Ostrava

Brno, Karlovy Vary, Ostrava a další letiště...
Odpovědět
lukoslaf
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 216
Registrován: 02. 07. 2012, 16:51
Oblíbené typy letadel: nemam favorita, kazde ma nieco do seba :)
Pohlaví: muž
Bydliště: SNN
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od lukoslaf »

http://nasaorava.sme.sk/c/20268009/zale ... travy.html

Fuuu tak takyto marketing na (slovenskej ) regionalnej urovni ma milo prekvapil :-bd


RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od RadekFM »

Za 5kilo zpátečka z Ovy, no to nejde nekoupit :)
http://s10.postimg.org/u5lw944p5/aaa.jpg

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od beardie »

Len čo tam týždeň a pol?

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od pepa007 »

beardie píše:Len čo tam týždeň a pol?


taky ten přílet v 22:50 je teda dost na houno. to se do Milána dostaneš tak kolem půlnoci, takže je k ceně letenky potřeba přičíst i ubytování jednu zbytečnou noc navíc – tohle byl taky důvod proč jsem nedávno po dlouhé době letěl s ČSA. protože přílet do Milána byl asi v 10 dopoledne (pátek), a odlet zpátky po 9 večer (neděle). takže člověk vlastně ušetřil jednu noc.

RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od RadekFM »

byl to jen příklad, jasně že týden a půl je nesmysl, ostatní termíny jsou dražší a nehodily se mi pro printscreen :D


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od pepa007 »

RadekFM píše:byl to jen příklad, jasně že týden a půl je nesmysl, ostatní termíny jsou dražší a nehodily se mi pro printscreen :D


abych to taky uvedl na pravou míru, ten pozdní přílet je asi jen v tu neděli, což je dobře. dal jsem cvičně čtvrtek-neděle v listopadu pro 2 osoby a cena je 351 Kč za leg. Takže celkem 1404 za letenky pro dva, což je luxus :-)

Mimochodem Miláno je super, mně se tam fakt líbilo. Samozřejmě to nelze srovnávat s Římem, s výjimkou nádhernýho hlavního náměstí s katedrálou a obchodní galerií. Na druhou stranu není to taková ta klasická turistická past, a je tam víc než dostatek kvalitních restaurací a kaváren. Mj. je tam celkem 15 ohvězdičkovaných Michelinských restaurací, a jedna z nich je Joia - tuším že jediná vegetariánská restaurace na světě s hvězdičkou. Takže jestli máte přítelkyni vegetariánku, tak je to jasnej tip na hezký překvapení. I já steakožrout jsem si pochutnal. :-)

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od persona »

Co dělat v Miláně a okolí se na fóru řešilo už několikrát (jsem příznivce Milána a okolí)... snad jen dodám, že těch vegetariánských s hvězdičkou je na světě víc.

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od kuba.biker »

Tušíte někdo, kdo jsou stávající zákazníci Job Air Technic? V uplynulých týdnech se objevilo několik zpráv o tom, že opravárenské centrum v OSR začalo znovu fungovat...

Dog
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 96
Registrován: 13. 03. 2010, 20:40
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od Dog »

Ten Düsseldorf se Silvestrem opravdu končí ? Neví někdo kolik s tím tak lítalo lidí durch ?

ppkk
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 58
Registrován: 14. 07. 2015, 22:51
Oblíbené typy letadel: B737, B777
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od ppkk »

Jestli to opravdu končí, tak se tomu vůbec nedivím. Teď bude zajímavé sledovat co Karlovy Vary, jinak celkem se po Střední Evropě rozlétává Wizz - BA, Krakow. U nás stále mrtvo.

Dog
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 96
Registrován: 13. 03. 2010, 20:40
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od Dog »

tak v Krakově zrovna Wizz moc neexpanduje, ale tu Bratislavu zahušťuje slušně. No, ještě že to je do KTW takový kousek...
Ale ať jen nekritizuji, Bergamo se zatím chytá celkem slušně, tak snad to vydrží.

rtoldy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 138
Registrován: 03. 05. 2014, 18:04
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od rtoldy »

Dog píše:tak v Krakově zrovna Wizz moc neexpanduje, ale tu Bratislavu zahušťuje slušně. No, ještě že to je do KTW takový kousek...
Ale ať jen nekritizuji, Bergamo se zatím chytá celkem slušně, tak snad to vydrží.


Bergamo na tom bolo celkom slušne aj z KSC a Wizz ho zrušil, lebo sa im to nevyplaitlo

ppkk
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 58
Registrován: 14. 07. 2015, 22:51
Oblíbené typy letadel: B737, B777
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od ppkk »

Pardon, myslel jsem Katowice a ne Krakow ten WizzAir.

majkl666
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 155
Registrován: 08. 05. 2011, 16:02
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od majkl666 »

Obsazenost BGY je někdy docela hodne slaba hlavně ve ctvrtky směr BGY - OSR se skoro pravidelně nedostane přes 100 pax, az teď před Vánocemi se to zlepšilo, navic cena 10eur par dni před odletem o něčem vypovídá, podle mě rozhodne léto a dotace

Dog
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 96
Registrován: 13. 03. 2010, 20:40
Stav: Offline

Re: Ostrava

Příspěvek od Dog »

majkl666: Tak co jsem zastihl, tak pod 100 to snad bylo jen jednou nebo dvakrát a jen u tohoto nejméně atraktivního letu. Ale samozřejmě to nevylučuji. Ale na odletu poslední dobou dokonce v počtu pax předstihuje i Londýn.
Zato Dubaj je teda hodně divoká. Někdy plno, někdy na úrovni Paříže a někdy neletí vůbec (tedy taky na úrovni Paříže).


Odpovědět