Edinburgh

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Edinburgh

Příspěvek od Cestovatel »

Už jsem v centru EDI byl, ale ptají se mě na to jiní cestovatelé, které to láká, ale nechtějí utrácet za nocleh v hostelu.


euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Edinburgh

Příspěvek od euroflyer »

Cestovatel píše:Už jsem v centru EDI byl, ale ptají se mě na to jiní cestovatelé, které to láká, ale nechtějí utrácet za nocleh v hostelu.

týden před odjezdem jsem sehnal hostel za 8 liber a osoba v šestilůžkové dormitory pět minut od airportu busu

Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Re: Edinburgh

Příspěvek od Tonda 2 »

euroflyer píše:dle jednoho ze spáčů, s kterým jsem letěl, nic moc: neustále pouští nějaký rozhlas.
Každopádně EDI z AOC doporučuji, je to skvělý čas odletu - člověk může být v klidu celý den v práci a neztratí den dovolené. A EDI je město, které rozhodně příjemně překvapí.
Z poslední zkušenosti to letí výrazně načas - přílet do EDI byl o 40 minut dříve, přílet do AOC asi o deset, ale to jsme byli už asi patnáct minut naboardovaní a na něco se čekalo.


:D :D ,jako ten,spáč,co s tebou letěl a nechtělo se mu utrácet za první nocleh, výše uvedené potvrzuji...od cca půlnoci, zhruba každé tři minuty velmi hlasitá hláška letištním rozhlasem, která silně omezuje, až znemožňuje klidný spánek a mění jej v sérri naprosto nedostatečných mikrospánků.Jinak posletele- sedačky o.k.,pozice ležmo je zajmutelná vcelku pohodlně. :D

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Edinburgh

Příspěvek od context »

skúste vyčíhať za nepatrne vyššiu cenu nejakú akciu v Marriote aj s raňajkami. Celkom pohodový wellness, dobrý bar a full raňajky. Podstatne lepšie ako sa krútiť na letisku. Ako dobrý klient som dostal family room kde by sme sa v pohode vychrneli aj štyria :-)

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Edinburgh

Příspěvek od beardie »

z letiska do centra jazdi double-decker medzi 05:00 a 23:00 kazdych 10 minut, inak kazdych 30
cesta trva 35-40 minut, podla zapchy
cena 3,5 libry OW, 6 RT


kubi27
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 50
Registrován: 17. 11. 2007, 14:16
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Edinburgh

Příspěvek od kubi27 »

Nebo 35 Lothian, taky double-decker, o polovinu levnejsi (1,5 GBP, nebo denni 3,5) ale jede priblizne hodinu.


Odpovědět