Lisabon

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Lisabon

Příspěvek od vitezslav »

Máte někdo zkušenosti s letištěm Lisabon?? Mám na mysli pozorování letadel, focení a také dostupnost do centra.


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Lisabon

Příspěvek od pepa007 »

vitezslav píše:Máte někdo zkušenosti s letištěm Lisabon?? Mám na mysli pozorování letadel, focení a také dostupnost do centra.
dostupnost do centra dobrá protože je skoro v centru :wink: Dalo by se to dojít pěšky. Na příjezdové cestě stojí tuším Convair 880... Víc nevím protože nefotím.

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Re: Lisabon

Příspěvek od Jafa »

vitezslav píše:Máte někdo zkušenosti s letištěm Lisabon?? Mám na mysli pozorování letadel, focení a také dostupnost do centra.


...dostupnost je v pohodě, přímo před terminálem je zastávka MHD - cena nízká, frekvence častá... :wink:

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Díky moc, asi si udělám výlet na víkend v květnu, s TAP to vychází asi na 5.600 včetně všeho, což ujde.

cestovatelka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 80
Registrován: 05. 04. 2006, 12:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od cestovatelka »

vitezslav píše:Díky moc, asi si udělám výlet na víkend v květnu, s TAP to vychází asi na 5.600 včetně všeho, což ujde.


Lisabon je nadherne mesto, MHD je temer hned vedle budovy, listek se da koupit na letisti. Jo a letenky jsou i levnejsi :D. Doporucuju spis prodlouzeny vikend :lol:

Ted děla vyprodej Easyjet, tak je moznost neco nakombinovat,na ostatni bych se musela podivat. Take se tam nekdy na jare zase chystam:)


Lanbub
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 431
Registrován: 15. 08. 2006, 06:12
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Lisabon

Příspěvek od Lanbub »

Byl jsem tam v letě vřele doporučují je tam skvěle. Přiště se ubytuju hned u Lisabonu a budu si uživat plaži na Costa Caparica.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

cestovatelka: Asi bych vzal přímý let s TAP, vychází to na 5.600Kč i s poplatky, což se mi zdá dobrý.

Lanbub
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 431
Registrován: 15. 08. 2006, 06:12
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Přimy let

Příspěvek od Lanbub »

vitezslav píše:cestovatelka: Asi bych vzal přímý let s TAP, vychází to na 5.600Kč i s poplatky, což se mi zdá dobrý.


Ano za tu cenu neber to. :D

cestovatelka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 80
Registrován: 05. 04. 2006, 12:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Přimy let

Příspěvek od cestovatelka »

Lanbub píše:
vitezslav píše:cestovatelka: Asi bych vzal přímý let s TAP, vychází to na 5.600Kč i s poplatky, což se mi zdá dobrý.


Ano za tu cenu neber to. :D


Tento tyden jsem si dala cvicne Lisabon do vyhledavace tusim GTS a nabidlo mi to vikendovku za 5100...Take myslim s Tapem.
Jen tak mimochodem, TAP letal jeste minuly rok z Lisabonu do Prahy pres Budapest. Samozrejme nejdrive do Budapesti a pak az Praha :D

Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Přimy let

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

cestovatelka píše:Jen tak mimochodem, TAP letal jeste minuly rok z Lisabonu do Prahy pres Budapest. Samozrejme nejdrive do Budapesti a pak az Praha :D


nejenom minuly rok, ale stale...

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Letíme do LIS na pár dnů v červnu. Chceme se válet někde u moře, nemáte někdo tipa na dobrou pláž, přípandě ubytko?dík

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3038
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

dider píše:Letíme do LIS na pár dnů v červnu. Chceme se válet někde u moře, nemáte někdo tipa na dobrou pláž, přípandě ubytko?dík


Estoril :-) A cokoliv dal na sever, cim dal, tim min turistu.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

dider: Já letím do LIS za měsíc, což ještě na koupání nebude. Platil jsem za hotel v historickém centru LIS /Residencial Americano/ 6.000Kč za tři noci a celý dvoulůžák /tedy pro dva lidi/, což je myslím slušný.

Lanbub
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 431
Registrován: 15. 08. 2006, 06:12
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

plaž

Příspěvek od Lanbub »

dider píše:Letíme do LIS na pár dnů v červnu. Chceme se válet někde u moře, nemáte někdo tipa na dobrou pláž, přípandě ubytko?dík


Costa Caparica je nejbližši plaž k Lisabonu. Je obrovska a krasna. z centra jezdi pravidelne autobus a ta plaž stoji za to a jsi tam tim autobusem celkem rychle.

Mě tu plaž doporučily mistni ze je lepši v tom že je lidovějši, vetši, hezči a sympatičtějši než plaže na Estoril ale nemohu to potvrdit protože v estoril jsem nebyl protože se mi nechtělo tak daleko.

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Diky, koukal jsem na hotely v Estorilu a Cascais. Jsou docela drahé a tak možná budu bydlet v LIS. Do června času dost a tak uvidím kolik bude na to cash. Ale ten Estoril se mi moc líbí. 8)


Odpovědět