Vídeň

Odpovědět
whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4157
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od whiskey »

kuba.biker píše:Funguje už vyhlídková terasa na terminálu Skylink? (viz http://www.austrianwings.info/2011/06/skylinkbesichtigung-pier-und-besucherterrasse/)
díky za info...

pochybujem. Ale o hodinu vyrazam, tak sa mozem popytat priamo na letisku.


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4157
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od whiskey »

nikto o ziadnej terase nic netusil... Asi az ked to otvoria naozaj cele.

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od kuba.biker »

whiskey píše:nikto o ziadnej terase nic netusil... Asi az ked to otvoria naozaj cele.


Škoda....ale díky za info :wink:

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od bugr »

jsem zas našel luxusní letenky z Vídně na ACE ale to parkování to je vražda, aspoň když se dívám na stránky letiště a nechce se mi tam někdy v noci hledat nějaký spoj na letiště z nějaký p****e, ta vídeň to je fakt něco... To tam nemaj nějaký parking pro dovolenkáře za 50eur za týden plus mínus?

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od RAdek »

Úplně nejlepší je neparkova a dojet a odjet autobusem, ale uznávám, že ne vždy to navazuje nebo se to hodí. Jinak doporučuji zajít do CK Ruefa Reisen (pobočky minimálně v Praze a v Brně) a koupit si voucher na céčko. Pokud si dobře pamatuji mají 9 dnů někde do pasedáti euro.


ratje
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 34
Registrován: 10. 06. 2010, 15:59
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od ratje »

Ahoj, takova blbost, ale pro jistotu zeptam, aby ze me nebyl ‘terorista’:

Priletim do VIE a musim pockat cca 2,5 hodiny na kamaradku, ktera dorazi pozdejsim letem. Mam v planu zustat v tranzitni casti - taky treba proto, ze Starbucks je lepsi nez McCafé, prosim bez komentare :P .
Co s odbavenym zavazadlem ? Ocekavam, ze ho sundaji z pasu a daji na reklamace, ale muzou mi pri vyzvednuti delat nejake problemy, ze jsem tranzitni prostor neopustila drive, kdyz nemam zadny navazujici let ?

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4157
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od whiskey »

ratje píše:Ahoj, takova blbost, ale pro jistotu zeptam, aby ze me nebyl ‘terorista’:

Priletim do VIE a musim pockat cca 2,5 hodiny na kamaradku, ktera dorazi pozdejsim letem. Mam v planu zustat v tranzitni casti - taky treba proto, ze Starbucks je lepsi nez McCafé, prosim bez komentare :P .
Co s odbavenym zavazadlem ? Ocekavam, ze ho sundaji z pasu a daji na reklamace, ale muzou mi pri vyzvednuti delat nejake problemy, ze jsem tranzitni prostor neopustila drive, kdyz nemam zadny navazujici let ?

osobne by som si asi kupil v tranzite starbucks kafe do ruky, zobral bagaz a usadil sa niekde mimo tranzitu. Kolko tej kavy vypijes za 2.5 hodiny? :lol:

ratje
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 34
Registrován: 10. 06. 2010, 15:59
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od ratje »

no, asi to tak budu muset nakonec udelat. Ale k relaxu v kresilku s pullitrakem kafe (v keramickem hrnku) to ma daleko. Vanitas vanitatum :D

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 952
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od bugr »

koukám na tu Rueaf Reisen a nikde nevidím tu nabídku parkovacích voucherů ve VIE tak jsem tam napsal mail, 363EUR na ACE pro dva dospělý a jedno dítě prostě nelze nevyužít :-)

tak tu mám odpověď..
Parking C 8dní/216hodin - 50,-€
Parking C 15dní/384hodin - 71,-€

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1886
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od MEA »

ratje píše: s pullitrakem kafe (v keramickem hrnku)


ludia, to nie je kava, to je polievka. poriadna kava je talianske piccolo, alebo arabska z dzezve... a k veci: myslim ze ten bagel by nezmizol, proste by sa nasiel v stratach nalezoch tam hned vedla pasov s batozinami. alebo let s prirucnou... ja sa do nej dokazem zbalit aj na mesacnu cestu:)

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od happyna »

29. května 2012
Nový domov společnosti Austrian Airlines

Vážený zákazníku
čeká na Vás zcela výjimečný zážitek: 5. června 2012 bude ve Vídni otevřen nový terminál Austrian Star Alliance, odbavovací zóna 3 (301-399), odkud budou v budoucnu odlétat všechny lety společnosti Austrian.
Zažijte při příletu, odletu nebo přestupu ještě lepší služby a větší pohodlí na ploše o rozloze 150 000 m². Moderní architektura s velkoryse prosvětlenými prostory vytváří příjemnou atmosféru a nabízí fantastický, ničím nerušený výhled na ruch vídeňského mezinárodního letiště.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od pavelpmi »


Poly
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 369
Registrován: 18. 12. 2006, 12:08
Oblíbené typy letadel: B747-400, B777-300, A330-300, A340-600
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od Poly »

bugr píše:jsem zas našel luxusní letenky z Vídně na ACE ale to parkování to je vražda, aspoň když se dívám na stránky letiště a nechce se mi tam někdy v noci hledat nějaký spoj na letiště z nějaký p****e, ta vídeň to je fakt něco... To tam nemaj nějaký parking pro dovolenkáře za 50eur za týden plus mínus?


Ve směnárnách, která jsou v nákupních centrech, myslím CashPoint, prodávají vouchery na parkování na letišti ve Vídni, Parking C, na 8 dní za 1.100 Kč.

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od ziletka »

Nějaký tip na levné krátkodobé parkování (max. do 3 hodin)?

Poly
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 369
Registrován: 18. 12. 2006, 12:08
Oblíbené typy letadel: B747-400, B777-300, A330-300, A340-600
Stav: Offline

Re: Vídeň

Příspěvek od Poly »

ziletka píše:Nějaký tip na levné krátkodobé parkování (max. do 3 hodin)?


Tak na takové krátkodobé parkování to je víceméně jedno. V takovýchto případech je nejlepší zvolit parking 3, který sousedí hned s terminálem. Cena je kolem 4 Euro za hodinu.


Odpovědět