Zurich

Odpovědět
bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od bugr »

no tam už by nepomohly ani zlatý ruce :mrgreen:


vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od vita »

Angel píše:Mam velikou prosbu, má někdo zkušenosti s přstupem v Zurichu? Letim do Zurichu a pak do USA. Mohl by mi někdo říct, jestli je to složité? Nikdy přetím jsem tam nebyla a nějak z toho mám strach, abych se tam vůbec vyznala. Děkuju všem..


Já jsem tam na let do USA přestupoval, když mi bylo 15 s matkou, která neumí anglicky skoro ani slovo a zvládli jsme to. Jede se tam snad mezi Ačkem a Ečkem nějakým vláčkem (ty jo, to se rýmuje! :lol: ), ale už si to moc nepamatuju, jenom nás tohle malinko rozhodilo (vždycky předtím jsem byl na letištích, kde se od východu k východu dalo dojít pěšky). Rozhodně bych se Curychu nebál, personál bude umět anglicky.

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od bugr »

jesli se nepletu tak americké aerolinky parkují u toho terminálu jako ČSA takže dle mého žádná jízda vláčkem. Jde o tom s kým letíš za velkou louži ;)
Vlastně terminály by měly být napsány na letence tak asi nemá cenu teoretizovat....

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4146
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od whiskey »

USA odlety su z "longhaul" terminalu E, takze jazda automatickym vlacikom z terminalu A ta neminie. Ale niet sa coho obavat.
V tuneli uvidis za oknom vlaciku na LCD obrazovkach alpsku idylicku krajinu, z reproduktoru budu zvonit kravske zvonce a bucat kravy... ;)

Angel
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 29. 11. 2008, 22:10
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od Angel »

Ještě se chci zeptat, zda jsou v Zurichu na letišti ochotní lidi třeba poradit, nebo jít s vámi a ukázat vám, kde je terminál, z kterého letíte dál?


vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od vitezslav »

Moje angličtina je asi tak o 50 slov dokonalejší než čínština :D a ještě jsem se dosud na žádném světovém letišti neztratil. Takže není se čeho bát, tím míň Zurichu.

Angel
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 29. 11. 2008, 22:10
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od Angel »

Neví tu někdo, kde bych našla mapu letiště v Zurichu?

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od pepa007 »

Angel píše:Neví tu někdo, kde bych našla mapu letiště v Zurichu?


co takhle zkusit web letiště? tam už jsem tolikrát našel mapu letiště, že to nemůže být náhoda :wink:

http://www.zurich-airport.com/ZRH/?ID_s ... 116&a2=116

Angel
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 29. 11. 2008, 22:10
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od Angel »

děkuji moc :-d

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od context »

pardon za OT:
rada ako sa optimálne dostať zo ZRH do GVA. resp. z VIE do GVA prvý marcový víkend +/- 2 dni?
cca 300€ čo chce LX resp OS za letenku VIE-GVA je veľa. Máte niekto skúsenosti s vlakom ZRH-GVA? Díky

JanoS
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 270
Registrován: 13. 06. 2008, 10:46
Pohlaví: muž
Bydliště: ZRH
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od JanoS »

context píše:pardon za OT:
rada ako sa optimálne dostať zo ZRH do GVA. resp. z VIE do GVA prvý marcový víkend +/- 2 dni?
cca 300€ čo chce LX resp OS za letenku VIE-GVA je veľa. Máte niekto skúsenosti s vlakom ZRH-GVA? Díky

Zrejme pojdem tento vikend vlakom ZRH-GVA. 80 frankov za spiatocny listok, plust este 150 za rocnu zlavu alebo 80 frankov ak zlavu nechces. Plna cena = 160 (obojsmerne)

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4146
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od whiskey »

JanoS píše:Zrejme pojdem tento vikend vlakom ZRH-GVA. 80 frankov za spiatocny listok, plust este 150 za rocnu zlavu alebo 80 frankov ak zlavu nechces. Plna cena = 160 (obojsmerne)


to je taka finta, co maju Svajciari na to, aby mohli uctovat dvojnasobne ceny cudzincom :lol:

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od context »

whiskey píše:to je taka finta, co maju Svajciari na to, aby mohli uctovat dvojnasobne ceny cudzincom :lol:

chalani z Formentery su este lepsi, trajekt (vlastne len taka kompa) z Ibizy na Formeteru stoji pre domáceho 4€ a pre inostranca 40€. To uz pomaly zaváňa diskrimináciou. :mrgreen:

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4146
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Zurich

Příspěvek od whiskey »

context píše:chalani z Formentery su este lepsi, trajekt (vlastne len taka kompa) z Ibizy na Formeteru stoji pre domáceho 4€ a pre inostranca 40€. To uz pomaly zaváňa diskrimináciou. :mrgreen:

prave tom je to caro svajciarskeho riesenia, ze ich nikto nemoze obvinovat z diskriminacie. Akurat ze cloveku, ktory v .ch nebyva, sa neoplati kvoli jednej ceste vlakom kupovat ten swisspass ci ako sa to vola, takze plati dvojnasobnu cenu, ako domaci, ktory ten swisspass samozrejme ma :lol:

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Další video

Příspěvek od bugr »

přidávám další videa z letošního ZRH

http://www.planesvideo.cz/?p=181

http://www.planesvideo.cz/?p=308


Odpovědět