Zurich

Odpovědět
Jay
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 21. 07. 2005, 19:10
Stav: Offline

Zurich

Příspěvek od Jay »

Ahoj vsichni, jake mate zkusenosti s letanim do Curychu? Chystam se tam, jeste nevim presne, s jakou spolecnosti. Ma smysl litat s CSA za cenu vetsiho komfortu nebo se SkyEurope do Basileje a potom jet do Zurichu vlakem? Diky za informace.


T-line
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od T-line »

Zurich je velmi vyspělé a krásné letiště, je tam několik runwayi, ale některé se nepoužívají ! Jinak šťastnou cestu !

Jay
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 21. 07. 2005, 19:10
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od Jay »

T-line píše:Zurich je velmi vyspělé a krásné letiště, je tam několik runwayi, ale některé se nepoužívají ! Jinak šťastnou cestu !


To mi fakt pomohlo, díky :? Já vím, že je tam víc runwají a že to je moderní letiště, ale spíš mě zajímaly nějaké konkrétnější informace - rady, možnosti, dobré stanoviště, kde pozorovat letadla ... Taky jsem si domyslel, že to nebude letiště s travnatou dráhou :lol:

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od Jafa »

Jay píše:
T-line píše:Zurich je velmi vyspělé a krásné letiště, je tam několik runwayi, ale některé se nepoužívají ! Jinak šťastnou cestu !


To mi fakt pomohlo, díky :? Já vím, že je tam víc runwají a že to je moderní letiště, ale spíš mě zajímaly nějaké konkrétnější informace - rady, možnosti, dobré stanoviště, kde pozorovat letadla ... Taky jsem si domyslel, že to nebude letiště s travnatou dráhou :lol:


to Jay: "...vy jste opět naletěl, bratře plukovníku..." :D ...ty už jsi asi nezachytil, co tu všechno nakydal exkomunikovaný T-line... :wink:

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od Kamyl »

Jafa píše:to Jay: "...vy jste opět naletěl, bratře plukovníku..." :D ...ty už jsi asi nezachytil, co tu všechno nakydal exkomunikovaný T-line... :wink:


Hlavne v prestrojeni za Slim@ka :?


Florian
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 321
Registrován: 28. 03. 2004, 13:49
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od Florian »

Jay píše:Ahoj vsichni, jake mate zkusenosti s letanim do Curychu? Chystam se tam, jeste nevim presne, s jakou spolecnosti. Ma smysl litat s CSA za cenu vetsiho komfortu nebo se SkyEurope do Basileje a potom jet do Zurichu vlakem? Diky za informace.



Curych ma bezva vyhlidkovou terasu, kde je vstup "za drobak", kde se skoro mužes dotknout b747, pak je tam docela dobra restaurace a obchod se suvenýry (taky pomerne velky)...

Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od Yankee Alpha »

Florian píše:
Curych ma bezva vyhlidkovou terasu, kde je vstup "za drobak", kde se skoro mužes dotknout b747, pak je tam docela dobra restaurace a obchod se suvenýry (taky pomerne velky)...

A taky tam organizují výlety autobusem po ploše za pár franků, buď na třičtvrtě hoďky, nebo hodinu a půl a taky se můžeš nechat převézt na terasu druhého terminálu (myslím, že E :) ). Při tom dlouhém výletu tě potom vysadí na křížení drah a pouští tam rozhlasem ATC, takže přesně víš, kdy co dostalo povolení ke startu :wink:

Jay
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 21. 07. 2005, 19:10
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od Jay »

Yankee Alpha píše:A taky tam organizují výlety autobusem po ploše za pár franků, buď na třičtvrtě hoďky, nebo hodinu a půl a taky se můžeš nechat převézt na terasu druhého terminálu (myslím, že E :) ). Při tom dlouhém výletu tě potom vysadí na křížení drah a pouští tam rozhlasem ATC, takže přesně víš, kdy co dostalo povolení ke startu :wink:


Tak to už se těším :D, musím si tam vymyslet nějakou cestu ....

Jay
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 21. 07. 2005, 19:10
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od Jay »

Jafa píše:to Jay: "...vy jste opět naletěl, bratře plukovníku..." :D ...ty už jsi asi nezachytil, co tu všechno nakydal exkomunikovaný T-line... :wink:


Myslím, že jsem nenaletěl, taky jsem viděl hlody, které tu napsal T-line ... :?

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Prosím o nějaké tipy na ubytování u letiště v ZRH. Měly by tam udajně být hotely Formule1 a Ibis, nevíte někdo, jak daleko jsou od terminálu?? Dá se k nim dojít pěšky? Díky. Plánuji na léto spotterský výlet přes Vídeň s fly NIKI.

Jay
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 21. 07. 2005, 19:10
Stav: Offline

Ubytovani na letisti

Příspěvek od Jay »

vitezslav píše:Prosím o nějaké tipy na ubytování u letiště v ZRH. Měly by tam udajně být hotely Formule1 a Ibis, nevíte někdo, jak daleko jsou od terminálu?? Dá se k nim dojít pěšky? Díky. Plánuji na léto spotterský výlet přes Vídeň s fly NIKI.


Tak to drzim palce, nasel jsem o Ibisu tohle:
http://www.ibishotel.com/ibis/fichehote ... html#hotel

O dalsich hotelech:
http://www.zurich-airport.com/ZRH/?ID_s ... 2&d=DBcnt/
kunden/kunden_info.aspx&IDKD=31&sp=en&u=1&ID_level1
=2&ID_level2=14&ID_level3=190&t=Hotels%20with%20Shuttle&a3=190

(Je potreba odkaz spojit dohromady)

Snad to pomuze...

oříšková-deli
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 09. 01. 2007, 16:28
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od oříšková-deli »

Je pravda, že se dá např. B 747 téměř dotknout, na oficiálním webu letiště curych jsou web kamery umístěné přímo na vyhlídkových terasách, takže se každý může přesvědčit. Doufám, že terasy v Curychu nevyzdobí tmavými skly jako třeba na Ruzyni, to bych se pěkně...

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

V ZRH nejsou skla žádná, natož tmavá...

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

oříšková-deli píše:Je pravda, že se dá např. B 747 téměř dotknout, na oficiálním webu letiště curych jsou web kamery umístěné přímo na vyhlídkových terasách, takže se každý může přesvědčit. Doufám, že terasy v Curychu nevyzdobí tmavými skly jako třeba na Ruzyni, to bych se pěkně...

Jo jo, to je pokoukani!!! :wink:
http://cam2.unique.ch/login.cgi?i=11773 ... j&ch=1&l=1

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Kamyl píše:
oříšková-deli píše:Je pravda, že se dá např. B 747 téměř dotknout, na oficiálním webu letiště curych jsou web kamery umístěné přímo na vyhlídkových terasách, takže se každý může přesvědčit. Doufám, že terasy v Curychu nevyzdobí tmavými skly jako třeba na Ruzyni, to bych se pěkně...

Jo jo, to je pokoukani!!! :wink:
http://cam2.unique.ch/login.cgi?i=11773 ... j&ch=1&l=1


Škoda, že taková není i na jiných letištích... :?


Odpovědět