Katowice

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Katowice

Příspěvek od Fabo »

pepa007 píše:
Fabo píše:
pepa007 píše:- salónek na letišti má katastrofální jídlo, ale prej se bude brzy měnit dodavatel cateringu


Zajimave. Kdyz jsem tam byl v lete, byl salonek v Katovicich bezkonkurencne nejlepsi nezavisly salonek jaky jsem kdy (v Evrope i mimo ni) mel moznost zkusit.


Možná je jich tam víc, já myslím ten v terminálu B (=stará budova). Shodou okolností jsem posledně to žrádlo i natočil, protože to bylo tristní: https://youtu.be/609Sy0tzVKM


Hmm, tak salonek to je ten samy, sedel jsem v tom kresilku, kams vesel natocit z okna ten euroloti Dash.

Nicmene jidlo teda vypadalo uplne jinak.


RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Re: Katowice

Příspěvek od RAdek »

- skončila 90% sleva pro Čechy na P2, pokračuje nadále už “jen” jako 50% sleva. přestože není nikde oficiálně uvedena, ani na webu, ani nikde jinde. prostě u okýnka řeknete “slevu pro Čechy prosím” a dostanete ji.
- dá se platit kartou
- na letišti jsou plakáty na novou akci “P2 - týden za 49 zlotých”, myslím že se musí bookovat on-line


Můžu poprosit o potvrzení aktuálního stavu? Jedeme přes Velikonoce na 5 dnů, vychází mně to tak, že zajedeme na P2 a u výjezdu požádáme o slevu 50% a zaplatíme kartou.

Chovo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 374
Registrován: 09. 07. 2003, 08:55
Stav: Offline

Re: Katowice

Příspěvek od Chovo »

RAdek píše:
- skončila 90% sleva pro Čechy na P2, pokračuje nadále už “jen” jako 50% sleva. přestože není nikde oficiálně uvedena, ani na webu, ani nikde jinde. prostě u okýnka řeknete “slevu pro Čechy prosím” a dostanete ji.
- dá se platit kartou
- na letišti jsou plakáty na novou akci “P2 - týden za 49 zlotých”, myslím že se musí bookovat on-line


Můžu poprosit o potvrzení aktuálního stavu? Jedeme přes Velikonoce na 5 dnů, vychází mně to tak, že zajedeme na P2 a u výjezdu požádáme o slevu 50% a zaplatíme kartou.

link://www.flysilesia.com/cs/slevy/park ... koviste-p2
Citace z webu:
Sleva 50% na parkování na nehlídaném parkovišti č. 2 po dobu min. 2 dnů, platí pouze při platbě v hotovosti pro vozidla s českou nebo slovenskou SPZ.
Sleva bude uplatněna při výjezdu z parkoviště. Dle ceníku je plná cena za 3-7 dní 69 zlotých.

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Katowice

Příspěvek od j.ree »

kartou se da platit bez potizi. V unoru jsem letel a platil kartou

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Katowice

Příspěvek od pepa007 »

Chovo píše:
RAdek píše:
- skončila 90% sleva pro Čechy na P2, pokračuje nadále už “jen” jako 50% sleva. přestože není nikde oficiálně uvedena, ani na webu, ani nikde jinde. prostě u okýnka řeknete “slevu pro Čechy prosím” a dostanete ji.
- dá se platit kartou
- na letišti jsou plakáty na novou akci “P2 - týden za 49 zlotých”, myslím že se musí bookovat on-line


Můžu poprosit o potvrzení aktuálního stavu? Jedeme přes Velikonoce na 5 dnů, vychází mně to tak, že zajedeme na P2 a u výjezdu požádáme o slevu 50% a zaplatíme kartou.

link://www.flysilesia.com/cs/slevy/park ... koviste-p2
Citace z webu:
Sleva 50% na parkování na nehlídaném parkovišti č. 2 po dobu min. 2 dnů, platí pouze při platbě v hotovosti pro vozidla s českou nebo slovenskou SPZ.
Sleva bude uplatněna při výjezdu z parkoviště. Dle ceníku je plná cena za 3-7 dní 69 zlotých.


Dneska jsem odtamtud jel, stál jsem tam pondělí-čtvrtek a platil 19 zlotých, kartou (Apple Pay), jako vždy.


Odpovědět