Přestup ve Frankfurtu

Globik
Kapitán
Kapitán
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Přestup ve Frankfurtu

Příspěvek od Globik »

Fabo píše:
19. 12. 2022, 11:11
**-4Y DI .45 REGION SCH - COUNTRY US 25OCT21 - INF

letenka porad existuje, ale prestup uz neni legalni a uz by nesla koupit. Mel by ses nechat prebookovat.

S milema je to osemetne, ale mam za to, ze protoze je to invol, tak by te meli prebookovat na jine zpojeni i kdyz stoji vic. Horsi by to bylo, kdyby availabilita nebyla vubec.

edit: a kdyz delas report na kufry, tak tam zadavas data a casy kdy jsi kde. Tak tam zadas ze jsi jeden den ve Vegas a pak doma na Havaji, a kufr doruci podle toho kdy dorazi.
Problém je, že alternativou (pokud to chci mít s jedním přestupem) je letět z Prahy v 6 ráno a ve Frankfurtu čekat 5 hodin. 6 ráno s mýma děckama nedám (je tam víc faktorů, proč to nejde). Takže to vidím na běh přes letiště, event.snahu o predbehnuti na pasovce a snad na nás počkají. Kufry tedy řešit nebudu, ve Vegas jsme cca 40 hodin tak snad dorazí a nebo si je necháme poslat do Honolulu. Věci na ty dva dny dáme do příručáků.
Že ten přestup není legální je předpokládám problém aerolinky a ne náš (a tedy aerolinky se po nás nepovezou, že jsme měli nelegální přestup a je náš problém že jsme nestihli připoj).

Fabo
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fabo »

No, abys nezjistil na checkinu ze vam nevydaj palubky a dalsi misto do Vegas pro 3 lidi je pristi tyden.

o tom, jaka je sance stihnout S-NS prestup zrovna ve Frankfurtu za 35 minut nemluve.

Globik
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od Globik »

OK, zavolám na UA. Díky.
Naposledy upravil(a) Globik dne 21. 12. 2022, 22:46, celkem upraveno 1 x.

Globik
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od Globik »

EDIT: zatím jsem nevolal, vzal jsem si paralelně další award letenku na jiný den jinam (Vegas není náš cíl, ale stopover, dále pokračujeme na jinou letenku; a je mi celkem fuk, kde ten stopover budeme mít), našel jsem jedno slušné spojení se slušným časem odletu z PRG.
Říkám si totiž, že kdybych to (spojení do Vegas) nechal vyhnít a nepovolilo mi to OLCI, tak bych si řekl o refund a odškodnění a koupil si nějakou novou letenku a IMHO bych na tom vydělal.

Odpovědět