Ostrava

Brno, Karlovy Vary, Ostrava a další letiště...
Odpovědět
Erix8
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 149
Registrován: 30. 01. 2007, 18:25
Stav: Offline

Příspěvek od Erix8 »

Na planes.cz jedno photo je..

Jinak to je slušný LF, aby brzo nebyla změna typu a nelítali to třeba ultralightem :D


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od j.ree »

na planes je jen to jedno foto. tak sem mysel esi nekdo nema jine..

spotter77
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 22. 08. 2008, 20:18
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Příspěvek od spotter77 »

Ta obsazenost toho letadla byla fakt malá :) !!
Snad se nějací cestující najdou at se linka udrží .

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

Myslel jsem, že budou v Ostravě dělat aspoň údržbu, což by trochu vysvětlilo smysl téhle linky, ale za hodinu toho moc nezvládnou. A při téhle obsazenosti nebude život téhle linky dlouhý. Nepočítal jsem, že bude přebookováno, ale půl pasažéra na segment je fakt hustý.

Radim
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 10. 08. 2007, 18:45
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Airbus A310 opět na lkmt

Příspěvek od Radim »

Zítra, to je 3. 9. se na Letišti Leoše Janáčka opět objeví Airbus A310-300 společnosti ČSA. Dosednout by měl kolem 12.20 a bude odlétat jako náhrada za charter do tureckého letoviska Antalya. :D 8)


Radim
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 10. 08. 2007, 18:45
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Radim »

skater píše:Myslel jsem, že budou v Ostravě dělat aspoň údržbu, což by trochu vysvětlilo smysl téhle linky, ale za hodinu toho moc nezvládnou. A při téhle obsazenosti nebude život téhle linky dlouhý. Nepočítal jsem, že bude přebookováno, ale půl pasažéra na segment je fakt hustý.


Tak na to, že se potenciální cestující dozvěděli o prodeji letenek za 250,- Euro za jednosměrný let teprve v pátek 29. 8., to je zhruba 3 dny před prvním příletem, tak je úspěch alespoň ten jeden odbavený cestující týhle nový lince...

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od j.ree »

Mohli by zvolit lepsi casy. Takhle je to k hovnu. Udrzba byla planovana, ale nevim nejake info o tom, pokusim se zjistit. Mozna se casem dockame nejakych lepsich casu...

RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Příspěvek od RadekFM »

Ale to letadlo se mi líbí. tyhle saaby by klidně mohli rozlítat OSR-LON, AMS apod ;). Prosím, ale v normálních hodinách, ne v jednu v noci.

Radim
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 10. 08. 2007, 18:45
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Radim »

RadekFM píše:Ale to letadlo se mi líbí. tyhle saaby by klidně mohli rozlítat OSR-LON, AMS apod ;). Prosím, ale v normálních hodinách, ne v jednu v noci.


Jn, taky si myslim, že je to parádní letadlo... Nevim, jak ostatním, ale mi se tohle letadlo taky líbí. Jako rozhodně vypadá líp než S340 a jednak už je to kus letadla na rozdíl od jeho malýho brášky, když to vezmu z regionálního hlediska. Souhlasim taky s tim, že ty časy příletů a odletů jsou mizerný (s digitálem se pořádná fotka v noci pořídit nedá...) a taky jsem pro, aby se v budoucnu časy příletů a odletů změnily na denní... Nicméně, let touhle společností mě láká, ale dát kolem 12.000,- Kč za zpáteční letenku se mi fakt nechce... Možná v budoucnu, pokud bych byl "zazobanější"...

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

Radim píše:
RadekFM píše:Ale to letadlo se mi líbí. tyhle saaby by klidně mohli rozlítat OSR-LON, AMS apod ;). Prosím, ale v normálních hodinách, ne v jednu v noci.

Nicméně, let touhle společností mě láká, ale dát kolem 12.000,- Kč za zpáteční letenku se mi fakt nechce... Možná v budoucnu, pokud bych byl "zazobanější"...

No asi tak nejak, za 12000,- to je celkem husty... Ted jsem koukal nahodne na prosinec na Air Berlin a z Vidne na Domodedovo a zpet se to da poridit za cca 3700,- all inn. (mozna by se dalo i levneji, nehrabal jsem se v tom).

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Tak to je hoši zcela o ničem, neboť z PRG Moskvu nabízí v denních časech Malév s přestupem v BUD za 6.400, Aeroflot přímo za 8.800 a ČSA /výběr ze čtyř časů/ za 9.470... Vše RT a včetně všech poplatků.

RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Příspěvek od RadekFM »

no nevím jestli neměli radši na rozjezd vzít dotace. S touto cenou bude chvíli vozit jenom vzduch než to zdechne úplně. Ale třeba se mýlím a linka bude úpěšná (kéž by) a možná se dočkáme dalších.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

takže si to shrňme:

let z ostravy (z mošnova 30km od ostravy) do moskvy (který letiště?) turbovrtulovým saabem 2000 v jednu ráno za 12000 rt.

příjem sázek jak dlouho linka vydrží. já dávám 3 měsíce :)

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3040
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

pepa007 píše:takže si to shrňme:

let z ostravy (z mošnova 30km od ostravy) do moskvy (který letiště?) turbovrtulovým saabem 2000 v jednu ráno za 12000 rt.

příjem sázek jak dlouho linka vydrží. já dávám 3 měsíce :)


DME. 35km do centra Moskvy. Prilet 6:25 rano. To je tak pro manazery Vitkovic letet na jednodenni otocku na koberecek a byt po pulnoci zpatky doma.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

Night fly píše:
pepa007 píše:takže si to shrňme:

let z ostravy (z mošnova 30km od ostravy) do moskvy (který letiště?) turbovrtulovým saabem 2000 v jednu ráno za 12000 rt.

příjem sázek jak dlouho linka vydrží. já dávám 3 měsíce :)


DME. 35km do centra Moskvy. Prilet 6:25 rano. To je tak pro manazery Vitkovic letet na jednodenni otocku na koberecek a byt po pulnoci zpatky doma.

Linka vydrží do té doby, než dojdou kraji prachy na toto určené. Kolik na to mají připraveno?


Odpovědět