co bylo zrušeno v Ostravě je zrušeno také v Brně. Jen o tom nikdo nemluví protože do Ostravy se kope lépe. Ale tak jak v Ostravě část letú už je nahrazena Fly2sky s letadly Onur.

Dog
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 96
Registrován: 13. 03. 2010, 20:40
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Dog »

Díky. A pro představu v OSR je kolik bázovaných letadel loni / letos?
Děkuji.

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: RE: Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od zdenda »

robint píše:
JackBrno píše:
Dog píše:Zrušil SW z Brna nějaké lety kvůli Maxům? Pokud ano, kolik? Nikde jsem nezaznamenal oficiální info, jen kolik letů zrušili z PED a OSR.
Díky.
Pokud tu informaci nevydá sám SW, tak se nedají přesná čísla zjistit. Údajně ale měly bázovat v Brně stejně jako loni 3 letadla SW, ale budou jen 2. Nějaké lety tedy určitě zrušeny budou, ale bude to jen menší část.


V Brně měly být na bázi 4 letadla jako loni ale budou asi jen 3 . Letadlo které vylítávalo vždy v noci a točilo dvojíté véčko přes Ostravu tak nebude. Takže cca to co bylo zrušeno v Ostravě je zrušeno také v Brně. Jen o tom nikdo nemluví protože do Ostravy se kope lépe. Ale tak jak v Ostravě část letú už je nahrazena Fly2sky s letadly Onur.

Všichni jsou nahraditelní, i ten slavný SW...

robint
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 21. 02. 2010, 21:49
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od robint »

Dog píše:Díky. A pro představu v OSR je kolik bázovaných letadel loni / letos?
Děkuji.


Jeden kus jako v loňském roce :-)

Jirkav
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 15. 05. 2019, 00:44
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Jirkav »

Nevíte někdo jaká je obsazenost letu na měsíc nové lince do Berlína a obsazenost do Milana a Londýna stanstedu?

Marty-t
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1112
Registrován: 08. 01. 2010, 23:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Marty-t »

Jirkav píše:Nevíte někdo jaká je obsazenost letu na měsíc nové lince do Berlína a obsazenost do Milana a Londýna stanstedu?

Předpokládám, že motivace dotazu je zda mají šance se tyto linky udržet, případně pokud by byly ziskové, zda se dá očekávat, že Ryanair přidá něco dalšího...

Protože plné letadlo ještě nemusí být plné za ceny kdy dopravci přinese zisk. Proto není vůbec od věci podívat se na stránkách Ryanairu jak oscilují ceny na jednotlivé příští lety v nadcházejících týdnech. Mám zkušenost, že cena letu přestože její nastavení je hodně o boji mezi dopravcem a pasažérem, má stejně nakonec silnou korelaci s tím, jaká je obsazenost letu. A to zejména v posledních týdnech před odletem.

Londýn z Brna a resp. zpět osciluje u letů několik týdnů před odletem mezi několika lety za 389 kč a extrémy jako 6900kč one-way. Bergamo u Milána zase má relativně hodně letů za 339 kč, ale občas tam svítí i cena výrazně vyšší - extrém i 3100 kč. U Berlína je většina letů na základní ceně 129 kč, a jen opravdu výjimečně je to s cenou 640 kč jinak.

Takže můj odhad je, že Londýn je pro Ryan z Brna relativně hodně ziskový, Milano nic moc, ale není ve ztrátě, kdežto Berlín je podle mne průser jak sviňa. Zase ale na 2 rotacích týdně zase Ryan až tolik nekrvácí. Podle mne je jen otázkou času kdy si Ryan uvědomí chybu a ten Berlín přesune z Brna buď do Vídně nebo Prahy. Otázkou je zda po fiasku s Berlínem bude mít Ryan vůbec chuť z Brna něco nového vůbec ještě zkoušet. Ale zase na druhou stranu třeba low-cost linka do destinace u moře přes léto z Brna v nabídce hodně chybí a podle mne by byla rozhodně pro kohokoli kdo ji nabídne za cenu 5-6000 kč return slušně zisková...


Odpovědět