Ostrava

Brno, Karlovy Vary, Ostrava a další letiště...
Odpovědět
Ondrej_LKMT
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 26. 07. 2010, 19:48
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od Ondrej_LKMT »

O tom tady nikdo na LKMT nepochybuje, že bychom to nestihli kdyby nebyla plocha plná koupáckých speciálů, jen se bojím, že vedení nic proto nedělá....


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od j.ree »

Ono dela... Jen ale proti tomu aneb s CCA naveky a nikdy jinak

Ondrej_LKMT
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 26. 07. 2010, 19:48
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od Ondrej_LKMT »

j.ree píše:Ono dela... Jen ale proti tomu aneb s CCA naveky a nikdy jinak

Tak tak, už i taxi služby na LKMT zcela ovládla skupina CCG. Možná dokonce, že se v blízké budoucnosti dočkáme billboardů s textem CC Ostrava Airport, mebmer of CCG.... :evil: :cry:

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od j.ree »

to bude:
CCA - Central Connect Airlines
CCA - Central Charter Airlines
CCA - Central Connect Airport
CCA - Central Connect Appron

a dalsi CCA facility

Hansb
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 342
Registrován: 19. 11. 2006, 16:29
Bydliště: BRQ/LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od Hansb »

Jo, a v blízkosti letiště vyroste Central Connect Night club se slevou 10% pro cestující CCA :lol:


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od j.ree »


Lucx
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 158
Registrován: 21. 04. 2008, 20:50
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od Lucx »

To je opravdu mrzuté.
Nechápu ty impotenty z vedení MS kraje, proč ještě nevyjednali ani JEDNO spojení s LC dopravci.
Věřím, že každý mi dá za pravdu, že by se minimálně uživila linka do UK.
Je mi do breku, když se dívám na statistiky nedalekých Katowic a Krakówa, odkud jsem nucen létat.
Ostravské letiště má velice strategickou a výhodnou polohu, kousek do Polska, kousek na Slovensko.
Je mi k smíchu, když si čtu články o tom, jakou má mošnovské letiště dráhu, jaké má pozemní vybavení, že má to a to, ani Pražáci to nemaj. Pro koho to všechno je? Pro CCA s těmi Saaby... KOMEDIE
Mimochodem, už jsem viděl několikrát "obsazený" autobus z autobusáku na letiště. Nikdy v něm nesedělo více než 5 lidí.

EDIT: Nedivil bych se, kdyby vyšel článek, že CCA vyplní mezeru v let. spojení mezi OSR-PRG a nechť jim k tomu dopomůžou štědré dotace z MS kraje.

Lucx
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 158
Registrován: 21. 04. 2008, 20:50
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od Lucx »

j.ree píše:to bude:
CCA - Central Connect Airlines
CCA - Central Charter Airlines
CCA - Central Connect Airport
CCA - Central Connect Appron

a dalsi CCA facility


ještě si zapomněl Central Connect Autobus pro těch cca 3-5 lidí, co lítaj VIE.

Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

Lucx píše:To je opravdu mrzuté.
Nechápu ty impotenty z vedení MS kraje, proč ještě nevyjednali ani JEDNO spojení s LC dopravci.
Věřím, že každý mi dá za pravdu, že by se minimálně uživila linka do UK.
Je mi do breku, když se dívám na statistiky nedalekých Katowic a Krakówa, odkud jsem nucen létat.
Ostravské letiště má velice strategickou a výhodnou polohu, kousek do Polska, kousek na Slovensko.
Je mi k smíchu, když si čtu články o tom, jakou má mošnovské letiště dráhu, jaké má pozemní vybavení, že má to a to, ani Pražáci to nemaj. Pro koho to všechno je? Pro CCA s těmi Saaby... KOMEDIE
Mimochodem, už jsem viděl několikrát "obsazený" autobus z autobusáku na letiště. Nikdy v něm nesedělo více než 5 lidí.

EDIT: Nedivil bych se, kdyby vyšel článek, že CCA vyplní mezeru v let. spojení mezi OSR-PRG a nechť jim k tomu dopomůžou štědré dotace z MS kraje.


Co je na tom komedialniho? Nebo ty jsi snad zastance toho, aby se do ostravy letalo jen proto, aby se letalo? Ty chces ze svych dani "sponzorovat" ryanair nebo jinou podobnou firmu? Zjevne ne, kdyz Ti to vadi v pripadu CCA.

Pokud by pro aerolinky (at uz jakekoli) byla ostrava alespon trosku perspektivni s sanci na uspech, tak nepochybne uz tam letaj...

... zatim ale jen slysime jakesi pohadky o tom, jak v ostrave stoji zastupy lc dopravcu, a jak je vedeni letiste neche na letiste pustit (coz mi samo o sobe prijde ponekud .. pohadkove znejici)

Lucx
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 158
Registrován: 21. 04. 2008, 20:50
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od Lucx »

Tragedie_v_JZD píše:
Lucx píše:To je opravdu mrzuté.
Nechápu ty impotenty z vedení MS kraje, proč ještě nevyjednali ani JEDNO spojení s LC dopravci.
Věřím, že každý mi dá za pravdu, že by se minimálně uživila linka do UK.
Je mi do breku, když se dívám na statistiky nedalekých Katowic a Krakówa, odkud jsem nucen létat.
Ostravské letiště má velice strategickou a výhodnou polohu, kousek do Polska, kousek na Slovensko.
Je mi k smíchu, když si čtu články o tom, jakou má mošnovské letiště dráhu, jaké má pozemní vybavení, že má to a to, ani Pražáci to nemaj. Pro koho to všechno je? Pro CCA s těmi Saaby... KOMEDIE
Mimochodem, už jsem viděl několikrát "obsazený" autobus z autobusáku na letiště. Nikdy v něm nesedělo více než 5 lidí.

EDIT: Nedivil bych se, kdyby vyšel článek, že CCA vyplní mezeru v let. spojení mezi OSR-PRG a nechť jim k tomu dopomůžou štědré dotace z MS kraje.


Co je na tom komedialniho? Nebo ty jsi snad zastance toho, aby se do ostravy letalo jen proto, aby se letalo? Ty chces ze svych dani "sponzorovat" ryanair nebo jinou podobnou firmu? Zjevne ne, kdyz Ti to vadi v pripadu CCA.

Pokud by pro aerolinky (at uz jakekoli) byla ostrava alespon trosku perspektivni s sanci na uspech, tak nepochybne uz tam letaj...

... zatim ale jen slysime jakesi pohadky o tom, jak v ostrave stoji zastupy lc dopravcu, a jak je vedeni letiste neche na letiste pustit (coz mi samo o sobe prijde ponekud .. pohadkove znejici)


Dejme tomu, že by FR či EZY museli ze začátku dotovat. Ostatně, tak to chodí všude. Za pokus to stojí. Můžou odejít, stejně jako z Prahy FR. Zjevně se zatím o to nikdo nepokusil. Podle mě už je letiště Leoše Janáčka pod vedením kraje v takové letargii, že už jakýkoli pokus o rozvoj je pouhopouhou pohádkou na dobrou noc a bezednou studnou.
CCA jsou dotované neustále. To už jsou takové ČéDé v podání MS kraje. Ať mi nikdo netvrdí, že vydělávaj.

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od j.ree »

Presne tak. CCA jsou dotovany stale. Sice neprimo, pres vselijaka vybeorva rizeni, po loga na trupech a tak. Ale dotace uz nejsou tak vyrazne, jako drive, proto uz ted i CEAM krachuje ...

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od kuba.biker »

j.ree píše:Presne tak. CCA jsou dotovany stale. Sice neprimo, pres vselijaka vybeorva rizeni, po loga na trupech a tak. Ale dotace uz nejsou tak vyrazne, jako drive, proto uz ted i CEAM krachuje ...


Á propos CEAM....jak to vypadá s těmi avizovanými BAe146 ?

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od j.ree »

Nijak

RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od RadekFM »

Stále mě zaráži proč KTW můžou fungovat a OSR ne. Koupím letenku na stansted za pár zlotých, sednu do auta, za 2 hoďky jsem na soukromém levném parkingu, odkud mě zdarma odvezou na letiště, a letím, no problem, za super prachy. Proč toto nejde u nás?

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od Zdenek »

to vypadá, že se opravdu ČSA s CCA nedomluví a vše co nyní operuje CCA půjde do kytek :(


Odpovědět