Benátky - letištní poplatky

poipop
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 26. 06. 2006, 09:14
Stav: Offline

Příspěvek od poipop »

Njn. skoda :), Je pravda, ze men to pripadalo prilis jednoduche na to, aby to fungovalo tak jak to bylo vymyslene. Dost mne to mrzi, ze je realita jaka je. Tak jdu hledat neco jineho.


P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

poipop píše:Njn. skoda :), Je pravda, ze men to pripadalo prilis jednoduche na to, aby to fungovalo tak jak to bylo vymyslene. Dost mne to mrzi, ze je realita jaka je. Tak jdu hledat neco jineho.


Ono by to jednoduché bylo, kdybys neletěl se SW :twisted:

pkuran
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 150
Registrován: 14. 05. 2006, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od pkuran »

P.T. píše:Ono by to jednoduché bylo, kdybys neletěl se SW :twisted:


To je přesně to co jsem chtěl říct: léto, víkend, SmartWings = smrtelná kombinace.

poipop
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 26. 06. 2006, 09:14
Stav: Offline

Příspěvek od poipop »

Jeste mne tak napadlo. Letet s prestupem znamena platit poplatky i na prestupnim letisti?

pkuran
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 150
Registrován: 14. 05. 2006, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od pkuran »

Do Benátek s přestupem? To už je snad lepší jet se Student Agency autobusem


P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

poipop píše:Jeste mne tak napadlo. Letet s prestupem znamena platit poplatky i na prestupnim letisti?


Jo, platíš i tam, ale většinou je to nižší sazba. Teda pokud máš letenku PRG-něco-Benátky, pokud máš dvě letenky PRG-něco a něco-Benátky tak budeš platit v "něco" dokonce dvakrát!

poipop
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 26. 06. 2006, 09:14
Stav: Offline

Příspěvek od poipop »

to je take dobre vedet. dik za info. a kdyz uz jsme v tech lamerskych dotazech..... Dalsi kandidat na prepravu je SkyEurope. Mam dojem, ze jsem na ne tady slysel docela dobre hodnoceni?

P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

poipop píše:to je take dobre vedet. dik za info. a kdyz uz jsme v tech lamerskych dotazech..... Dalsi kandidat na prepravu je SkyEurope. Mam dojem, ze jsem na ne tady slysel docela dobre hodnoceni?


Ti zatím lítají vcelku dobře :-) Asi jim to ještě vydrží, dokud jim někdo bude sponzorovat ztráty ;-)

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

P.T. píše:Ti zatím lítají vcelku dobře :-) Asi jim to ještě vydrží, dokud jim někdo bude sponzorovat ztráty ;-)


...takže si pospěš, dokud lítají, než jim věřitelé utáhnou kohoutky... :wink:

P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

Jafa píše:...takže si pospěš, dokud lítají, než jim věřitelé utáhnou kohoutky... :wink:


nebo slepičky... :twisted:

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Jafa píše:...takže si pospěš, dokud lítají, než jim věřitelé utáhnou kohoutky... :wink:


Věřitelé žádný kohoutky neutáhnou, protože Sky nikomu nedluží, když nepočítám závazky z běžných obchodních vztahů :wink:

FL330
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 19. 07. 2003, 14:39
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Příspěvek od FL330 »

P.T. píše:Ti zatím lítají vcelku dobře :-)

Mimochodom, ako je to s dochvilnostou NE v PRG?

Ja len, ze v BTS sa im v poslednej dobe meskania na moj vkus az prilis premnozili - napr. vcera boli najmenej styri linky oneskorene o viac ako 2 hodiny a nie je to po prvy raz. Predtym to nebyvalo az take zle...

Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Benátky - letištní poplatky

Příspěvek od Bzzz »

Pěkné dopoledne, nemáte někdo zkušenosti s dopravou lodí z náměstí San Marco na letiště Marco Polo (VCE)? Nechce se mi dát 100E za Water Taxi, ale prý existuje něco jako MHD :) Na webu jsem něco našel, jde mi spíš o osobní zkušenosti . . . intervaly . . . cena . . . fronty, atd. Předem díky

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Benátky - letištní poplatky

Příspěvek od micaello »

:crazy: začíná mi připadat, že všechna Italská letiště jsou na jedno brdo..neorganizovanost, bordel a předražené služby..

čerstvá zkušenost s VCE Marco Polo..
Sice chápu, že prochází rekonstrukcí, ale to PRG také, nicméně na důležitých místech chybí šipky a popisky, jak se dostat ke kterým check-in přepážkám, totálně nepřehledná security, kdy hrnou nekonečné hordy lidí do jednoho prostoru a člověče, vyber si, ke kterému rtg chceš.. U každého monitoru sedí dva kontroloři, ale vesele se baví mezi sebou, kufry a plastové koše projíždí rtg bez povšimnutí. Kvalita letištního repro mizerná, teméř neslyšitelné, na wc jim už asi nevystačily kabely (tam je ticho jak v hrobě =D ). Naprostý nedostatek sedaček (přitom místa by bylo až až).

A doprava? Chvalme DPP, že se za cenu místní MHD dostanete v rozumný čas až do centra, případně AE linkou za 60,-, protože na VCE máte na výběr buď soukromníka ATVO za 8EUR nebo místní MHD - ACTV, světe div se, také za 8 EUR. Ale stačí ujít cca. 500m na první zastávku za letištěm a stačí vám běžný lístek na MHD za 1,50EUR, smůla je, že na letišti ho v automatu nekoupíte (ten vydává jen one way nebo rtn za 8, respektive 14 EUR) a řidič má vysokohimalájskou přirážku. Situace je jiná, pokud si kupujete celo-vícedenní ticket, ale tam jsme už s cenami úplně jinde (na druhou stranu se to vyplatí, Vaporetto není žádná láce, ale ušetří po Benátkách spoustu času..smůla je, že my potřebovali jen na železniční stanici, protože jsme jeli dál vlakem do Verony).

tak to jen taková moje troška do pranice :thumbup:


Odpovědět